مسکو-به عنوان آخرین قسمت از هفتگی خود نشان می دهد بحث در راه در مارس 1, طرفدار کرملین مجری تلویزیون ولادیمیر Solovyov تبدیل شده به خود را به آدرس بینندگان در سراسر روسیه است.

موضوع شب شد آخرین تشدید تنش در سوریه را در استان ادلب که در آن مرگ حداقل 33 سرباز ترک در فوریه 27 حمله هوایی تشدید تنش بین مسکو و آنکارا و به نظر می رسد به جای این دو قدرت منطقه ای که پشت طرف مقابل در این کشور خاورمیانه را در درگیری های نظامی — در آستانه جنگ است.

Solovyov را شرح قتل عام hewed نزدیک به کرملین خط از جمله بندی خاص برای گسترده تر روایت: ترکیه در حمایت از مخالفان بشار اسد شد “تروریست ها” نیروهای دولتی بودند برانگیخت و روسیه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن.

“تروریست ها که قرار بود برای مهار ترکیه با حمله به ارتش سوریه که تحویل تلافی جویانه ضربه” Solovyov گفت. “که منجر به مرگ چند ده ترکی خدمتگزاران که نباید وجود داشته اند در وهله اول است.”

Solovyov را نشان می دهد در تلویزیون دولتی بخشی از یک محصول از اخبار هفتگی را نشان می دهد و برنامه های دیگر که پیشرفت دولت روسیه مواضع در امور بین المللی و آخرین موضوع بحث آمد به جهان متمرکز زیادی از توجه خود را بر فرار منطقه است. سیگنال های منتقل شده توسط چند تن از این را نشان می دهد روشن بود: ترکیه بود نه خوش آمدید در سوریه است.

بازگشت به ‘Case’?

این پیام پس از ترکیه بدترین دست دادن زندگی در یک حمله نظامی پس از نه سال جنگ در سوریه آغاز شد. آنکارا نقل مکان کرد و به سرعت به تقویت نیروهای کار به گروه های شورشی در مبارزات انتخاباتی خود را برای خنثی کردن اسد درایو برای به دست گرفتن کنترل بیش بیقرار استان با کمک روسیه نیروی هوایی.

در مارس 1, ترکیه را, وزیر دفاع گفت که کشورش “با موفقیت” ادامه عملیات نظامی در سوریه علیه روسیه حمایت دولت در دمشق و آنکارا هیچ “تمایل یا قصد برخورد با روسیه است.” اما در عرض چند ساعت از بیانیه ای که گزارش ها از سوریه ادعا کرد که نیروهای ترکیه به حال سیم سوریه جنگنده.

ترکیه و روسیه باید اجتناب شود یک رویارویی بزرگ تا کنون در جنگ. رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و رجب طیب اردوغان توصیه نرده ها به سرعت پس از ترک جت سرنگونی یک هواپیمای جنگی در نوامبر 2015, حادثه ای که پوتین به نام “چاقو در پشت” و که موجب یک موج ضد ترکیه گزارش در تلویزیون دولتی.

که داونینگ آمد و در مدت کوتاهی پس از مسکو راه اندازی یک کمپین حملات هوایی و افزایش نظامی آن رد پا بر روی زمین در سوریه و کمک به نوبه خود جزر و مد از جنگ در سوریه به نفع در زمانی که او به نظر می رسید به شکست است.

مسکو — که همچنین به اسد دیپلماتیک دولت حمایت محافظ آن از مجازات های شورای امنیت سازمان ملل متحد — به مدت طولانی اشاره به حمایت شورشیان مبارزه علیه رئیس جمهور سوریه به تروریست ها را محکوم کرده و هر گونه حرکت توسط نیروهای خارجی به قرض دادن به آنها را پشتیبانی می کند.

در حال حاضر با افزایش تنش کاخ کرملین-متفقین صاحب نظران در حال فشار دادن این ادعا که ترکیه نباید در سوریه در وهله اول و به تصویر کشیدن آنکارا حضور در کشور همسایه به عنوان غیر قانونی — در مقابل حضور نیروهای روسی که سوریه و روسیه می گویند درخواست توسط اسد در سال 2015.

در یک مصاحبه با یک دولت-برنامه های تلویزیون است که با تمرکز بر پوتین, کرملین سخنگوی دیمیتری Peskov راند نقطه صفحه اصلی. روسیه تنها کشوری است که نیروهای فعال در سوریه مطابق با خواسته خود را “مشروع” دولت او گفت: — بازتاب اظهارات مسکو ساخته شده است در مورد مشروعیت آمریکا اقدامات نظامی وجود دارد. دیگران او اضافه کرد که “در خلاف هنجارها و اصول حقوق بین الملل.”

جلسه ای در مسکو

بیانیه های رسمی بودند همگام با روایت پیشرفته در وزارت امور خارجه کانال های که به تصویر کشیده ترکیه تلفات در سوریه به عنوان یک نتیجه از آنچه آنها پیشنهاد شد و آن غلط دخالت در کشور است. در اخبار هفتگی round-up در مارس 1, برجسته دولت مجری تلویزیون دیمیتری Kiselyov گفت: ترکیه عضو ناتو تنها “بازدید” سوریه پس از آن هرگز دعوت به ایستگاه سربازان وجود دارد.

Kiselyov را ارزیابی مارس 27 حمله بر نیروهای مشابه بود به Solovyov است. او اظهار داشت که این حمله انجام شد توسط ارتش سوریه و گفته است که سربازان ترکیه کشته شدند “شد راهپیمایی به مبارزه شانه به شانه با تروریست ها است.”

Russian TV host Dmitry Kiselyov (left) with President Vladimir Putin (file photo)


تلویزیون روسیه میزبان دیمیتری Kiselyov (سمت چپ) با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور (عکس)

در مارس 2, کرملین به خود جلب کرد ترکیه با توجه به هشدار از وزارت دفاع روسیه که مسکو نمی تواند تضمین ایمنی ترکی هواپیما پرواز در سوریه دنبال تلافی جویانه ترکیه در حملات هواپیماهای بدون سرنشین که به کشته شدن 19 در سوریه در مارس 1 و سیم دو دولت جنگنده.

Peskov تایید کرد که دیدار بین پوتین و اردوغان را در مارس 5 در مسکو بخشی از آنچه در روسیه و ترکیه به عنوان بازیگر تلاش برای آرام کردن اوضاع و جلوگیری از درگیری نظامی. این آمد در میان سراسیمگی از اظهارات ترکیه و مقامات روسیه با هدف کم اهمیت جلوه دادن چشم انداز جنگ بین مسکو و آنکارا.

“ما به هیچ وجه قصد به راه انداختن جنگ هر کسی” پوتین در مصاحبه با گفت: دولت خبرگزاری TASS که پخش شده در مارس 2 – و که شامل یک آشکاری هشدار در برابر تحریک کننده روسیه از اقدام نظامی. “ما در تلاش برای ایجاد شرایط به طوری که هیچ کس فکر می کند از به راه انداختن جنگ بر ما. به طوری که آن را نمی متقابل ذهن هر کسی.”

پوتین منتقدان در ضمن مسخره خارجی روسیه ذکراست در زمانی که اقتصاد کشور مبارزات و دستمزدها همچنان به سقوط به صورت گسترده عصری جمعیت آن است.

“ما پس از تسخیر استانبول” نوشت: پارلمان لئونید Gozman. “ما در تصرف تنگه و بیشتر به خلیج فارس. اما هرگز – هرگز! – آیا ما خود را آباد کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de