مسکو — در هفته گذشته روس ها از یک سن خاص را دیدم یک چهره آشنا, بازگشت به صفحه نمایش خود را. آناتولی Kashpirovsky یک خودخوانده روانی شفا دهنده است که مجذوب مخاطبان تلویزیون به عنوان اتحاد جماهیر شوروی بود و در آینده به غیر از سه دهه پیش است و به عنوان هشتاد ساله YouTube star ارائه آرامش به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

و برخی از آنها در نظر گرفتن آنچه که او ارائه کرده است ظاهرا کمک به احیای زندگی حرفه ای از یک مرد که تا به حال تبدیل شدن به تقریبا فراموش شده نمادی از زمانی که ناامیدی زد بالا.

تقریبا 250,000 بینندگان را تماشا شفا Seance یک ویدیو ارسال شده در مارس 9 به Kashpirovsky کانال در یوتیوب. او نشسته بی حرکت در برابر یک پس زمینه بژ تصاویر پس زمینه و می پرسد بینندگان به پوشش چشم خود را با دست خود-و نه به طور معمول بهتر است به عنوان یک بیماری همه گیر هستند.

“طی روزهای آینده” او می گوید: نسبت به پایان آنچه که در اصل یک ساعته تک صدایی “نظرات خود را حفظ خواهد کرد در آینده از افرادی که درمان شده است.”

Kashpirovsky در حال حاضر 80 به دست آورد وضعیت مشهور در اتحاد جماهیر شوروی از طریق یک سری از تلویزیونی جلسات ابتدا در سال 1989 — دو سال قبل از این کشور متوقف به وجود داشته باشد. رفع خود پولادین زل زل نگاه کردن در بینندگان که نشسته در خانه برخی از transfixed او ادعا کرد قدرت به درمان بیمار و درمان کشور بود که از صدمه زدن به اثرات اقتصادی کاهش است.

در اوج خود مشهور در اوایل 1990s Kashpirovsky سفر از این کشور به نظر می رسد قبل از بسته بندی سالن و دوم قرار داده و تنها به رئیس جمهور بوریس یلتسین در نظرسنجی از روسیه محبوب ترین چهره های عمومی است.

در روز پایانی از u. s. s. r. و سال های اولیه پس از فروپاشی آن میلیون ها نفر از مردم به دنبال معنای در میان هرج و مرج از تغییر و استارک چالش های اقتصادی تبدیل شده است برای کمک به افرادی مانند Kashpirovsky که سال قبل از آن ممکن است در معرض خطر بودن ارسال توسط دولت اتحاد جماهیر شوروی به یک بیمارستان روانی اما در حال حاضر یک محل برجسته در زمان نخست تلویزیون.

صبح زود Psychics

Kashpirovsky تنها نبود. صدها هزار نفر به تماشای الان Chumak خود را رقیب اصلی او به عنوان flailed اسلحه خود را در “شفا” مراسم در صبح زود و تلویزیون اسلات. بینندگان خواهد جای بطری های آب یا وان از کرم در مقابل تلویزیون خود را به “اتهام” آنها را با Chumak انرژی که عارف مدعی شد به اندازه کافی برای درمان بیماری اگر مست و یا آغشته بر روی پوست است.

Kashpirovsky معروف ترین شیرین کاری آمد و در مارس سال 1989 زمانی که او به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در داخل یک اتاق عمل در تفلیس, گرجستان از طریق لینک ویدئو از اوکراین و اقدام به راهنمای یک زن که نمی تواند با استفاده از بیهوشی از طریق باز کردن شکم عمل جراحی است. “در حال حاضر هر کسی که به تماشای من می توانید به دندانپزشک و دندان خود را کشیده,” او گفت: بینندگان پس از آن. “وجود خواهد داشت بدون درد در همه.”

Anatoly Kashpirovsky performing in Prague in 1992.


آناتولی Kashpirovsky نمایشی در پراگ در سال 1992.

زن Lesya Yershova گفت: در مصاحبه چند ماه بعد که او تا به حال احساس “درد وحشتناک” در طول عملیات که نیاز به 40 سانتی متر برش و تا به حال تنها به دلیل همکاری او نمی خواهید به اجازه Kashpirovsky پایین. او موافقت کرد و به چشم پوشی بیهوشی به دلیل Kashpirovsky وعده داده بود به او نازک تر و او را به همراه خود نشان می دهد در سراسر جهان به عنوان یک مثال از قدرت شفا او به این روزنامه گفت: Literaturnaya گازتا. او به وعده خود, او گفت:.

Kashpirovsky ادعا می کند از قدرت فوق العاده به زودی درو مقایسه با 20 قرن شفا دهنده راسپوتین که بدگویی نفوذ در خانواده تزار نیکلاس دوم موجب اتهامات که او دخالت در امور دولت و کمک به فروپاشی روسیه تلاش های جنگ در سال 1917 و در نهایت سقوط آن سلطنت. راسپوتین بود گفت: برای کاهش درد از تزار را hemophiliac پسر را به سادگی با صحبت کردن به او.

سابق وزنه بردار و یک روت روانشناس Kashpirovsky تا حد زیادی عقب نشینی از انظار پس از 1990s شروع شد. در سال 2009 با روسیه وضعیتی وخیم از اثرات بحران مالی جهانی, او به دنبال به صحنه باز گشت از انواع با راه اندازی یک برنامه تلویزیونی اختصاص داده شده به “تحقیقات ماوراء الطبیعه.” اما در یک کشور که در آن هیچ کمبود وجود دارد از جمله ارائه — یک نمایش به نام نبرد دوامدار در حال حاضر در 20 فصل — ستاره خود را به زودی پژمرده دوباره.

در سال 2010 پس از مدت کوتاهی او اعلام کرد که گشت Kashpirovsky — که بلافاصله پاسخ به RFE/RL درخواست برای نظر — راه اندازی خود را در کانال یوتیوب. از آن پس او نوشته شده ویدئوها از سالن را نشان می دهد انجام شده در کشورهای مختلف که در آن او در دیدار با مردم محلی و اعضای روسی مهاجر جوامع که پرداخت پول به امید اینکه شفا. فیلم های ارسال شده با عنوان لحظه درمان برای یک دیسک تضعیف و نجات از درد.

در یک ویدئو او پست شده در ماه اوت گذشته یک مرد مسن که به نظر می رسد به شدت ستون فقرات خمیده راه رفتن در یک مرحله در تراز قزاقستان برای دیدار با Kashpirovsky قبل از ناپدید پشت صحنه. دقیقه بعد او اجرا می شود و دوباره روی صحنه تکان دادن اسلحه خود را در پیروزی به دارای شور و شعف کف از مخاطبان خود را به عقب به ظاهر شفا.

Coronavirus همه گیر به نظر می رسد که کشیده شده جدید با توجه به Kashpirovsky آن را به عنوان در روسیه که در آن تعداد موارد تایید شده به شدت افزایش یافته و در روزهای اخیر و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: در آوریل 13 که وضعیت به “تغییر برای بدتر است.”

رسما تعداد موارد تایید شده در حال حاضر بیش از 21,000 با 170 مرگ اما کارشناسان گمان اعداد حقیقی ممکن است بالاتر است.

بینندگان از Kashpirovsky کانال یوتیوب قابل ملاحظه ای افزایش یافته است در هفته های اخیر: خود, مارس 25 تک صدایی با عنوان Coronavirus. آن علامت + و Minuses تقریبا نیمی از یک میلیون بازدید.

به عنوان او در طول صحبت خود را “شفا seance” در 9 آوریل یک اسکرول کردن متن چت ها نمایش داده می شود نظرات بینندگان.

“من وزوز گوش به طور کامل از بین رفته” یک زن نوشت. یکی دیگر گزارش شده است که یک درد مزمن گردن را گذرانده بودند در عرض سه دقیقه. “من به اعتقاد شما پس از سال 1989” نوشت: یک سوم — هر چند معلوم بود که آیا به صورت جدی یا شوخی.

پس از 53 دقیقه Kashpirovsky امضا کردن با یک پیام ساده لوح را به بینندگان است.

“جلسه ما به طور طبیعی تحریک در شما یک انفجار در سیستم ایمنی بدن شما است که از شما محافظت خواهد کرد” او گفت:. “من طلب که از پایین به روح من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im