به عنوان کشورهای ظهور از COVID-19 مستندات بحث ظهور در چه زمانی برای برگزاری انتخابات

از روسیه و ایران و بالکان به انتخابات مقدماتی در 16 ایالت آمریکا انتخابات در سراسر جهان شده است به تعویق افتاد coronavirus محدودیت.

اما به عنوان مستندات به آرامی در حال برداشته سیاسی نبرد خطوط کشیده شده در بسیاری از کشورها بیش از چگونه و چه زمانی رأی باید بازگشایی شده است.

از اواخر ماه فوریه به بیش از 50 کشور تحت فشار قرار دادند پشت خرما به صورت سراسری و منطقه ای و یا محلی انتخابات است.

تعویق رای گیری عبارتند از ایران در مارس 17-دور دوم مجلس رای انتخابات مجلس در مارس 12 در شمال مقدونیه و صربستان در مارس 26 انتخابات عمومی.

اروپایی مستندات در حال حاضر آغاز شده در مارس 17, زمانی که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با امضای یک فرمان است که مجموعه مارس 22 به عنوان تاریخ در سراسر کشور رای بر تغییرات در قانون اساسی این کشور هر چند او گفت که تاریخ می تواند تغییر کند.

محدودیت مدت در نیروی قانون اساسی نوار پوتین از به دنبال انتخاب مجدد در سال 2024 اما یکی از اصلاحات پیشنهاد شده که اجازه می دهد او برای اجرا در سال 2024 و دوباره در سال 2030 به این معنی است که او می تواند به طور بالقوه باقی می ماند رئیس جمهور تا 2036.

اما پوتین اعلام کرد در مارس 25 که در سراسر کشور رای خواهد بود به تعویق افتاده و تاریخ جدید بوده است نه تنظیم. برخی از تحلیلگران حتی پیشنهاد آن را نمی ممکن است برگزار می شود که روسیه در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

روسیه نیز به تعویق افتاد محلی و منطقه ای انتخابات در سراسر کشور — بیش از 90 آراء عمومی — که برنامه ریزی شده بود از 5 آوریل تا ژوئن 23.

انتخابات در پاکستان شد و با تاخیر در ماه مارس همراه با ارمنستان آوریل 5 رفراندوم تغییرات به دادگاه قانون اساسی.

تاریخ برای انتخابات محلی نیز تحت فشار قرار دادند در کوزوو قرقیزستان, مونته نگرو و رومانی.

بلگراد تاخیر و بحث

در صربستان رئیس Aleksandar Vucic مواجه است ممکن است مخالفت با تحریم انتخابات مجلس و انتخابات محلی است که می تواند foreshadow حتی عمیق تر از بحران سیاسی است.

در 15 مارس زمانی که بلگراد اعلام وضعیت اضطراری بیش از همه گیر کشور بود و در میان preelection مبارزات انتخاباتی برای انتخابات برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 26.

در مارس 16, صربستان دولتی کمیسیون مستقل انتخابات متوقف تمام انتخابات فعالیت است.

اما Vucic رهبر حاکم صربی مترقی حزب متهم شده است با استفاده روزانه خود را رسمی حضور خود را برای ارتقاء و حمایت از متحدان سیاسی در انتخابات.

پس از Vucic سفر شخصا به نووی پازار برای ارائه تجهیزات بیمارستانی و برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی یکی از شهر پنج معاون شهرداران امیر Asceric متهم رئیس جمهور در مرحله یک covert کمپین رویداد.

Asceric نوشت: در Facebook که Vucic و حزب او بودند “بیشتر در رابطه با خود و با سیاست” از برخورد با بهداشت عمومی اورژانس.

“کلمه” سوء استفاده “است که بیش از حد ضعیف برای توصیف این فعال سیاسی خود ارتقاء در میان یک وضعیت اضطراری و خطرناک بیماری همه گیر” او نوشت.

ناظران سیاسی می گویند آنها انتظار دارند صربستان حزب حاکم به پیش آمده است هر گاه رأي است rescheduled. اما آنها می گویند این امر سود بیشتر اگر انتخابات زودتر از بعد.

آنها پیش بینی انتخابات احتمالا به جای در طول تابستان هنگامی که Vucic حزب حاکم می تواند سود بیشتری از محبوبیت دولت coronavirus اقدامات — از جمله 11,750-دینار (حدود 108) اقتصادی-محرک بررسی برای هر شهروند و کمک دولت به پرداخت حداقل دستمزد به مردم در مواجهه با مشکلات مالی.

تماشا کنید: هواداران صربستان را مخالف آزادی و عدالت حزب به مبارزه طلبیده یک COVID-19 مستند حکومت نظامی و در زمان به خیابان های پایتخت, Belgrade.

تحلیلگران سیاسی می گویند نگه داشتن این نظرسنجی بسته شده در صربستان تا اواخر سال 2020 نیز به ارمغان بیاورد خطر داشتن یک انتخابات در میان یک پیش بینی رکود است. آنها می گویند که به نفع احزاب مخالف ،

رئیس مجلس شورای Maja Gojkovic در حال حاضر رد تماس از Bosko Obradovic یک رهبر مخالفان اتحاد برای صربستان برای انتخابات به تاخیر می افتد و تا پاییز.

Gojkovic عضو Vucic حزب حاکم گفت: تاخیر تا پاییز را نقض قانون اساسی است.

اسکوپیه انتخابات پارلمانی

شمال مقدونیه منحل مجلس خود در ماه فوریه و به نام انتخابات زودهنگام در تاریخ 12 آوریل در آنچه دیده می شد به عنوان یک شکست برای کشور و آرمان های خود برای پیوستن به اتحادیه اروپا.

اسکوپیه قفل کردن تمام فعالیت های انتخاباتی و تعویق رای گیری فقط دو روز قبل از رسمی شروع به مبارزه.

جالب اینجاست که فشار بر نخست وزیر Zoran Zaev مرکز-چپ سوسیال دموکرات اتحادیه (SDSM) کاهش یافته است و پس از آن با توجه به پیشرفت در Skopje, عضویت در اتحادیه اروپا را پیشنهاد داد.

همانطور که در صربستان مهلت برای انتخابات موکول در شمال مقدونیه به طور خودکار ادامه خواهد داد و پس از این کشور ظهور از آن حالت اضطراری. مقامات نشان می دهد که اتفاق می افتد در اواسط ماه مه ارائه عمومی-شرایط بهداشتی اجازه می دهد.

A woman walks in front of the EU office decorated with Macedonian and EU flags and their logo "EU for You" in Skopje.


یک زن در مقابل اتحادیه اروپا در اتاق تزئین شده با مقدونی و اتحادیه اروپا پرچم و آرم خود را “اتحادیه اروپا برای شما” در اسکوپیه.

هر زمان که انتخابات موکول می رود به یک نزدیک مبارزه بین SDSM و مرکز-راست ناسیونالیست اپوزیسیون VMRO-DPMNE رهبری حزب Hristijan Mickoski.

مانند حزب حاکم در صربستان Zaev حزب انتظار می رود که به سود بیشتر اگر انتخابات برگزار می شود هر چه زودتر به جای بعد. برخی از تحلیلگران سیاسی می گویند VMRO-DPMNE می تواند سود بیشتری از صحنه انتخابات در پاییز هنگامی که شرایط اقتصادی می تواند بدتر.

ناظران همچنین می گویند Zaev حزب می تواند با استفاده از نگرانی در مورد احتمال دیگری مرگبار شیوع کروناویروس به فشار برای قبل تاریخ.

لهستان پستی رای

مه 10 انتخابات ریاست جمهوری در لهستان شد, عجیب و غریب, رای گیری که در آن مراکز رای دهی باقی مانده بسته و رسمی میزان مشارکت صفر بود پس از یک بحران سیاسی بر سر چگونگی انجام مشروع انتخابات در میان همه گیر.

در انتخابات ریاست جمهوری به طور رسمی و نه به تعویق افتاد و نه لغو زیرا دولت و مخالفان قادر به توافق بر سر قانون اساسی و راه حل های امن.

مجلس با تصویب قانون شارژ اداره پست با انجام انتخابات. اما توافق نه رسیده شده در تاریخ.

دولت می خواست قبل از انتخابات ماه ژوئن اما احزاب مخالف می گویند که بیش از حد به زودی.

زمان لهستان در انتخابات به یک مسئله تبدیل شد پس از coronavirus مستند سفارشات تضعیف مبارزه و جلوگیری از نامزدهای برگزاری تظاهرات عمومی.

در ابتدا لهستان حکم قانون و عدالت (PiS) حزب می خواستم به نگه داشتن اصلی ممکن است 10 دور اول رای گیری که در آن گفت: انجام می شود می تواند با خیال راحت با استفاده از سیستم پستی.

اما دولت ائتلافی شریک خودداری کردند در این ایده نگران تقلب احتمالی و مشکلات فنی.

پستی مقامات در حال حاضر آماده به صورت رسمی و برگه به توان از طریق پست به منازل برخی از 30 میلیون ثبت نام رای دهندگان.

رای دهندگان خواهد رأی گیری در جعبه های مخصوص در محله در سراسر لهستان برای مجموعه توسط کارگران پستی.

مخالفت احزاب ناظران بین المللی و اتحادیه اروپا مقامات با اشاره به مشکلات داشتن “آزاد و عادلانه” انتخابات توسط ایمیل.

مخالفان نیز متهم PiS از قرار دادن خود را سیاسی نیاز دارد پیش از بهداشت عمومی و عدم پایبندی به قانون است.

لهستان را اپوزیسیون می گوید سریع رای می دهد یک مزیت ناعادلانه به رییس جمهور وقت آندره Duda یک متحد از PiS که باقی مانده است در چشم های عمومی در تلویزیون دولتی به صحبت در مورد دولت coronavirus استراتژی در حالی که نه نامزدهای دیگر نمی تواند در مبارزات انتخاباتی.

PiS رهبر جرسلو Kaczynski اذعان Duda می تواند از دست دادن منجر شود او در نظر سنجی اگر انتخابات به تعویق افتاد تا زمانی که احتمالا بدتر شدن وضعیت اقتصادی است که احساس توسط رای دهندگان.

موفقیت در کره جنوبی

از 20 کشور که تحت فشار قرار دادند به جلو با رای عمومی برنامه ریزی شده در مارس و آوریل کره جنوبی است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان کشوری که انجام شده در سراسر کشور انتخابات بیشتر مسئولانه در میان همه گیر.

در واقع رای دهندگان از 66 درصد برای انتخابات مجلس در 15 آوریل به بالاترین سطح خود در تقریبا سه دهه است.

بیش از یک چهارم از کره جنوبی 44 میلیون رای دهندگان رأی گیری اولیه — در نظر گرفتن فشار از مراکز رای دهی در روز انتخابات.

رای دهندگان که آیا رأی دهی در مراکز رای دهی صادر شد ماسک صورت و دستکش فقط به عنوان نامزدهای انجام داده بود به کمپین.

رای گیری غرفه کره جنوبی در انتخابات به طور منظم از ضد عفونی و رای دهندگان ایستاده بود دور از هم آنها به عنوان منتظر در صف برای رای دادن. درجه حرارت از رای دهندگان گرفته شد در درب با هر کسی با یک تب جداگانه رای گیری در غرفه.

کره جنوبی هرگز تحمیل نوع سخت در سراسر کشور مستندات دیده می شود در کشورهای دیگر. اما حتی بیمار رای دهندگان که می خواهم قرار داده شده خود را تحت self-قرنطینه شد و قادر به رفتن به پای صندوق های رای پس از 6 بعد از ظهر در روز انتخابات تحت شرایط ویژه فقط برای آنها است.

متعدد ناظران نقطه به کره جنوبی به عنوان یک مثال از اینکه چگونه انتخابات در نقاط دیگر دنیا از جمله ایالات متحده — انجام می شود می تواند با خیال راحت و مسئولانه است.

‘شکست’ در ویسکانسین

انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده است که هنوز هم در برنامه برای نوامبر 3.

اما مقدماتی که تعیین نامزدهای هر حزب شده اند به حالت تعلیق از ماه مارس هنگامی که یک موج متحده شروع به تأخیر انداختن رای با توجه به کوروناویروس.

ایالت ویسکانسین تحت فشار قرار دادند به جلو خود را با حزب دموکرات اولیه در آوریل 7-همراه با چندین دولت رای — پس از چالش های قانونی در برابر برگزاری انتخابات در میان همه گیر رد شد توسط ایالات متحده دادگاه منطقه.

که حاکم به رسمیت شناخته شده است که برگزاری رای گیری در برنامه را ایجاد “بی سابقه بار” برای رای دهندگان در انتخابات کارگران و مقامات دولتی.

ایالات متحده منطقه قاضی ویلیام کانلی تحت فشار قرار دادند انتخابات برگشت تا مارس 13 به طوری که رای دهندگان درخواست رأی گیری از طریق پست خواهد زمان برای دریافت و بازگشت خود را رای.

اما دادگاه حکم داد که آن را به فرماندار ویسکانسین تونی Evers, یک دموکرات و قانونگذاران ایالتی به reschedule رای دادن.

Evers در ابتدا گفت که او نمی باید از این قدرت برای به تعویق انداختن انتخابات و به نام جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی به لغو در شخص رای گیری و تمدید مهلت برای پست الکترونیکی-در رای گیری به اواخر ماه مه.

اما نمایندگان مجلس با رد درخواست خود — را وادار به رای دادن به جلو بروید. اما Evers صدور یک فرمان اجرایی در مارس 6, خواستار انتخابات به تعویق دو ماه. که منظور مسدود شده بود همان روز توسط دولت در دیوان عالی کشور است.

پس از آن ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور قاضی کانلی حاکم هل دادن در انتخابات و بازگشت به اصل تاریخ 7 آوریل.

در روز انتخابات مقامات در میلواکی گفت: آنها تنها می تواند باز پنج 180 مراکز رای دهی به دلیل اینکه اکثر نظرسنجی کارگران بیش از سن 60 و به خانه فرستاده شدند به عنوان در معرض خطر آلوده شدن به.

برخی از 12,000 ویسکانسین رای دهندگان که می خواهم اعمال رای توسط ایمیل دریافت نمی برگه های رای خود در انتخابات روز.

در ضمن حتی اگر رای دهندگان مجبور شدند به خطر سلامت خود را با رفتن به مراکز رای دهی مردم ایستاده در صف های طولانی به پای صندوق های رأی رفتند.

هفته بعد مقامات بهداشتی در میلواکی به تنهایی دنبال کردن حداقل 40 نفر در آن رای دهندگان تا به حال تبدیل شدن به آلوده به ویروس coronavirus در حالی که رفتن برای رای دادن.

منتقدان دیدن ویسکانسین مارس 7 رای به عنوان یک شکست مفتضحانه با درس های مهم در مورد چگونه انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده باید انجام شده در ماه نوامبر است.

آنها می گویند دولت های ایالتی و فدرال و مقامات نیاز به اقدام فوری در حال حاضر به آماده شدن برای یک مقدار عظیم از ایمیل های رای گیری برای حفاظت از سلامت انتخابات کارگران و از رای دهندگان آینده به رأی و به اطمینان حاصل شود که شهروندان نیست محروم از حق خود برای رای دادن در یک مسابقه احتمال ایجاد حفره وقت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان رقیب اصلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de