دستگیری ساخته شده بیش از عظیم نشت سوخت در سیبری

مقامات روسی را بازداشت رئیس یکی از واحدهای یک نیروگاه حرارتی در سیبری پس از 20,000 تن سوخت دیزل ریخته از تسهیلات بالای دایره قطب شمال تراوش به خاک دو رودخانه ها و دریاچه پایین دست.

این سرزمین کراسنویارسک منطقه ای دادگاه در ژوئن 4 دستور ویاچسلاو امضا رئیس کارخانه کارگاه به بازداشت پیش از محاکمه تا ژوئیه 31.

او به اتهام نقض مقررات زیست محیطی و سهل انگاری.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دستور داده است تا یک وضعیت اضطراری برای مقابله با عواقب ناشی از نشت نفت رخ داد که در نزدیکی شهر صنعتی نوریلسک در مارس 29.

این کارخانه متعلق به یک شرکت تابعه از نوریلسک نیکل جهان پیشرو نیکل و پالادیوم تولید کننده که گفت: نشت باعث شد که ستون حمایت از یک مخزن ذخیره سازی غرق به دلیل ذوب پرمافراست خاک.

فعالان صلح سبز در روسیه گفت: این حادثه “اولین حادثه از جمله یک مقیاس در قطب شمال.”

عکس نشان داد زرشکی آب در Daldykan و Ambarnaya رودخانه ها که خوراک دریاچه Pyasino.

یک سخنگوی روسیه Rosrybolovstvo دولت ماهیگیری آژانس دیمیتری Klokov گفت کومرسانت روزانه که سوخت دیزل وارد دریاچه پس از شناور یخ یک شبه شکست متوالی است که تا به حال نصب شده بر روی رودخانه ها برای جلوگیری از نشت.

آن را حداقل به مدت 10 سال برای محیط زیست محلی برای بازیابی, به گفته معاون وزیر منابع طبیعی و محیط زیست, Yelena Panova.

“وضعیت بسیار پیچیده است چرا که ما در حال صحبت کردن در مورد قطب شمال…ما نیاز به حذف [سوخت] اما جاده ها وجود ندارد هیچ مخازن. ما نمی توانیم رایت [سوخت] به دلیل آن ممکن است به تولید مواد سمی” Panova گفت.

Cleanup operations are under way in Siberia after at least 20,000 tons of diesel fuel leaked from a thermal power plant into local waterways near the industrial Arctic city of Norilsk.


عملیات پاکسازی در راه هستند در سیبری پس از حداقل 20000 تن سوخت دیزل به بیرون درز از یک نیروگاه حرارتی به محلی در نزدیکی آبراه صنعتی قطب شمال شهر نوریلسک.

غول انرژی روسیه, گازپروم نفت اعلام کرد تیم ملحق شده بودند در عملیات پاکسازی نشت.

نوریلسک یک جدا شده شهر 180,000 مردم ساخته شده در اطراف نوریلسک نیکل ساخته شده است در پرمافراست و زیرساخت های آن تهدید می شود با ذوب شدن یخ ناشی از تغییر آب و هوا.

“این سال ما تا به حال غیر طبیعی در اوایل تابستان…با توجه به این واقعیت است که صدها نفر از ساختمان های ساخته شده در پرمافراست ما باید فکر می کنم در مورد امنیت در حال حاضر” گفت: Maksim Mironov رئیس نوریلسک توسعه سازمان.

“ما باید درک کنند که گرم شدن کره زمین واقعی است و این که پرمافراست مختلف از آن استفاده می شود” Mironov اضافه شده است.

با گزارش اینترفاکس ریا نووستی TASS AFP و کومرسانت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de