ارمنستان Pashinian آغاز مبارزات انتخاباتی در قانون اساسی اصلاحات

ایروان – ارمنستان نخست وزیر Nikol Pashinian به خواست رای دهندگان به پیشنهاد تغییرات در قانون اساسی که منجر به حذف اکثریت قضات دادگاه قانون اساسی.

Pashinian ساخته شده تماس در مارس 10 به او لگد کردن مبارزات انتخاباتی خود را پیش از ماه آینده به همه پرسی در مورد اصلاحات پیشنهادی.

“من مصرانه از شما برای رفتن به مراکز رای دهی در مارس 5 و تایید می کنند که شما در حال ارسال صفحه اصلی این دادگاه قانون اساسی که حمایت همه تقلب انتخاباتی در ارمنستان در گذشته او گفت:” در یک سخنرانی در شهر مغری.

در صورت تصویب این پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی که منجر به اخراج هفت دادگاه را نه عضو قبل از نصب در سراسر کشور تظاهرات جاروب Pashinian به قدرت در سال 2018 است.

هفت خواهد بود جایگزین قضات به تایید شورای ملی که در آن Pashinian من گام بلوک دارای یک اکثریت.

دادگاه دو تن دیگر از قضات بودند که منصوب به خود را در پست های بعد حفظ خواهد قدرت خود را.

در سخنرانی خود در مغری, Pashinian گفت: دادگاه قانون اساسی “نماینده مردم” است و “تنها راه باقی مانده موسسه در ارمنستان است که در انطباق با قانون اساسی فعلی است.”

Pashinian را متهم به هفت قضات حفظ روابط با ارمنستان سابق رهبری و مانع اصلاحات است که او می گوید با هدف ایجاد یک قوه قضائیه مستقل.

رد همه پرسی به عنوان خلاف قانون اساسی احزاب مخالف متهم کردن نخست وزیر به دنبال به دست آوردن بی مورد کنترل بیش از دادگاه قانون اساسی.

رئیس دادگاه قانون اساسی Hrair Tovmasian, متهم شده بود در ماه دسامبر با سوء استفاده از قدرت در حالی که او در خدمت به عنوان وزیر دادگستری. او این اتهام را رد کرده است که با انگیزه های سیاسی.

پیش از آن در ماه دسامبر یک قانون بحث برانگیز داد Tovmasian و شش دیگر دادگاه قانون اساسی اعضای مشوق های مالی به استعفا قبل از پایان حکم خود. هیچ یک از آنها این پیشنهاد را پذیرفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>