ارمنستان PM جایگزین بالای مقامات امنیتی

ایروان — ارمنی نخست وزیر Nikol Pashinian آغاز غیر منتظره و تکان, تا در رهبری کشور و سرویس های امنیتی.

دفتر ریاست جمهوری گفت: در ژوئن 8 که آن را تا به حال دریافت پیشنهادات از Pashinian به اخراج رئیس ستاد کل نیروهای مسلح Artak Davtian مدیر امنیت ملی خدمات ادوارد Martirosian و رئیس پلیس آرمان Sargsian.

Pashinian گفت که سپهبد Onik Gasparian سرهنگ Argishti Kyaramian و سرهنگ Vahe Ghazarian منصوب خواهد شد به پست ها به ترتیب پس از رئیس جمهور آرمن سرکیسیان آیات مربوط به احکام.

تحت ارمنستان قانون اساسی رئیس جمهور باید از امضای حکم در مورد انتصاب و اخراج از مقامات ارائه شده توسط نخست وزیر.

در یک Facebook پست Pashinian تشکر Davtian, Martirosian و Sargsian برای خود “کار و تلاش” و بدون ارائه دلایل لرزش ،

صحبت در کابینه جلسه Pashinian گفت که او فکر نمی کنم Martirosian و Sargsian بود “خسته پتانسیل خود را برای خدمت به جمهوری ارمنستان و مردم آن دولت است.”

Armenian Prime Minister Nikol Pashinian


ارمنستان نخست وزیر Nikol Pashinian

نخست وزیر همچنین به نظر می رسد برای اشاره به جریان رسوایی بیش عروسی از Davtian را که برگزار شد و طی سخت مستند اقدامات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Pashinian گفت که این اقدامات از یک مقام عالی رتبه نمی تواند در برابر اظهارات عمومی ساخته شده توسط نخست وزیر از جمله کسانی که در مورد اجتماعی-دورى قوانین اعمال شده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به Hraparak روزانه, اخیر, عروسی با حضور مقام عالی رتبه مقامات نظامی.

خودروهای با پلاک از وزارت دفاع بودند پارک خارج Davtian خصوصی در خانه کاغذ نوشت.

“همه در برابر قانون مساوی باشند و اگر من چیزی اشتباه من پاسخگو خواهد بود,” Davtian است گفت: دولت اجرای آژانس خبری Armenpress.

معاون نخست وزیر Tigran Avinian که مسئول هماهنگی امور اضطراری رژیم گفت: RFE/RL در ژوئن 8 که دفتر خود را بررسی نقض احتمالی محدودیت.

Avinian گفت که اگر نقض نشان داد کسانی که مسئول و پاسخگو خواهد بود.

Pashinian آغاز یک “نام و ننگ” مبارزات انتخاباتی خود را در Facebook account, درخواست عکس از اعضای عمومی در مورد موارد آشکار نقض اجتماعی-دورى قوانین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de