ارمنستان مخالفان خواستار رفراندوم تاخیر با توجه به کروناویروس

یک ارمنی رهبر مخالفان از سوی مقامات برای به تعویق انداختن قانون اساسی همه پرسی برنامه ریزی شده برای آوریل 5 به دلیل خطرات ناشی از گسترش جدید کروناویروس عفونت در کشور است.

“وضعیت تمایل به بدتر و نه بهتر” Edmon Marukian رهبر مجلس روشن ایران هشدار داد در مارس 13.

“تعدادی از کسانی که آلوده به افزایش است به طوری که آن را غیر ممکن خواهد بود برای برگزاری انتخابات و تصمیم گیری در این زمینه باید ساخته شود در حال حاضر.”

Marukian همچنین گفت که او در حمایت از معرفی یک وضعیت اضطراری به مدت حداقل 14 روز به منظور تعطیل کردن همه نهادهای دولتی و خصوصی و جلوگیری از تمام حوادث دسته جمعی.

ارمنستان گزارش شده 13 تایید عفونت کروناویروس.

انتخابات مقامات در ارمنستان هنوز صحبت در مورد هر برنامه ای برای به تعویق انداختن زمان رفراندوم.

قبل از آن در مارس 13, ارمنستان, دولت تصمیم به بستن تمام مدارس و مهد کودک حداقل تا مارس 23.

نخست وزیر Nikol Pashinian به حالت تعلیق در مبارزه برای رفراندوم و به نام شهروندان به ویژه کسانی که در برگزاری نمایشگاه coronavirus علائم مانند خودداری از شرکت در حوادث دسته جمعی.

در صورت تصویب اصلاحات قانون اساسی که منجر به اخراج هفت دادگاه را نه عضو قبل از نصب در سراسر کشور تظاهرات جاروب Pashinian به قدرت در سال 2018 است.

هفت خواهد بود جایگزین قضات به تایید شورای ملی که در آن Pashinian من گام بلوک دارای یک اکثریت.

ارمنستان معاون نخست وزیر Tigran Avinian اعلام کرد در اواخر مارس 13 که تحت یک توافق متقابل بین ایروان و تفلیس آغاز زود هنگام در مارس 14, ارمنستان و گرجستان را به حالت تعلیق در حرکات دو کشور شهروندان در سراسر مرز برای یک دوره 10 روز است.

در اوایل این ماه در ارمنستان نیز دوباره به راه افتادند یک رژیم ویزا و تشدید کنترل در مرز با کشور همسایه ایران بیش از coronavirus خطرات مربوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>