ارمنستان نخواهد بود قادر به درمان تمام افراد آلوده به ویروس Coronavirus وزیر هشدار

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در ارمنستان کشور, وزیر بهداشت هشدار می دهد که مقامات ممکن است به زودی قادر به درمان افراد آلوده نشان دادن علائم خفیف این بیماری است.

“من قطعا نمی خواهم که بعد آمده اما یک روز ما را نمی خواهد بود قادر به رفتن بعد از هر مورد” Arsen Torosian گفت: RFE/RL در ارمنستان خدمات در آوریل 26.

از لحظه ای که این کشور تنها به درمان بیماران که در یک بیماری جدی وزیر گفت: “ما نمی دانیم که آن روز خواهد آمد.”

دولت ارمنستان اعمال محدودیت شدید بر جنبش مردم و دستور بسته شدن اکثر کسب و کار در اواخر ماه مارس و پس از آن روزانه افزایش در تعداد موارد قابل توجهی کاهش یافت.

که منجر مقامات در اوایل این ماه شروع به بازگشایی برخی از بخش های اقتصاد و سهولت حمل و نقل محدودیت.

با این حال وزارت بهداشت گزارش افزایش شدید نرخ جدید کروناویروس موارد هفته گذشته است. در آوریل 27, این گزارش 62 موارد جدید آوردن مجموع به 1,808 با 29 مرگ و میر.

Torosian گفت: آن را به طور فزاینده ای دشوار برای ردیابی افرادی که آمده بودند در تماس با کسانی که آلوده به دلیل آنچه که او به نام “بسیاری” از منابع عفونت.

وزیر گفت: یکی از این منبع بود بیمارستان و سایر مراکز درمانی است که در حال درمان COVID-19 بيمار.

“ما در حال حاضر با تمرکز بر توقف گسترش این بیماری در داخل مراکز درمانی و در حفاظت از پزشکان و همچنین آن دسته از بیماران که مبتلا به کروناویروس” او گفت:.

تمام افراد آزمایش مثبت برای این ویروس در ارمنستان گرفته شده اند به بیمارستان و یا موقت مراکز پزشکی.

مقامات همچنین قرنطینه هزاران نفر از افرادی که در تماس با COVID-19 بیماران و یا بازگشت به ارمنستان از کشورهای دیگر است. این افراد باید تحت coronavirus آزمون در پایان یک هفته دو سلول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>