ارمنستان شناسایی اولین Coronavirus مورد به عنوان مرد بازگشت از ایران

ایروان — ارمنستان به شناسایی اولین مورد تایید شده از یک عفونت کرونا ويروسی است که از یک زن 29 ساله که به تازگی با همسر خود را از ایران به قفقاز رهبر کشور می گوید.

نخست وزیر Nikol Pashinian گفت: در تاریخ 1 مارس در Facebook مجوز های ارسال و است که “”هموطنان عزیز حدود دو ساعت پیش ما تایید یک مورد از coronavirus متاسفانه.”

وزیر بهداشت Arsen Torosoan تایید این خبر به عنوان به خوبی.

Pashinian مرد گفت: یک شهروند ارمنی وارد با هواپیما از تهران در فوریه 28 و بعد از آن رفت و به بیمارستان برای درمان است. او در شرایط خوبی است, نخست وزیر گفت.

Pashinian گفت: مردم قربانی شده در آن تماس با را قرنطینه می شود.

او افزود که همه مسافران در پرواز با او از تهران شده بود با پوشیدن ماسک های صورت و همراهی از فرودگاه تحت قبلا مجموعه اقدامات احتیاطی برای مردم سفر از ایران.

ایران تبدیل شده کانون برای این بیماری در خاورمیانه است. یک ایرانی سخنگوی وزارت بهداشت در 29 فوریه گفت: نه نفر از COVID-19 ویروس بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل مرگ و میر گزارش شده به 43 میان 593 تایید عفونت.

بسیاری از منتقدان و خارج از کارشناسان ابراز نگرانی می کند که تهران به شدت underreporting قدر از بحران در این کشور اتهامات دولت را به شدت تکذیب کرد.

ایران مرتبط شده است بسیاری از بیش از 200 مورد تأیید این ویروس در حال حاضر در سراسر منطقه و بسیاری از کشورهای در داخل و خارج از قفقاز و خاورمیانه و آسیای مرکزی را به اعمال محدودیت در سفر به و از ایران در تلاش برای محدود کردن این بیماری را گسترش.

در سراسر جهان COVID-19 شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است بیش از 86,000 نفر کشته و حدود 3000.

بسیاری از مرگ و میر و عفونت رخ داده در چین اما این بیماری گسترش یافته است در جای دیگر با ایران در حال تبدیل شدن سخت ترین ضربه در خارج از سرزمین اصلی چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>