مردان مسلح مدیره تانکر نفتکش ایرانی در سواحل

مردان مسلح ناشناس باید سوار یک دلار هنگ کنگ-پرچم تانکر نفت در سواحل ایران در نزدیکی استراتژیک تنگه هرمز یک نظارت سازمان و خصوصی هوش شرکت گزارش شده است.

در بریتانیا دریایی سازمان تجارت گفت: این کشتی سوار شد در 14 آوریل و در حالی که لنگر انداخته فقط در ایران در سواحل دریای عمان, اما افزود که این کشتی شد و بعد از آن منتشر شد.

این سازمان خواست عروق در منطقه به “اقامت مراقب باشند.”

Dryad جهانی, خصوصی دریایی هوش شرکت گفت: معلوم بود که آیا کشتی در پریشانی شده بود و یا اینکه با کمک ایران است.

شرکت شناسایی تانکر به عنوان هنگ کنگ-پرچم SC تایپه در راه خود را به Al-Jubail در عربستان سعودی است. آن گفت: 22 خدمه روی عرشه کشتی بودند ،

ایالات متحده نیروی دریایی ناوگان پنجم مستقر در بحرین است بلافاصله اظهار نظر در گزارش حادثه که در میان افزایش تنش ها بین ایالات متحده و ایران در منطقه است.

پاسداران انقلاب اسلامی گزارش خبرگزاری اهلبیت (ع) را مورد آزار و اذیت و یا کشف و ضبط تعدادی از مخازن در سال گذشته در یک حرکت مشاهده شده توسط تحلیلگران به عنوان راهی برای اعمال فشار بر ایالات متحده و متحدان آن بیش از خرد کردن ایالات متحده تحریم های اقتصادی است.

ایران نیز مشکوک به کاشت limpet معادن در شش کشتی ها در خلیج عمان در ماه های مه و ژوئن 2019.

Dryad جهانی گفت: “این نمی تواند و نه باید رد کرد” که در ایران اقدام به یک عملیات در 14 آوریل برابر هنگ کنگ-پرچم کشتی “عجله” و سقط ماموریت خارج از نگرانی های سیاسی.

“در حالی که پکن مسئول هنگ کنگ عروق وجود دارد یک امکان واقعی که در چین را مشاهده بازداشت یک دلار هنگ کنگ کشتی به عنوان یک پروکسی حمله خود را در آن حاکمیت” این شرکت اعلام کرد. “در زمانی که چین هنوز اقدام به خرید نفت ایران و, ایران تا چند دوستان بین المللی چنین حرکتی خواهد بود بسیار نامنظم و نمی خواهد بیشتر ایران و منافع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im