آریزونا فرماندار جمهوریخواه مجلس پایان محراب شهرستان ممنوعیت فشار

ققنوس (AP) — آریزونا دولتی mlb و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره کشیده اند ستیز پیشنهاد برای ساخت ضریح ممنوعیت به اصطلاح “پناهگاه شهرستانها” در دولت اساسی است.

این تصمیم اعلام کرد اواخر روز شنبه می آید در آستانه یک خانه شنیدن به پیشنهاد جمهوری خواه و فرماندار خواسته قانونگذاران برای ارسال به رای دهندگان. سنا در جلسه هفته گذشته فوران در فریاد و منجر به حذف از فعالان که به نام پیشنهاد نژادپرست است.

رهبران جمهوریخواه مجلس نمایندگان و سنا و فرماندار سخنگوی صادر یکسان اظهارات در تصمیم گیری

“ما می توانیم تایید می کنند که قوانین مربوط به قانون اساسی ممنوعیت پناهگاه شهرستانها را دریافت نمی اضافی در نظر گرفتن این جلسه تصمیم گیری ساخته شده است به طور مشترک توسط قوه مقننه رهبری و ولایت” در بیانیه ای گفت:. “پناهگاه شهرستانها غیر قانونی در آریزونا. آن باقی خواهد ماند که راه و اعضای ما را بیدار و هوشیار نگه داشتن این بد سیاست های خروج از آریزونا.”

این پیشنهاد اعلام کرد Ducey در طول ماه گذشته دولت از دولت آدرس آورده هشدارهای از دموکرات ها در مورد بازگشت به “یکی از تاریک ترین سال در آریزونا تاریخ” — مرجع 2010 عبور از قانون شناخته شده به عنوان SB1070 که طراحی شده است برای سرکوب مهاجرت غیر قانونی.

دادگاه تایید قانون ممنوعیت پناهگاه سیاست ها و ویژگی های کلیدی آن: نیاز است که افسران پلیس در حالی که اجرای قوانین دیگر, سوال, وضعیت مهاجرت افراد مشکوک بودن در این کشور غیر قانونی است. از دیگر مفاد مهم قانون — مانند یک نیاز است که مهاجران انجام ثبت نام مقالات — محروم شدند توسط دادگاه.

فرماندار testy ارز با خبرنگاران صبح روز پنج شنبه که فشرده او را در آنچه که روشن تغییر در yearslong عمل دلسرد تفرقه قوانین مهاجرت. او گفت که او تا به حال نه تغییر موضع خود را شانه ای بالا انداخت و نگرانی هایی که تحریم و از دست دادن کسب و کار است که به دنبال عبور از SB1070 خواهد دوباره رخ می دهد.

“دولت پررونق است” فرماندار گفت. “من فکر می کنم چه خواهد صدمه دیده است دولت شهرت پناهگاه شهرستانها که مردم سعی کرده اند برای قرار دادن در انتخابات. که چه خواهد صدمه دیده است دولت شهرت. دولت اعتبار است فقط خوب است. ما باید مردم در حال حرکت هر روز از اینجا.”

Ducey اشاره می کند که انگیزه او در حال حاضر یک رای گیری اقدام به ایجاد یک پناهگاه شهر توسان در ماه نوامبر گذشته بود که به طور گسترده ای رد رای دهندگان. شهرستان رهبران دموکراتیک دژ اشاره کرد SB1070 و محرومیت و از دست دادن پتانسیل های ایالتی و فدرال در مبارزه علیه تلاش است.

دموکراتیک بهداشت ، مارتین Quezada روز پنجشنبه گفت که Ducey ساخته شده است که عمده سیاسی پیش بینی غلط و به همین دلیل او dodging سوالات در یک “تغییر بزرگ” در سیاست. او پیش بینی کرد سریع عقب نشینی توسط فرماندار.

“من فکر می کنم او را دیدم آنچه که اتفاق افتاده در توسان و او فکر کرد که ‘هی این پایین آویزان میوه و من می توانم با شدت بهم زدن غوطه دادن یک موضوع است که واقعا بزرگ با مغلوب ساختن پیشی جستن جمعیت و با افراطی عنصر سیاسی خود را پایه و آن را برای تصویب به راحتی اگر آن را به رای گیری’ ” Quezada گفت: قبل از تصمیم به جلو و پیشنهاد اعلام شد. “او واقعا فکر می کنم آن را از طریق به دلیل این واقعیت است که مردم به طور کلی نوع بیمار از این مسائل من فکر می کنم او شروع به پس گرد بسیار زود است.”

در روز پنج شنبه بعد از ظهر فرماندار نشان داد هیچ اشاره است که او را به پایین و یا که او تغییر کرده و موقعیت خود را در اجتناب از ستیز مسائل مربوط به مهاجرت که آسیب دیده بود دولت در اقتصاد و شهرت یک دهه پیش.

Ducey صرف سال های اول خود را در دفتر کار برای تعمیر این دولت شهرت و کسب و کار روابط با مکزیک.

“وجود دارد هیچ تغییر دهید. این است سازگار,” او گفت:. “من شده است به ترویج آریزونا مطمئن شوید من متفاوت ما از کالیفرنیا در هر نوبت. مالیات پایین تر و سبک تر مقررات عمومی ایمنی و امنیت مرزی. ما ضد مواد مخدر, قاچاق انسان, قاچاق جنسی کودکان. این ها همه سیاست های من انجام شده است برای مدت پنج سال.

“من در برابر محراب شهرستانها و آن را تغییر.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت