آرنا مرحله اعلام ‘Rashomon,’ ‘گرفتن من اگر شما می توانید’ به صورت 2020-2021 تخته سنگ

Fardia electronics است Jason logic wolf پیش نمایش آینده تخته سنگ در عرصه مرحله

توجه, تئاتر, طرفداران! آرنا مرحله فقط خود را اعلام کرد 2020-2021 فصل است.

قابل توجه جدید تخته سنگ شامل پنج جهان برای اولین بار. بیش از نیمی از نمایشنامه نویسان و کارگردانان به نمایندگی از زنان و مردم از رنگ.

“این یکی از بلند پروازانه ترین فصول در عین حال گفت:” مولی اسمیت محل و مدیر هنری. “در این فصل پر است از مردان باهم و پرستاران قوی کمدی و فوق العاده درام و موسیقی! این شادی برای دیدن قدرت ما بازی راه اندازی برنامه عملکرد چنین قابل توجه و متنوع داستان — از 1770s به دهه 1920 تا 1960 به راست در حال حاضر.”

در اینجا یک پیش نمایش به تازگی اعلام کرد 2020-2021 فصل و همچنین تعداد انگشت شماری از نشان می دهد هنوز هم باقی مانده از 2019-2020 فصل است.

در حال حاضر – مارس 1

‘A Thousand Splendid Suns’

اقتباس از پرفروش ترین رمان خالد حسینی (“Kite Runner”), “A Thousand Splendid Suns” به شرح زیر در هم آمیخته با زندگی دو زن افغان در جنگ زده افغانستان.

در اینجا مریم و لیلا تبدیل شدن به متحدان خود را در برابر سرکوبگر جامعه است. امید خود را از یک زندگی جدید منجر به تکان دهنده تصمیم برای همیشه لطفا برای تغییر آینده خود را.

در حال حاضر – 8 مارس

‘اقتصادی’

الهام گرفته شده توسط John Steinbeck کلاسیک رمان “خوشههاى خشم” عاقبت مادر “جاده” به دنبال علاج بیمار ویلیام Joad تلاش برای پاس کردن خود اوکلاهما مزرعه خانواده به نسل در میان Joads مهاجرت کرده اند و غرب است.

هنگامی که او در می یابد که Joads در حال حاضر مکزیکی آمریکایی او و او تنها زندگی وارث مارتین باید مقابله با مفاهیم خود را از میراث خانوادگی است.

دو مرد سفر در جاده از کالیفرنیا به اوکلاهما جعل یک باند بعید است و آمدن به شرایط با گذشته خود.

Feb. 28 – April 12

‘کلیا و فیدل’

این رئالیست جادویی “قدرت بازی” تصور مکالمه بین کوبا بدنام ترین رهبر سیاسی و تاثیر گذار ترین زن انقلابی است.

مجموعه ای در سال 1980 فیدل کاسترو خم در اعتماد ترین محرم سلیا سانچز میان شکست های اقتصادی است که منجر 10,000 شهروندان به دنبال پناهندگی در سفارت پرو در کوبا.

در حال حاضر آمریکا باید تصمیم بگیرد که میراث او. او یاد می شود به عنوان توانا یا مهربان ؟

مارس 3 – 3 مه

‘هفت گیتار’

نامزد دریافت جایزه پولیتزر در سال 1995 “هفت گیتار” علائم افسانه ای نمایشنامه نویس آگوست ویلسون پنجمین بازی خود را در پرکاری پیتسبورگ چرخه.

در 1940s, هفت, زندگی بافتن زمانی که خواننده بلوز فلوید بارتون منتشر شده است از زندان تنها برای پیدا کردن که یک آهنگ قدیمی او ثبت شده است به طور ناگهانی تبدیل به یک ضربه سر و صدا.

او قول به نوبه خود زندگی خود را در اطراف با این امید که از یک شانس دوم اما تمایل خود را برای آینده ای بهتر درگیری با واقعیت های خشن در اطراف او به ساختمان های دلخراش فاجعه است.

آوریل 23 – May 31

‘تونی سنگ’

همه ما می دانیم داستان جکی رابینسون شکستن لیگ اصلی بیس بال رنگ مانع اما چند می دانم که داستان همکار ورزشی پیشگام Toni سنگ.

سنگ اول زن برای بازی بیس بال در لیگ های سیاه پوست, که همچنین باعث می شود او اولین بازی حرفه ای در مردان لیگ در 1950s.

بر اساس مارتا Ackmann کتاب “موبایل و کامپیوتر قابل توجه داستان Toni سنگ” بازی از آخرین برنده جایزه نمایشنامه نویس لیدیا R. الماس (“مردم هوشمند”).

جولای 10 – Aug. 16, 2020

‘اسلام آمریکایی: فردریک داگلاس در خود عبارت’

این همه لگد کردن با جهان برتر موسیقی “اسلام آمریکایی: فردریک داگلاس در کلمات خود” توسط نمایشنامه نویس چارلز راندولف-رایت (آرنا “متولد شده برای این: BeBe Winans داستان” برادوی “در Motown: موسیقی”).

کورنلیوس اسمیت جونیور (ABC “رسوایی”) ستاره به قرن 19 طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس پس خود را برخورد با رئیس جمهور آبراهام لینکلن و داگلاس خود, همسر, Anna Murray-داگلاس که ایدز فرار از بردگی است.

داگلاس’ کلمات خود الهام بخش, ملودی توسط برنده جایزه گرمی ترانه سرا مارکوس Hummon از جمله این ترانه ها به عنوان “چه آزادی بود” “ما نیاز به یک آتش” و “کامل تر اتحادیه.”

سپتامبر. 11 – Oct. 18 سال 2020

‘روشنگری’

جایزه پولیتزر فینالیست Theresa Rebeck بررسی وضعیت برابری و حقوق زنان در امریکا در جنگ انقلاب.

مجموعه ای در سال 1776, اخبار, اعلامیه استقلال پژواک به پنسیلوانیا جنگل که در آن سحر است و هنوز هم مرتبط است.

شخصیت آقای ایمز (ames) است که با الهام از بنیانگذاران’ آرمان برابری است اما دیگر اعضای خانواده متفاوت است. و بردگان بپرسید: “هنگامی که آن را می گوید همه انسانها برابر خلق شده اند به چه معناست؟”

Oct. 9 – Nov. 1, 2020

‘تغییر’

مونولوگ استاد مایک عمیق (“مردم تاریخ” “برگ برنده”) به بررسی پایان جهان در والاتر از کار جدید خود را “تغییر دهید.”

داستان حماسی بازی می کند که در سه فصل — امروز و فردا — به عنوان بازی در برابر تغییر آب و هوا بحران با قلب و طنز.

آن را شدید فراخوانی برای اقدام در مورد یک تهدید وجودی که هر دو وحشتزده و فلج بشر از پرداختن به طور بالقوه عواقب فاجعه بار است.

Oct. 23 – Dec. 13, 2020

گرفتن من اگر شما می توانید’

بر اساس رویدادهای واقعی که الهام گرفته از یک کتاب توسط Terrence McNally و یک فیلم توسط استیون اسپیلبرگ جذاب مرد باهم شمار می اید به عنوان یک خلبان هواپیمایی, دکتر و وکیل قبل از فرار بازداشت پلیس — همه قبل از او 22 سال سن دارد.

هلن هیز برنده جایزه Corbin Bleu بازگشت به عرصه مرحله پس از “هر چیزی می رود” و برادوی “در ارتفاعات” و “مرا ببوس کیت” به عنوان نقش فرانک Abagnale جونیور معروف ساخته شده توسط Leonardo DiCaprio, فرار تام هنکس.

تونی-نامزد کمدی موزیکال ویژگی های سرد جاز نمره و پویا اعداد مانند “آیا شکستن قوانین” “زندگی در رنگ” و “دستور پزشك.”

Nov. 12 – Dec. 20, 2020

‘عصبانی و خشن و بی شرمانه زرق و برق دار’

رمان نویس و نمایشنامه نویس مروارید Cleage کمدی خلاقانه reinterprets تئاتر تاریخ است.

آن به شرح زیر نمایشنامه نویس آنا کمپبل که شوک تئاتر جهان با او بحث کار “برهنه ویلسون” چالش عدم صدای زن در آگوست ویلسون 10-بازی بازی قرن چرخه.

در حال حاضر پس از تبعید او در بازگشت به آمریکا به مرحله بازی در ملی, سیاه, تئاتر, جشنواره, اما تولید کنندگان باید بازیگران جوان بازیگر در آنا نقش اصلی.

این دو باید در همکاری به خاطر, نشان می دهد و زندگی خود را.

Jan. 15 – Feb. 21, 2021

‘زندگی’

کارگردان آنی Tippe “زندگی پس از” زیر عزادار 16 ساله به نام آلیس که شروع به سوال حوادث اطراف او معروف پدر مرگ.

او مجموعه های خارج برای کشف آنچه واقعا اتفاق افتاده در آن شب شوم جمع آوری سرنخ ها و به دنبال حقایق برای پیدا کردن یک مطلب پیچیده حقیقت در پایان.

کل رمز و راز است که مجموعه ای به تلخ و شیرین نمره جوان کانادایی آهنگساز بریتا جانسون که در حال ظهور است به عنوان یکی از تئاتر را افزایش استعداد.

Feb. 5 – 7 مارس سال 2021

‘Rashomon’

بر اساس داستان توسط Ryunosuke Akutagawa که اقتباس شد به یاد 1950 فیلم توسط استاد آکیرا کوروساوا “Rashomon” بررسی حقوقی پس از یک سامورایی مرده در جنگل.

چند تن از شاهدان — سامورایی, همسر, یک راهزن و یک رسانه — به نوبت های خود را از دیدگاه های گیج کننده دادگاه با خود متناقض حساب.

داستان بی انتها اقتباس شده است به تونی-برنده بازی توسط Fay و مایکل Kanin آموزش یک نسل جدید در مورد گریزپا از حقیقت در این کمیک فاجعه است.

Feb. 26 – مارس 11, 2021

‘زمین بالا’

ناتان آلن دیویس’ “زمین بالا” برنده 2018 Whiting جایزه برای آن مشتاق ياد سیاه وال استریت یک جامعه پر رونق نابود شده در سال 1921 تولسا مسابقه شورش.

سال بعد که جنگ هنوز هم همچنان در ذهن یک آمریکایی آفریقایی تبار سرباز که دارای روزانه افروزی در انتظار مې کشند تا تپه در اعتراض به نژادی و بی عدالتی در آن زمان و در حال حاضر.

آیا او تغییر ذهن مردم خواهد شد و یا تاریخ خود را تکرار?

2 آوریل – مارس 2, 2021

‘خرده از جدول از شادی’

مجموعه ای در طول جنبش حقوق مدنی نوجوان خواهر Ernestine و Ermina تنظیم به سرعت در حال تغییر زندگی در 1950s بروکلین.

خود را صریح عمه باعث همسایگان به فکر می کنم آنها در حال کمونیست ها در حالی که پدر خود را اعلام تعجب ازدواج برای یک زن آلمانی تنها چند روز پس از ملاقات با او در مترو نیویورک.

جایزه پولیتزر برنده لین Nottage اشکال لمس کردن, خنده دار و توانمند سازی coming-of-age story گفت: از طریق چشم از 17 سال Ernestine.

آوریل 23 – 30 مه 2021

‘تغییر کرد

این واقعا بلند پروازانه بازی re-بررسی سه نفر از با نفوذ ترین دوره در تاریخ آمریکا: بحران موشکی کوبا جنبش مدنی و جنگ سرد.

تونی-نامزد دریافت جایزه نمایشنامه نویس کریگ لوکاس (برادوی را “یک آمریکایی در پاریس”) تصور مکالمات بین چهره های معروف از هر دوره است.

این بازی نشان می دهد چگونه این صداها — از جشن متفکرین به بحث رهبران به قهرمانان گمنام — موجب تصمیم گیری های مهم است که هنوز شکل و آمریکای امروز است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تمام این نشان می دهد در عرصه مرحله سایت.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت