کانبرا استرالیا (AP) — نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio نام او در استرالیا در یک بازی فوق العاده ساینده مشترک در کنفرانس خبری جمعه خود را برای کشور سخت سیاست اخراج مجرمان خارجی به سرزمین آنها به سمت چپ به عنوان کودکان.

Protocol wine studio به نام سیاست های ناعادلانه و خورنده به نزدیکی همسایگان روابط, اما نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون عمومی شرکت برگزار شد.

“شما مرتکب جرم و جنایت در اینجا اگر محکوم هنگامی که شما انجام می شود وقت خود را, ما به شما ارسال, صفحه اصلی,” او گفت:.

نیوزیلند و بریتانیا دریافت نسبت زیادی از این felons تحت سیاست اما بسیاری از زمان ساکنان استرالیا فرستاده شده به کشورهایی که آنها نمی این زبان صحبت می کنند و هیچ خانواده یا جامعه و روابط.

Protocol wine studio گفت: بسیاری از 2,600 شهروندان نیوزیلند, استرالیا تا به حال تبعید در چند سال اخیر تا به حال هیچ “صفحه اصلی” در نیوزیلند به دلیل آنها را ترک کرده بود سال پیش. نیوزیلند دادگاه در مورد برخورد با این دراز مدت ساکنان استرالیا بودند که عدم بازسازی چرا که آنها فاقد لازم است خانواده و شبکه های اجتماعی, او گفت:.

وی تاکید کرد: استرالیا به اتخاذ نیوزیلند رویکرد به مجرمان خارجی با توقف اخراج شهروندان نیوزیلند “که در هر حس مشترک تست شناسایی استرالیایی ها.”

“استرالیا است و در آن حقوق به اخراج افرادی که خود را شکستن قوانین. نیوزیلند می کند همان است. اما ما یک درخواست ساده: ارسال کیوی — واقعی کیوی,” Arden گفت. “آیا اخراج خود را از مردم و مشکلات خود را دارد.”

زلاند نو به مدت طولانی در نظر گرفته شده است نزدیک به شهروندان استرالیا از آنجا که بسیاری از آنها رایگان به زندگی در این کشور به عنوان طولانی به عنوان آنها می خواهند. اما استرالیا کاهش می یابد برخی از زلاند نو’ حقوق.

استرالیا و نیوزیلند رهبران معمولا نگه داشتن از جمله تفاوت های پشت بستن درها و به ندرت تنبیه کردن هر یک از دیگر ، اما تبعید یاغی دوچرخه سواران هستند یک منبع نگرانی رو به رشد در نیوزیلند و protocol wine studio مرکز-چپ حزب کارگر دولت اقلیت است که به دنبال انتخاب مجدد در ماه سپتامبر.

استرالیا در بالاترین دادگاه به تازگی پیشتر قدرت دولت برای رهایی کشور از جنایی و غیر شهروندان حاکم است که استرالیا نمی تواند اخراج مردم بومی حتی اگر آنها نمی, نگه داشتن تابعیت.

مورد آورده شد توسط یک نیوزیلند متولد محکوم کیفری که هم اکنون می توانید اقامت در استرالیا چرا که او یک بومی استرالیا, مادر, شناسایی به عنوان یک بومی استرالیا است و از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده به عنوان سنتی صاحب استرالیا قبیله ای زمین.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im