آکواریوم مهر و موم باید بدونم که: چه کسی است که نقاب ترینر?

بوستون (AP) — انسان همیشه نمی تواند تشخیص دهد هر یک از دیگر در صورت ماسک بنابراین تصور اشتباه است که حیوانات وحشی در اسارت باید احساس.

در انگلستان آکواریوم در بوستون کارگران که خوراک و قطار اطلس بندر مهر و موم شده اند پوشیدن ماسک به عنوان یک حفاظت برای جلوگیری از این سناریو بعید است از ندانسته آلوده کردن حیوانات با کوروناویروس.

نگرانی ها افزایش یافت در هفته گذشته پس از یک ببر در نیویورک باغ وحش برانکس آزمایش مثبت برای ویروس.

و جدید انگلستان آکواریوم در کنار درب به harborside هتل که در آن Biogen یک بوستون بیوتکنولوژی شرکت در یک کنفرانس در ماه فوریه که در آن ده ها تن از مردم شد با این ویروس آلوده.

“هر کسی که در حال کار در حال حاضر در انگلستان جدید آکواریوم با پوشیدن یک ماسک صورت گفت:” آکواریوم دریایی پستانداران سرپرست Patty Schilling.

اما گرفتن مهر و موم استفاده می شود به ماسک طول می کشد برخی انجام می دهند.

“ما می خواهیم آنها را به راحتی با این واقعیت است که ما باید این را در. بنابراین در ابتدا ما به انجام یک فرآیند به نام حساسیت زدایی و اساسا این فقط بدان معناست که ما به آنها برای رسیدن به چیزی است که در گام های کوچک,” Schilling گفت.

در اخیر جلسه آموزش یک تعداد انگشت شماری از رهگذران reveled در انحراف از تماشای مهر و موم گرفتن دندان های خود را براق, خوردن کف زدن دست خود را و رقص شوخی در آب است.

تأکید چگونه, هوشمند, حیوانات, یک مهر و موم حتی آوازی در تلاش برای تقلید یک مربی گفت: “حال شما چطور است؟”

“مهم ترین چیز این است که ما در ابتدا این است که ایجاد رابطه با آنها به طوری که آنها باید اعتماد ما” Schilling گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت