برنامه های کمک به داوطلبان در دریافت مواد غذایی بیش از حد به گرسنه

زباله های مواد غذایی و گرسنگی دو مشکلات بسیار زیادی است که برخی از گروه های غیر انتفاعی می گویند می توان با هم با گرفتن مواد غذایی اضافی برای افرادی که به آن نیاز دارید.

نرم افزار جدید در حال ساخت است که آسان تر است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین می زند که بیش از 30 درصد از مواد غذایی در آمریکا از دست رفته است هر سال است. علاوه بر زباله های مواد غذایی در خانه نیز وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی تجاری ضایعات: رستوران و تهیه غذا بیشتر از مشتریان خرید و فروشگاه های مواد غذایی پایان با perishables نزدیک شدن به تاریخ انقضا.

به جنگ تجاری ضایعات مواد غذایی “مواد غذایی نجات” گروه استفاده داوطلبان به انتخاب کنید تا مواد غذایی اهدا و تحویل آن به سازمان های غیر انتفاعی است که خوراک گرسنه.

“KFC در حال آماده سازی مرغ به طور مداوم Chipotle در حال آماده سازی مواد غذایی به طور مداوم. نجات ما آن را در حالی که آن را هنوز هم گرم و منجمد آن را به سرعت می گوید:” لایحه Reighard بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مواد غذایی اهدای اتصال. غیر انتفاعی شده است مبارزه با زباله های مواد غذایی از سال 1992 هماهنگی کمک های مالی از شرکت هایی مانند Pizza Hut.

یکی دیگر از گروه تغذیه امریکا ساخته شده است یک شبکه در سراسر کشور به طور منظم تنظیم وانت از مازاد مواد غذایی از عمده زنجیره مواد غذایی برای تحویل به بیش از 200 مواد غذایی بانک ها.

طرفداران می گویند بیشتر و بیشتر مردم داوطلب, با توجه به نگرانی های زیست محیطی. مصرف مواد غذایی خواهد بود که تلف به کسانی که نیاز به یک راه خوب برای مبارزه با ناامیدی و انفعال است که بسیاری از مردم احساس می کنند در صورت تغییر آب و هوا و نابرابری می گوید لی Lizarondo از بنیانگذاران غیر انتفاعی 412 مواد غذایی و نجات مستقر در پیتسبورگ.

“این یک گام است که شما می توانید امروز” او می گوید: “و این بسیار روشن است که چه تاثیر خود را است. آن را به عنوان روشن به عنوان تغذیه کسی که در آن روز.”

همراه با تنظیم وانت مواد غذایی از سوپر مارکت ها Lizarondo است غیر انتفاعی و ایجاد یک برنامه به نام مواد غذایی نجات قهرمان است که با این نسخهها کار تقریبا مانند Uber و یا Lyft: افرادی که در اتومبیل های خود را می توانید وارد شوید و ببینید که اگر هر گونه ناخواسته مواد غذایی در دسترس است در یک رستوران در نزدیکی و یا فروشگاه. آنها می توانند داوطلب در نقطه ای به ارائه آن را به شربت خانه مواد غذایی و یا سوپ ،

مواد غذایی قهرمان نجات در حال حاضر در دسترس در سان فرانسیسکو, فیلادلفیا, کلیولند, پیتسبورگ و ویرجینیا است.

در پاییز گذشته, مواد غذایی, قهرمان نجات اعلام همکاری با Reighard غذایی اهدای اتصال به ساخت یک پلت فرم آنلاین. هیچ تاریخ راه اندازی شده است اعلام کرد اما tech تیم در هر دو سازمان های غیر انتفاعی در حال همکاری برای ایجاد داوطلب آسان تر در سراسر کشور و حتی در سطح جهان است.

“که تمام” آخرین مایل تدارکات’ موضوع” یک چالش در طول غذایی بهبود صنعت Reighard می گوید.

به طور سنتی بسیاری از سازمان های خیریه برداشت اهدا مواد غذایی خود را در سوخت ناکارآمد کامیون او می گوید. همکاری با رانندگان که در حال حاضر در جاده ها است که سریع تر و بیشتر سازگار با محیط زیست.

تغذیه امریکا MealConnect برنامه پذیرای همان رویکرد است. از آن استفاده کرده است پس از سال 2014 برای وانت در زنجیر مانند خارج شده و هدف است. کسانی که برنامه ریزی وانت در ادامه اما آغاز تابستان گذشته داوطلبان همچنین می توانید ثبت نام برای انجام مطالعه های کوچکتر غذا نجات.

هنگامی که آنها ثبت نام در MealConnect.org و یا از طریق برنامه داوطلبان دریافت یک آموزش مختصر جلسه در یک بانک مواد غذایی و مجهز به یک جعبه ابزار از تجهیزات ایمنی مواد غذایی.

داوطلبان ممکن است “بین کلاس ها و یا شاید آنها بازنشسته شده و یا آنها Uber یا Lyft راننده است که می خواهد به یک استراحت از رانندگی مردم اطراف خود می گوید:” جاستین بلوک مدیر عامل MealConnect در تغذیه امریکا است. این گروه در حال حاضر 300 فعال داوطلبان ،

بث Weinman دانشیار زمین و علوم محیط زیست در فرزنو امور خارجه می گوید: کاهش ضایعات مواد غذایی کافی نیست; ما همچنین نیاز به تولید مواد غذایی کمتر.

و William G. Moseley, مدیر, مواد غذایی, کشاورزی و برنامه های جامعه در Macalester College اضافه می کند: “ما باید مراقب باشید که مبتنی بر برنامه های داوطلبانه نمی فروختن نیاز به فشار دولت و بخش عمومی به سیاست های اصلاحات و آدرس مشکلات ساختاری.”

اما همانطور که بیشتر مردم برای شرکت در نجات تجاری مواد غذایی به این امید که آنها ممکن است تبدیل به بیشتر های صوتی در مورد گرسنگی مسائل در جامعه خود و آگاه تر از زباله های مواد غذایی در خانه بیش از حد.

___

یادداشت سردبیر — ملیسا Rayworth می نویسد: شیوه زندگی داستان برای اسوشیتد پرس. او در توییتر دنبال کنید در @mrayworth.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>