آشکار رای Stuffer گرفتار قرمز دست (و آبی-دستکش) در ايستگاه

یک ناظر اعلام کرد که “همه بسیار خوب” که آن را به رای گیری در انتخابات پارلمانی ایستگاه شماره 568 در شهر سارانسک با همه چیز به خوبی سازمان یافته و نقض دیده می شود.

اما عقاب چشم بینندگان Mordovian تلویزیون عمومی متوجه چیزی amiss در حالی که تماشای وزارت امور خارجه کانال پوشش در سراسر کشور رای در اصلاحات قانون اساسی است که باز کردن درب به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور باقی مانده در دفتر تا 2036.

ده ثانیه به یک کلیپ از ماه ژوئن 29 اخبار بخش ارسال شده در VK صفحه سارانسک دیوار از شرمو فقط به عنوان یک خبرنگار صدای بیش از, مذاکرات در مورد منصفانه بودن روند آبی-دست دستکشهایش ریخته است دیده می شود چاشنی های متعدد رای به یک مهر و موم صندوق های رای است.

شواهد آشکار دستکاری — یکی از حوادث متعدد در یک هفته ای در سراسر کشور رای که پیچیده شده در جولای 1 و خدشه دار اتهامات تقلب — شد بنا به گزارش ها به سرعت برداشته شده از ایستگاه های تلویزیونی وب سایت بود اما برای آیندگان حفظ در رسانه های اجتماعی.

“اینترنت به خاطر همه چیز,” Telegram کانال خوره گفت: در ارسال یک نسخه ویرایش شده از کلیپ.

تحلیلگران گفت که پوتین مشتاق بود برای یک مشارکت بالا و قوی “بله” انتخابات امیدوار است که این امر افزایش مشروعیت تغییر قانون اساسی به او اجازه می دهد به دنبال انتخاب مجدد در سال 2024 میلادی و تا سال 2030. جزئی بازده گزارش شده توسط کمیسیون مرکزی انتخابات در تاریخ 1 ژوئیه نشان داد که اصلاحات را تصویب توسط یک حاشیه بزرگ با توجه به نتایج رسمی که کرملین منتقدان می گویند مشکوک هستند.

دست یاری ؟

عمومی اتاق موردوویا یک شبه دولت در مرکز روسیه منطقه 500 کیلومتری جنوب شرقی مسکو که در آن حادثه دستگیر شد توسط دوربین های تلویزیونی در فیلم اظهار نظر در مورد وضعیت در ژوئن 30.

اتاق نگاه به حادثه آن نوشت:پس از دریافت یک شهروند شکایت در آن خط. اما مشخص است که نگرانی های که این ویدئو ممکن است نشان داده اند که در انتخابات دخالت داشتند “بی اساس است.”

Mordovia

موردوویا

بر اساس آنچه در آن نامیده می شود یک تجزیه و تحلیل آن وضعیت مرکز از جمله گفتگو با زنی که دست دیده می شد با قرار دادن چند برگه های رای را به صندوق های رای این اتاق گفت: “معلوم می شود که وجود دارد هیچ چاشنی نتیجه گیری شد زودرس است.”

آن گفت که سادگی است کمک به او را خواهر بیمار که نمی تواند جای او رای در صندوق های رای در خود و درخواست کرده بود اجازه انجام خیلی از اعضای حوزه رای گیری انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون.

این توضیح نشان می دهد که دستکش زن بازیگران دو رای — خود او و خواهر او — اما این فیلم به نظر می رسد نشان می دهد تعداد زیادی از برگه های رای پر بودن را در جعبه.

همه در همه, اتاق گفت: هیچ نقض شده بود شناسایی شده در طول یک هفته ای رای به عنوان ماه ژوئن 29.

“اجازه ادامه از این واقعیت است که نه دوربین و نه در خارج وجود دارد می تواند بدون رای گیری چاشنی” دولت خبرگزاری ریا نووستی به نقل از وضعیت مرکز عضو آلکسی Tyurkin عنوان کرد و گفت در ژوئن 30.

این سارانسک دیوار از شرم زیر در منطقه ای عمومی مجلسی نتيجه گيري شد متقاعد نشده پرسیدن: “اگر آن را به دور دوم رفته پس چرا جهنم شد بخش فوریت حذف از کانال وب سایت؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de