AP VoteCast: Iowa Dems تقسیم در بهترین رقیب برای مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن (AP) — آیووا دموکرات ها به شدت متحد با هدف unseating جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آنها به شدت تقسیم دوشنبه بیش از کدام نامزد شد بهترین و مجهز برای انجام این کار با توجه به AP VoteCast بررسی.

به عنوان میزبان برای اولین بار از کشور ریاست جمهوری, مسابقات, آیووا, بازی های برگزار شده است یک نقش تاریخی در تعریف زمینه دموکراتیک frontrunners. اما نتایج حاصل از AP VoteCast نشان می دهد چقدر دشوار می توان آن را برای هر یک مدعی به متحد به طور فزاینده ای متنوع ائتلاف از رای دهندگان که علت شایع استوار عمدتا در خشم خود را با جمهوری خواه رئیس جمهور.

به طور کامل 88% گفت: electability بسیار مهم بود برای حزب دموکرات نامزد در مقایسه با 66% که گفت: داشتن بهترین ایده های سیاست بسیار مهم است. اما همه در شروع قفقاز توافق کردند که اکثر electable. ایالت ورمونت برنی ساندرز شد حمایت رای دهندگان کمتر از 30 در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پایه تا حد زیادی و ماساچوست ایالت الیزابت وارن رسم بود حمایت بیشتر از زنان بیش از مردان است.

“سلام, همه, اگر شما می خواهید به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن آمده را به بایدن اردوگاه” فریاد زد: جف اریکسون بازنشسته پستی کارگر به عنوان رای دهندگان ثبت به Hoover دبیرستان در Des Moines.

در عین حال بسیاری از دموکرات نامزد ریاست جمهوری کرده اند ممکن است نقاط ضعف در هنگام به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن. فقط بیش از 4 در 10 رای دهندگان ایالت آیووا گفت: این امر می تواند سخت تر به سرنگون کردن رئیس جمهور است. تقریبا 6 در 10 گفت: یک گی نامزد خواهد مشکل تر شکست مغلوب ساختن پیشی جستن یک خطر بالقوه برای سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg. تقریبا همان سهم گفت: یک نامزد با “به شدت لیبرال انداز” نیز چهره در یک زمان سخت در حالی که نزدیک به نیمی از یک نامزد مسن تر از 75 — بایدن و ساندرز — آیا باید یک زمان سخت تر در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن.

AP VoteCast یک نظرسنجی از بیش از 2800 رای دهندگان گفت که آنها برنامه ریزی برای شرکت در روز دوشنبه دموکرات قفقاز در آیووا انجام شده برای ارتباط مطبوعات با NORC در دانشگاه شیکاگو است.

به عنوان رای دهندگان جمع آوری وجود دارد تنش میان کسانی که به دنبال برای تبدیل دولت آمریکا و کسانی که بر این باورند کمتر مخل نامزد خواهد کرایه بهتر در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

نزدیک به دو سوم گفت آن مهم تر برای آنها را به رای دادن به یک نامزد خواهد شد که اساسا تغییر نظام سیاسی این نسخهها کار میکند در مقایسه با کسی که بازگرداندن واشنگتن به راه آن بود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

بایدن است و بر اساس بسیاری از مبارزات انتخاباتی خود در دهه خدمات در سنا و همکاری با باراک اوباما در کاخ سفید, نمایندگی خود را به عنوان یک بازگشت به بیشتر های مدنی آمریکا عصر. این تضاد شدید با سندرز و وارن که به دنبال شکستن با گذشته آنها را به عنوان تداوم عدم فرصت برای بسیاری از آمریکایی ها.

نامزدها باید به دنبال تشخیص خود بر اساس سیاست هایی که می تواند تغییر شکل نقش دولت آمریکا در جامعه است. ساندرز و وارن را در آغوش جسورانه تغییرات مانند مراقبت های بهداشتی جهانی از طریق دولت و مالیات بر ثروت. بایدن Buttigieg و Klobuchar نامیده اند بیشتر افزایشی تغییر در سیاست.

“برنی است نامزد است که با تمرکز بر تغییرات بزرگ است که در حال رفتن به تحت تاثیر آینده به جای در حال حاضر گفت:” دانشگاه آیووا junior, آلیسون ستگر به عنوان او منتظر به حزبی برای ساندرز در این اتحادیه دانشجویی در شهرستان آیووا.

دموکراتیک رای دهندگان نیز تقسیم شده و بر اساس سن و جنس.

نزدیک به نیمی از رای دهندگان کمتر از 30 پشتیبانی ساندرز به عنوان انتخاب برتر خود را. بایدن کردم پشتوانه 3 در 10 رای دهندگان بودند که 65 ساله و مسن تر.

وارن حمایت شد تا حدودی قوی تر در میان زنان بیش از مردان است. او و مینه سوتا بهداشت ، ctq را دیدم کمی حمایت بیشتر از فارغ التحصیلان دانشگاه در مقایسه با کسانی که بدون مدرک. رای دهندگان بدون مدرک دانشگاهی بودند کمی بیشتر احتمال دارد به حمایت بایدن و ساندرز.

آیووا دموکرات که شناسایی خود را به عنوان بسیار لیبرال بودند تا حدودی بیشتر به احتمال زیاد در ساندرز’ اردوگاه در حالی که در میانه های خوشه با بایدن Klobuchar و Buttigieg.

رای دهندگان بودند نسبتا یکنواخت در نظر است که مسائل مربوط به سیاست آنها در نظر گرفته می شود مهم است.

در مورد 4 در 10 رتبه مراقبت های بهداشتی خود را به عنوان بزرگترین اولویت در حالی که 3 در 10 شناسایی تغییر آب و هوا به عنوان بالا. دموکراتیک رای دهندگان عمدتا در حمایت از برنامه های دولت است که بهبود دسترسی به پوشش بیمه درمانی و همچنین مالیات کربن تولید گازهای گلخانه ای به منظور محدود کردن تغییر آب و هوا.

آیووا دموکرات تقریبا بطور جهانی به اشتراک گذاری مطیع بی میلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اکثریت قریب به اتفاق از caucusgoers — حدود 8 در 10 — شد “عصبانی” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. یکی دیگر از 14 درصد گفت: آنها “ناراضی اما نه عصبانی.”

نزدیک به 8 در 10 دموکرات ها گفت: آنها در نظر گرفته روند استیضاح به “ارزش آن” حتی اگر سنا محاکمه به نظر می رسد برخی از به, از این هفته با تبرئه برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

جامد اقتصاد با بیکاری در نیم قرن پایین بود یک چاره اندیشی موقت برای آیووا دموکرات با فقط در مورد 1 در 10 گفت: اقتصاد بود این موضوع بالا رو به ملت است. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ریشه اش انتخاب مجدد تلاش های اطراف رشد اقتصاد و در عین حال چند آیووا دموکرات حاضر به نظر می رسد پاداش او برای گسترش آغاز شد که تحت سلف خود.

دموکرات ها در آیووا احساس نمی کنند آنها با بهره گیری مقدار از رشد اقتصاد است. تقریبا دو سوم از آیووا دموکرات توصیف خود را در موقعیت های مالی به عنوان “برگزاری مداوم است.” در مورد به عنوان بسیاری از گفت: آنها در حال سقوط به گفته آنها در حال پیش رفتن است.

نزدیک به 9 در 10 توصیف اقتصاد به عنوان بسیار یا تا حدودی ناعادلانه ممکن است نشانه آن است که بسیاری از دموکرات ها عصبی هستند در مورد در حال رشد تمرکز ثروت و قدرت با بالا 1 ٪ از خانواده های ایالات متحده.

نگرانی در مورد مراقبت های پزشکی به سرنوشت این سیاره و نابرابری منعکس شده در حمایت قاطع میان دموکرات آیوا برای یک نامزد ریاست جمهوری است که می تواند تبدیل دولت ایالات متحده.

آیووا دموکرات ها زیر سن 45 مورد علاقه تغییر اساسی توسط تقریبا 3 به 1. حدود دو سوم از کسانی که در سنین 45 تا 64 نیز در نظر گرفته تغییر اساسی به رویکرد بهتر. اما رای دهندگان بیش از 65 بودند نزدیک تر تقسیم شده است که در آن آنها ترجیح داده است.

تغییر قابل توجهی می تواند از چگونه آمریکایی ها برای پرداخت بیمه بهداشت و درمان. هفت در 10 مورد حمایت تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی طرح که تغییر همه آمریکایی ها به دولت مبتنی بر بیمه به جای خصوصی برنامه. تقریبا 9 در 10 پشتیبانی, یک پیشنهاد برای داشتن یک گزینه برای دریافت مراقبت های بهداشتی از طریق دولت است.

در تغییر آب و هوا نزدیک به 9 در 10 آیووا دموکرات حمایت از مالیات مبتنی بر کربن سوخت مانند نفت و زغال سنگ و گاز طبیعی است. تقریبا نصف شد و به شدت در حمایت از این پیشنهاد.

_______

AP خبرنگاران Ryan J. فولی و اسکات McFetridge کمک به این گزارش از آیووا.

_______

AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان آمریکایی انجام شده توسط NORC در دانشگاه شیکاگو برای آسوشیتدپرس و فاکس نیوز. بررسی 2,852 رای دهندگان در آیووا انجام شد به مدت هفت روز عقد به عنوان قفقاز آغاز شد. مصاحبهها در زبان انگلیسی یا اسپانیایی. این بررسی بر اساس مصاحبه با یک نمونه تصادفی از ثبت نام رای دهندگان کشیده شده از دولت رای دهندگان فایل. حاشیه خطای نمونه گیری برای رای دهندگان است که تخمین زده می شود به علاوه یا منهای 3.0 درصد است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>