AP VoteCast: بایدن لبه های بیرون ساندرز در electability

واشنگتن (AP) — جو بایدن به روز سه شنبه مقدماتی موج سواری از اعتماد رای دهندگان در مورد شانس خود را از پیروزی در ماه نوامبر.

دموکراتیک اولیه رای دهندگان در میشیگان میسوری و می سی سی پی به احتمال زیاد به فکر می کنم معاون رئیس جمهور سابق می تواند شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی در مقایسه با بایدن بالا رقیب ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز با توجه به AP VoteCast نظرسنجی در سه متحده است.

که درک از electability بخشی از آنچه که در نقشه کشی دموکرات به تجمع در اطراف میانه بایدن که به عنوان حزب پیشتاز با تشکر متوسط و محافظه کار رای دهندگان به سرعت در حال حرکت در جهت خود را.

انتخابات ریاست جمهوری تبدیل شده است به طور فزاینده ای نامشخص در روزهای اخیر به عنوان شیوع کروناویروس منجر به سقوط در بازار سهام و جدید وحشت در مورد اقتصاد است. در اینجا یک نگاه رای دهندگان انداز به آنها رأی دهی در نیمی از شش اصلی مسابقات در روز سه شنبه.

ELECTABILITY

رای دهندگان به طور کلی مشاهده بایدن به عنوان بازی بهتر برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. حدود 80 درصد در میشیگان و میسوری به اعتقاد بایدن می تواند ضرب و شتم وقت در حالی که تقریبا 90% در می سی سی پی احساس می کنید که راه. فقط حدود دو سوم از رای دهندگان در هر ایالت فکر ساندرز بود به احتمال زیاد به شکست رئيس جمهور وقت.

هنوز هم وجود دارد برخی از قابل تامل در میان اولیه رای دهندگان در مورد آنها خواهید بازیگران انتخابات در ماه نوامبر. تقریبا 80 ٪ در هر کشور می گویند که آنها قطعا رای برای نامزد حزب دموکرات در برابر تهمت مهم نیست که چه کسی نامزد شده است. اما حدود 20 درصد می گویند تصمیم خود را بستگی دارد که نامزد می شود, نامزد.

در میشیگان ایالتی است که بدبختانه جمهوری خواه در سال 2016 کسانی که رای دهندگان مردد به نظر بیشتر شبیه بالقوه تهمت رای دهندگان از لیبرال ها ناراضی با چشم انداز بایدن نامزدی. در میان رای دهندگان گفت: خود را در ماه نوامبر تصمیم بستگی به نامزد مورد 20% توصیف خود را به عنوان محافظه کار و حدود 60 درصد می گویند آنها متوسط است. درست است که در جمهوری تکیه میسوری نیز هست.

که در آن شور و شوق ؟

حتی اگر دموکراتیک اولیه رای دهندگان مانند شانس خود را در ماه نوامبر شور و شوق نیست طاقت فرسا است. فقط حدود نیمی از رای دهندگان در میشیگان و میسوری و حدود 60% در می سی سی پی می گویند که آنها بسیار مشتاق در مورد نامزد آنها در حال حمایت از در اصلی. در هر سه متحده تقریبا یک سوم تا حدودی مشتاق. حدود 10 درصد بیان کمی به هیچ شور و شوق.

بسیاری از رای دهندگان — در محدوده بین حدود یک سوم در می سی سی پی و 40 درصد در میسوری — می گویند که آنها تصمیم خود را در آخرین لحظه. کسانی ساخته شده است که تصمیم گیری های خود را به خوبی قبل از کشش نهایی به مراتب بیشتر از کسانی که فقط تصمیم به بیان بالا و شور و شوق در مورد نامزد خود را.

مسائل

با وجود ترس است که coronavirus می تواند به توقف طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ آمریکا وجود ندارد و در عین حال به نظر می رسد افزایش رای دهندگان نگرانی در مورد اقتصاد است. فقط در مورد 1 در 10 رای دهندگان در ایالت میسوری گفت: اقتصاد مهم ترین. تنها 18 درصد در میشیگان توصیف اقتصاد و اشتغال را به عنوان مهم ترین تقریبا قابل مقایسه با سهم و گفت که از تغییر آب و هوا.

در می سی سی پی که در آن اکثریت رای دهندگان آمریکایی آفریقایی تبار بودند حدود یک چهارم بازدید از اقتصاد به عنوان موضوع است. که در مورد همان به اشتراک گذاری به عنوان در آلاباما که در رای گیری هفته گذشته است.

مراقبت های بهداشتی بالا بود موضوع را برای رای دهندگان در هر سه متحده آن را به عنوان شده است در دیگر دموکراتیک ریاست جمهوری رقابت. نزدیک به نیمی از رای دهندگان در ایالت میسوری و حدود 40 درصد از رای دهندگان در میشیگان و می سی سی پی, نام, مراقبت های بهداشتی با اولویت بالا.

ناعادلانه اقتصاد

هنوز نابرابری اقتصادی نگرانی کلیدی برای دموکرات ها.

تقریبا سه چهارم رای دهندگان در هر ایالت در نظر گرفتن سیستم اقتصادی در این کشور به ناعادلانه شبیه به دموکراتیک رای دهندگان در مسابقات در اوایل این سال است. بسیاری از — یک سوم یا بیشتر — تماس با سیستم “بسیار ناعادلانه است.”

حدود یک چهارم از رای دهندگان گفته بودند “سقوط” از نظر مالی در حالی که اکثریت احساس آنها برگزاری مداوم. تقریبا نیمی از رای دهندگان در میشیگان و حدود 60 درصد از رای دهندگان در ایالت میسوری و می سی سی پی که در حال “سقوط” به نام سیستم بسیار ناعادلانه است.

____

AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان آمریکایی انجام شده توسط NORC در دانشگاه شیکاگو برای آسوشیتدپرس و فاکس نیوز. نظرسنجی انجام شد به مدت هفت روز عقد به عنوان نظرسنجی بسته شده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>