AP VoteCast: پس از آیووا بسیاری از NH لذا نگرانی در مورد انصاف

واشنگتن (AP) — New Hampshire دموکرات به رهبری, به روز سه شنبه اولیه با تمرکز بر مسائل و انصاف با بیش از 1 به 10 می گفتند که “اعتماد به نفس” است که حزب خود را در روند انتخاب ریاست جمهوری نامزد عادلانه است.

مشکل در شمارش آراء پس از هفته گذشته, آیووا, قفقاز, مسئله ای است که هنوز به طور کامل حل و فصل شود به نظر می رسد لرزاند ایمان برخی از رای دهندگان در میان عدم اطمینان در مورد کسی است که جبهه دموکراتیک-دونده.

نزدیک به نیمی از نیوهمپشایر دموکرات بودند “تا حدودی اعتماد به نفس” است که فرآیند انتخاب عادلانه بود در حالی که حدود 4 در 10 نمی شد اعتماد به نفس در مورد انصاف مقدماتی و قفقاز با توجه به نتایج اولیه از AP VoteCast.

AP VoteCast است گسترده نظرسنجی از بیش از 3000 دموکراتیک اولیه رای دهندگان نیوهمپشایر انجام شده برای ارتباط مطبوعات با NORC در دانشگاه شیکاگو است.

یک مبهم زمینه نامزدها در خارج از کشور اولین نامزدی مسابقه در آیووا با ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در حال اجرا گردن و گردن در هيئت دولت معادل.

نیوهمپشایر اولیه فرصتی است برای ارائه برخی از وضوح در مورد وضعیت خود را به عنوان به خوبی به عنوان زنده ماندن از مبارزات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ماساچوست ایالت الیزابت وارن و مینه سوتا بهداشت ، ctq.

گسترده تر سوال در مورد انصاف در جامعه آمریکا شده اند نگرانی اصلی برای نامزدهای دموکرات.

قریب به اتفاق سهم نیوهمپشایر دموکرات — نزدیک به 8 در 10 — دیدگاه اقتصاد به عنوان ناعادلانه است. اما کمی وجود دارد که اجماع در آن نامزد خواهد انجام بهترین کار stewarding بزرگترین اقتصاد جهان.

ساندرز و وارن باید هر مبارزه کرد و برای پیاده کردن اقتصاد آنها می گویند caters به میلیاردرهای به طور جداگانه پیشنهاد ثروت مالیات به صندوق برنامه برای طبقه متوسط و ضعیف است.

در مورد 2 در 10 می گویند ساندرز است که قادر بر اقتصاد و تقریبا به عنوان بسیاری می گویند که از وارن.

اما نیز وجود دارد نیوهمپشایر دموکرات ها که می خواهند برای قرار دادن اقتصاد در دست یکی از این دو میلیاردرهای دنبال نامزدی. تقریبا 1 در 10 می گویند آنها اعتماد سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ که به ارزش بیش از 60 میلیارد دلار و در رای گیری در, New Hampshire. در مورد همان مقدار در صد انتخاب سرمایه گذار میلیاردر تام Steyer.

تقریبا 1 در 10 می گویند Buttigieg بهترین خواهد بود قادر به اداره اقتصاد است.

نیوهمپشایر دموکرات را به دیدگاه های مختلف که در آن نامزد بهترین در سیاست خارجی است.

حدود یک سوم می گویند بایدن بهترین نامزد در این مسئله به دنبال آن 2 در 10 ترجیح می دهند ساندرز و 1 در 10 انتخاب Buttigieg یا وارن.

_______

AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان آمریکایی انجام شده توسط NORC در دانشگاه شیکاگو برای آسوشیتدپرس و فاکس نیوز. بررسی 3,046 رای دهندگان نیوهمپشایر انجام شد به مدت هفت روز عقد به عنوان نظرسنجی بسته شده است. مصاحبهها در زبان انگلیسی یا اسپانیایی. این بررسی بر اساس مصاحبه با یک نمونه تصادفی از ثبت نام رای دهندگان کشیده شده از دولت رای دهندگان فایل. حاشیه خطای نمونه گیری برای رای دهندگان است که تخمین زده می شود به علاوه یا منهای 3.0 درصد است.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>