AP VoteCast: یک دولت توسط دولت نگاه دموکراتیک مقدماتی

واشنگتن (AP) — آسوشیتد پرس در نظر سنجی رای دهندگان در سه نفر از شش کشور برگزار شد که دموکراتیک ریاست جمهوری از مسابقات در روز سه شنبه. در اینجا یک عکس فوری از رای دهندگان در میشیگان میسوری و می سی سی پی — آنها چه کسانی هستند و چه مسائل مربوط به آنها — بر اساس نتایج اولیه از AP VoteCast انجام شده برای ارتباط مطبوعات با NORC در دانشگاه شیکاگو است.

میشیگان

بخشی از “دیوار آبی” که بدبختانه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 میشیگان یک انتخابات عمومی بالا میدان نبرد — و یک آزمون بزرگ برای هر دو معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز. هر دو امیدوار بودند نتایج را به اثبات آنها بهترین آماده به آتش دموکرات است که ممکن است تصمیم گیری در این انتخابات در ماه نوامبر. بایدن آمد پیروز است.

بایدن مونتاژ خود را در حال حاضر-آشنا ائتلاف. او برنده تر رای دهندگان میانه رو و زنان است. او نشان داد که قدرت طبقه کارگر رای دهندگان. حدود 60 درصد از رای دهندگان در میشیگان نیست که مدرک دانشگاهی و بایدن موفق به کسب اکثریت آنها. که از مزیت های انجام شده در سراسر نژاد و جنسيت در حومه و شهرستانها.

ساندرز در ضمن موفق به گسترش خود ائتلاف و یا افزایش میزان مشارکت در میان جوانان است که باید پیگیری مبارزات انتخاباتی خود. حدود 35 درصد از رأی دهندگان میشیگان بودند زیر 45. در کالیفرنیا و کلرادو, ایالات ساندرز برنده هفته گذشته سهم کسانی که رای دهندگان در حدود 45 درصد است.

برای همه بایدن قدرت و شور و شوق برای پیشنهاد خود را نبود طاقت فرسا است. بایدن حامیان کمتر به احتمال زیاد به می گویند که آنها بسیار مشتاق تر از ساندرز’, 46 ٪ تا 60٪.

و قابل برش دموکراتیک رای دهندگان در میشیگان — حدود 20 ٪ — گفت: تصمیم خود را در چگونه برای رای دادن در ماه نوامبر بستگی دارد که به عنوان نامزد حزب دموکرات نامزد شده است.

اکثریت گسترده ای — تقریبا سه چهارم — گفت: آنها فکر می کنم این سیستم اقتصادی در این کشور ناعادلانه است. که شامل حدود یک سوم توصیف آن به عنوان “بسیار ناعادلانه است.” در میان رأی دهندگان میشیگان بایدن در نظر گرفته شد نامزد بهترین آماده مسئولیت رسیدگی به اقتصاد است.

جدید رای گیری غایب قوانین موجب افزایش در رای گیری اولیه در میشیگان. AP VoteCast نیست بر اساس فرد در مصاحبه های انجام شده در روز انتخابات; بلکه آن را یک نظرسنجی طراحی شده را به تصرف نظرات بدون در نظر گرفتن چگونگی و زمانی که رای دهندگان را انتخاب کنید به بازیگران خود را رای.

میسوری

با نژاد تنگ شده به دو نامزد اصلی رای دهندگان ديدگاه electability آمد به تمرکز شدید. در میسوری جمهوری-تکیه دولت دموکراتیک اولیه رای دهندگان بودند با اعتماد به نفس بیشتر در بایدن شانس از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از ساندرز’. که ممکن است کمک کرده اند معاون سابق رئیس جمهور پیروز در روز سه شنبه. آسوشیتد پرس به نام بایدن برنده هنگامی که نظرسنجی بسته شده است.

حدود 40 ٪ فکر می کنم بایدن قطعا می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و حدود 40 درصد می گویند که او احتمالا می تواند.

اما فقط حدود یک چهارم می گویند ساندرز قطعا می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر با حدود 40% گفت که او احتمالا می تواند.

بایدن جای کسی را گرفتن ساندرز در میان مردان و زنان فارغ التحصیلان و کسانی که بدون مدرک و سفید و آفریقایی رای دهندگان. او لذت می برد یک مزیت قابل توجهی در میان رای دهندگان مسن تر در حالی که ساندرز حفظ لبه خود را در میان رای دهندگان زیر 45. میانه رو و محافظه کاران صف محکم پشت بایدن.

در حالی که ساندرز به نظر می رسد برای رهبری در میان رای دهندگان لیبرال بسیاری از آنها را — در حدود 40% — پشتیبانی بایدن.

بهداشت و درمان یک موضوع است که به شدت تقسیم شده و زمینه دموکراتیک نامزدهای این چرخه نامگذاری شد مهم ترین مسئله پیش روی کشور توسط نزدیک به نیمی از اصلی رای دهندگان در ایالت میسوری. تقریبا 2 در 10 در نظر گرفته و آب و هوا تغییر اولویت در حالی که حدود 1 در 10 گفت که از اقتصاد است.

رای دهندگان در مورد تقسیم به طور مساوی بر اینکه ساندرز یا بایدن بهترین خواهد بود قادر به تحمل مراقبت های بهداشتی به عنوان رئیس جمهور. اما در مورد مسائل مربوط به مسابقه بایدن به حال یک مزیت بیش از ساندرز به عنوان توانا ترین نامزد است.

می سی سی پی

اکثریت دموکراتیک اولیه رای دهندگان در می سی سی پی آمریکایی آفریقایی تبار بودند و بایدن برنده آنها 86% به ساندرز’ 11 درصد است. بایدن همچنین رهبری در میان سفید رای دهندگان در سراسر سن گروه آموزش و پرورش, سطح و ایدئولوژی است. او به نام برنده توسط آسوشیتد پرس.

می سی سی پی رای دهندگان می خواستم یک نامزد که در مورد مراقبت از مردم آنها را دوست دارم. رای دهندگان وجود دارد رتبه بندی است که به عنوان به عنوان بزرگ به عنوان یک اولویت انتخاب یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و نمایشگاه رهبری قوی. حدود 9 در 10 اولیه رای دهندگان در می سی سی پی گفت: هر یک از سه ویژگی بسیار مهم بود در یک دموکرات نامزد و بایدن به شدت حمایت از کسانی که رای دهندگان.

مراقبت های بهداشتی نامگذاری شد مهم ترین موضوع در حدود 40 درصد از رای دهندگان اما تقریبا یک چهارم با اشاره به اقتصاد است. حدود 30 درصد از رای دهندگان به طور کلی توصیف خانواده خود را به عنوان “سقوط” از نظر مالی در مقایسه با 60% که گفت: آنها در حال برگزاری مداوم و فقط حدود 10% “پیش رفتن است.”

بایدن که تصور می شد به نامزد بهترین قادر به رسیدگی به مراقبت های بهداشتی و همچنین مسائل مربوط به مسابقه.

حدود دو سوم از رای دهندگان می سی سی پی حمایت های دولت-پرداخت غرامت به آمریکایی های آفریقایی تبار برای برده داری و تبعیض نژادی اما معناداری وجود دارد تقسیم مسابقه. حدود 75 ٪ از رای دهندگان حمایت در مقایسه با حدود 40 درصد رای دهندگان سفید.

___

AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان آمریکایی انجام شده توسط NORC در دانشگاه شیکاگو برای آسوشیتدپرس و فاکس نیوز. نظرسنجی انجام شد به مدت هفت روز عقد به عنوان نظرسنجی بسته شده است.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>