AP منبع: کارت دریافت WR هاپکینز از تگزاسی برای RB جانسون

آریزونا کاردینالز اضافه شده اند یکی از NFL بالا گیرنده برای پیوستن به یک بازی جذاب تیم جوان است که تلاش برای ایجاد یک حرکت در NFC غرب است.

کاردینالز به دست آورد و سه بار تمام نرم افزار گیرنده DeAndre هاپکینز در یک تجارت است که ارسال خواهد شد در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون و پیش نویس میدارد به Houston Texans یک فرد آشنا با این وضعیت آسوشیتدپرس گفت. فرد به صحبت کرد AP خواست نامش فاش نشود روز شنبه به دلیل تجارت نشده است رسما اعلام کرد. NFL کسب و کار در سال آغاز می شود, روز شنبه هنگامی که تجارت می تواند تکمیل شود.

27-year-old هاپکینز می دهد کاردینالز برتر گیرنده برای اضافه کردن به یک امیدوار کننده هسته ای در جرم که شامل سال دوم کارفرمایی Kyler موری گیرنده های مسیحی کرک و لری فیتزجرالد, و به طور بالقوه در حال اجرا پشت کنیا دریک به آنها آریزونا به انتقال برچسب اوایل روز دوشنبه.

کاردینالز به پایان رسید با یک 5-10-1 رکورد فصل گذشته زیر سال اول مربی Kliff Kingsbury, است که شناخته شده برای خود را نوآورانه جرم. موری شماره 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب و تا به حال تشویق rookie فصل در پایان با 3,722 متری عبور و 20 touchdowns. اما کاردینالز گاهی اوقات تلاش برای کشش زمینه عمودی برای پخش در این بازی عبور کنید. هاپکینز’ ورود باید کمک کند.

هاپکینز سه سال باقی مانده در پنج سال $81 میلیون معامله او امضا در سال 2017. 6-پا-1 از 212 پوند کهنه شده است یکی از سازگار ترین گیرنده در NFL در طول هفت سال گذشته با شکوه از 1000 متری دریافت در پنج هفت فصل است. او گرفتار 104 عبور برای 1,165 متری و هفت touchdowns سال گذشته است.

28-در سال جانسون بود همه طرفدار با کاردینالز در سال 2016 در طول فصل دوم خود را اما نبوده است قادر به مطابقت با تعداد کسانی که در سه سال گذشته است. او مبارزه صدمات برای بسیاری از سال 2019 به پایان رسید و با 345 متری عجله و 370 متری دریافت.

جانسون دو سال باقی مانده در سه سال 39 میلیون دلار فرمت او امضا شده در سال 2018 است.

___

AP ورزشی نویسنده Kristie Rieken کمک به این داستان.

___

بیشتر AP NFL پوشش: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>