AP عکس: ویروس زنده و تقاضا به صورت سنتی فرانسه صابون

مارسی فرانسه (AP) — شورای گسترش سریع جدید کروناویروس در سراسر اروپا و مشخصه مارسی سنت صابون ساخت است که با بهره گیری از یک رنسانس در فرانسه کشف ضروری محلی محصول.

سرژ Bruna جد وارد شده و سپس از کسب و کار پررونق در جنوب شهر بندری بیش از یک قرن پیش. پدرش به دنبال کت و شلوار اگر چه خانواده سازمانی بود requisitioned در طول جنگ جهانی دوم زمانی که صابون در نظر گرفته شد ضروری کالا.

امروز Bruna فروش صابون از همان shopfront در مارسی قدیمی بندر — با پوشیدن بهداشتی ماسک و skintight دستکش.

“حتی اگر ما کار در یک کارخانه پر از ویروس-دافع صابون خوب است به اقدامات احتیاطی را,” او گفت:.

Bruna را Savonnerie de la Licorne اجرا می شود که چهار صابون مغازه در بندر یک موزه و یک کارخانه کوچک در قلب مارسی دیده است آن مغازه خرید و فروش با افزایش 30% و تحویل سفارشات چهارگانه ایتالیا پس از اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus.

“ما تا به حال کمتر گردشگران و یا هیچ در تمام در فروشگاه ما,” او گفت:. “از سوی دیگر (مارسی ساکنان) بودند خیلی بیشتر بازدید کنندگان و برخی حتی به ذخایر.”

این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در بسیاری از کسانی که آلوده اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده به بهبود می یابند.

به عنوان عمومی با عجله به خرید تجهیزات به گذشته در طول یک بلندی قرنطینه Bruna و صنعتگران ادامه داد: ساخت صابون و با دست پر به نظر پورت مغازه ها به عنوان جعبه به مقصد برای صادرات است.

با فراوانی از محلی روغن جوش شیرین و نمک مارسی دارای یک سنت طولانی از تولید صابون طبیعی هنگامی باارزش در سراسر اروپا است. اما تنها تعداد انگشت شماری از شرکت های تجاری هنوز هم فعال است.

پس مغازه فرانسه دستور داده شد بسته این هفته بهداشت عمومی با احتیاط به Savonnerie de la Licorne در حال حاضر تنها حمل تحویل تهیه داروخانه ها در سراسر فرانسه و دست زدن به فرد سفارش آنلاین ساخته شده است.

“من مطمئن هستم که ما صابون و مهم تر از قبل اما من می گویند که افرادی که از دست داده اند عادت به استفاده از صابون مارسی را ناگهان کشف خواص آن,” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im