AP عکس: ویروس, پاک کردن تل آویو سواحل, در بیرون ورزشگاه

تل آویو (AP) — در اکثر بهار روز تل آویو وسیع ساحلی است که یک کندو از فعالیت با جاگر و دوچرخه سواران مسابقه بالا و پایین به مرور علاقه مندان به تناسب اندام پمپاژ دور در بیرون ورزشگاه و ثابت راکت از دست و پا زدن توپ.

ورود جدید کروناویروس و اقدامات سختگیرانه اعمال شده شامل گسترش آن باید تغییر همه که. سواحل خلوت و مقامات حساس قرمز و سفید نوار در سراسر, در بیرون ورزشگاه و زمین بازی را به نگه داشتن مردم از دست زدن به تجهیزات.

بيشماري است از جاذبه های توریستی اصلی و بزرگترین فضای باز در شهر 450.000 نفر است. آن بوده است هرگز این خالی حتی زمانی که کشور در جنگ شده است.

بسیاری از افراد تجربه تنها علائم جزئی از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که با سیستم ایمنی بدن می تواند تبدیل به بسیار بیمار است. این ویروس بسیار مسری است و می تواند توسط افرادی که دارای علائم قابل مشاهده. آن را همچنین می توانید زنده ماندن در سطوح سخت است.

بیش از 240,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان است. بیش از 10 ، 000 فوت کرده اند در حالی که در اطراف 85,000 بهبود یافته اند.

اسرائیل گزارش داد بیش از 700 تایید موارد با وجود اعمال سخت ممنوعیت سفر و اقدامات قرنطینه بیش از دو هفته پیش. مقامات به تازگی دستور بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار و خواست مردم به کار از خانه.

دولت حتی مجاز شین بت داخلی آژانس امنیت برای استفاده از پیچیده تلفن-تکنولوژی ردیابی برای جابجایی حرکات افراد آلوده و شناسایی کسانی که آنها را به تماس با. اسرائیل قبلا تنها با استفاده از چنین فن آوری در برابر مظنون فلسطینی اعلام کرد.

تل آویو با آن تکنولوژی محور رفاه و گذاشته پشت مدیترانه پرنیان اغلب احساس می کند جهان دور از اسرائیل در درگیری با همسایگان خود اما هیچ جایی به نظر می رسد که امان از جهانی همه گیر.

___

دنبال ادد Balilty در توییتر در www.twitter.com/obalilty.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>