AP عکس: ایتالیایی ها cooped با ویروس مقابله با خلاقیت

رم (AP) — ایتالیا cooped در خانه توسط فرمان دولت برای مبارزه با گسترش coronavirus. آنها در حال مقابله خلاقانه.

یک ترومپت در یک بالکن در سیسیل انفجار را “تصور کنید.” در همان لحظه دقیق یک نوازنده ساکسیفون نقش برخی از موسیقی جاز از طریق یک شکاف باز کردن پنجره آپارتمان در شمال شهر تورین. قابلمه درب دار هستند clanged مانند سنج توسط زنان خانه دار در اعتقاداتش در رم و ناپل — همه در سکته مغزی از 6 بعد از ظهر

در میلان یک خواننده اپرا خم کردن پنجره او را می فرستد و یادداشت wafting از طریق اوایل شب درجه. در جای دیگر در این شهر که ایتالیا مالی توپی در یک منطقه ای که دارای بیشترین coronavirus موارد و مرگ و میر در کشور, مردم, مضراب زدن گیتار در perches مشرف به Navigli یک محله است که به طور معمول به حباب ها با شب زنده داری.

و در همه جا به نظر می رسد از شمال به جنوب پنجره و تراس بخور هستند با پرچم یک کشور که به ندرت به نمایش آنها در هر شماره به جز در جام جهانی هر چهار سال.

چنین همزمان احتراق از خلاقیت که پشت سر هم به باز جمعه است و مداوم روزانه است چگونه ایتالیایی ها مجبور به داخلی انزوا در حال مقابله و نگه داشتن روحیه بالا به عنوان آنها انجام بخشی خود را به سرعت گسترش coronavirus.

COVID-19 مورد افزایش و مرگ و میر در حال نصب در به طور فزاینده ای قفل-کردن — ملت حتی گورستان در حال حاضر خارج از محدوده.

اما شهروندان عاشقانه تبدیل cooped تا انرژی به طرح های به آنها را احساس می کنم هنوز هم در لمس در حالی که دولت خود را, تلاش برای مهار بزرگترین در اروپا شیوع آنها را منع از ترک خانه به جز دلیل ضروری مانند کار خرید مواد غذایی و یا آوردن کمک به افراد مسن یا معلول.

این ویروس می تواند خفیف تا متوسط علائم اگر چه برخی از موارد شدید هستند. بسیار بزرگ اکثریت کسانی که آلوده به بهبود می یابند.

در میلان ساکنان تشنه خود را گرامی aperitivo (غذا) سنت در مورد علاقه خود را بارها گرفته اند به یکدیگر toasting — از طریق ویدیو چت — با لپ تاپ در credenzas میز یا اتاق ناهار خوری میز و یک لیوان شراب یا یک بطری آبجو از امنیت خانه خود را احتمالا قابل توجه اتصالات جدید در این فرآیند است.

یکی از خلاق نوع که می خواستم به ریختن مستند تنهایی بلوز است پائولا Meztli Salas Pallares یک 32 ساله زن از مکزیک که به میلان در سال 2015 به دنبال یک حرفه ای در طراحی گرافیک است. او آمد تا با “مجازی” aperitivo ایده “پس از اولین جلسه من احساس می کنم بهتر است,” او گفت:. “من در حال حاضر می دانیم که افرادی مثل من که احساس قفل کردن و که علاقه مند به پیدا کردن دوستان جدید.”

او اضافه کرد که او به دنبال به جلو به بیشتر از این “واقعا خوب خواهری جلسات” در طول مستند.

در ناپل’ پاره پاره Scampia محله که در آن بسیاری از جوانان در معرض خطر بودن استخدام محلی Camorra انجمن جودو مربی جیانی مددلنی گرفته شده برای WhatsApp برای مربیگری جلسات برای جوانان که معمولا اقامت کردن خیابان و از مشکلات آموزش در سالن ورزش است.

همبستگی در سراسر پشت بام و حیاط همیشه به نظر می رسید بیشتر گرانبها پس از بسیاری از شهرستانها از جمله رم و میلان مقرر پارک های عمومی خارج از محدوده شنبه پس از برخی از افراد نافرمانی مستند قوانین و آویزان کردن در گروه به تنه زدن با هم فوتبال بازی یا جمعیت نیمکت. تحت فرمان دولت مردم شده بود مجاز به قدم زدن اجرا و یا دوچرخه سواری در پارک اما تنها در صورتی که نگهداری آنها حداقل یک متر (حدود سه فوت) جدا از دیگران.

تشویق در آمد از پاپ فرانسیس که خود افسوس می خورد که او احساس به عنوان اگر او بودند در یک “قفس” در واتیکان از مخاطبان عمومی شده اند scrapped. حتی هفتگی خود برکت تحویل در روزهای یکشنبه از یک پنجره مشرف به میدان سنت پیتر متوقف شده است در حالی که ایتالیا hunkers به کاهش تجمع جرم.

در طول توده در روز شنبه در واتیکان هتل که در آن او زندگی می کند, فرانسیس کلمات برای کسانی که مجبور به ماندن در خانه خود را به روال ناگهان yanked از زیر آنها را.

“امروز من می خواهم به درخواست برای دعا و نماز برای خانواده — خانواده هایی که به طور ناگهانی خود را با کودکان در خانه, چرا که مدارس تعطیل هستند به دلایل ایمنی,” او گفت:. “به طوری که آنها باید به مدیریت یک وضعیت دشوار است. آنها باید برای مدیریت آن را به خوبی با صلح و شادی است.”

شادی به نظر می رسد به بیرون آمدن از بسیاری از بالکن یا حداقل خوش بینی از دست کودکان است. بسیاری از خانواده ها آویزان آگهی ها با crayoned یا نقاشی رنگین کمان با برچسب سرود: “Tutto andra’ بن” یا همه چیز را به نوبه خود خوب است.

در Mazza, خانواده, در, رم طبقه کارگر Tuscolano محله دو فرزند مشغول نقاشی فقط یک بنر.

“همه چیز خوب خواهد شد ما قوی هستند” گفت: مارکو Mazza, پدر Davide و دیانا و شوهر از الساندرا. “بیا ما آنتی بادی ما آنتی بادی به عنوان یک ملت است.”

___

کالین بری گزارش از میلان. لوکا برونو و دانیلا مطر در میلان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>