وجود دارد هیچ چیز در مورد مسیحیان’ جشن عید پاک است که خاطره انگیز از تنهایی. که متعلق به فصل لنت شش هفته قبل از عید پاک است که در یک دوره از انعکاس فداکاری و نظم و انضباط.

عید پاک یکشنبه صبح است همه چیز در مورد شلوغ کلیساها مردم راهپیمایی خود را در بهترین لباس تجمعات خانواده بزرگ و شاد کودکان در حال اجرا و شکار تخم مرغ عید پاک.

2020 خواهد بود به خاطر عدم وجود آن لحظات شاد.

بدون شک وجود داشته اند زمان دشوار در Easters گذشته است. یک AP بایگانی تصویر عکس 1 آوریل 1945 نشان می دهد 175 فرانسوی سابق زندانیان جنگ, راهپیمایی کردن, آلمانی, جاده پس از آزاد توسط سواره نظام شناسایی واحد از ایالات متحده نهم ارتش در عید پاک یکشنبه. آنها شانه به شانه و جايزه در تصویر عکس توسط ارتش ایالات متحده سیگنال سپاه.

در طول این همه گیر مردم در حال گسترش و پناه در محل. کلیساها در سراسر جهان بسته شد به بسیاری از بیش از 2 میلیارد مسیحیان مجبور وفادار به تماشای عید پاک خدمات آنلاین و یا در تلویزیون.

در محوطه کلیسای مقبره مقدس که در آن مسیحی وفادار معتقدند عیسی مصلوب شد, entombed و از مردگان برخاست اسقف اعظم Pierbattista Pizzaballa خواست وفادار نمی شود دلسرد. “پیام عید پاک است که زندگی با وجود همه پیروز خواهد شد” گفت: Pizzaballa گفت: در جمعی با حضور چند روحانیون با خیابان های این شهر خالی از زائران و فروشندگان.

در اینجا این است که چگونه مسیحیان جشن عید پاک در ورزه ایتالیا; حیدرآباد هند; کاراکاس; آنتیگوا گواتمالا; و Henderson, Nevada:

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de