واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت شده است که حامل اطلاعات قابل اعتماد هنگامی که فاجعه را تهدید می کند و مردم می خواهند پاسخ های مستقیم در مورد آن. که اتفاق می افتد دوباره به عنوان او آدرس چشم انداز از شیوع کروناویروس در آمریکا

با اعداد هنوز هم کم اما مرگ برای اولین بار در ایالات متحده در حال حاضر گزارش بیماری های عفونی خطرات نه تنها سلامت عمومی بلکه اقتصاد او نگه می دارد تا به رای دهندگان برای انتخاب مجدد. به تاریخ نظرات خود را تا حد زیادی به نظر می رسید در نظر گرفته شده برای قرار دادن یک چرخش مثبت در اطلاعات سخت از دانشمندان به عنوان اگر او بودند که مایل به مشکل دور.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر جمعه شب مشخص دموکراتیک انتقاد از دولت در پاسخ به این ویروس به عنوان یک “جعل” لنت وزن به درک که او به حداقل رساندن پتانسیل برای آسیب در جستجوی سیاسی به دست آورید. وی با تاکید شنبه که او در نظر نمی coronavirus تهدید جعل — تنها مقاومت مواجه از دموکرات ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک رکورد از عدم اطمینان در این جبهه. در یک طوفان قسمت او نمایش داده شود نقشه doctored به منعکس کننده شخصی خود و بیمار-تاسیس نظریه آلاباما است که آن را در چانه. در دیگر او را رد کرد و پورتوریکو مرگ و میر به عنوان یک معجون توسط دموکرات ها ،

او سریع خاموش علامت برای توصیف آسیب رنج می برد توسط ایالات متحده خدمات اعضا از یک ایرانی حمله موشکی به عنوان کمی بیش از سردرد زمانی که معلوم شد نمرات دچار آسیب های مغزی.

خود را برای دموکرات ها سریع بوده به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — در زمان بیش از حد سریع است. چند تن از نامزدها توصیف فدرال و پاسخ به عنوان مانع مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش بودجه که باید اتفاق نمی افتاد و نابود بهداشت عمومی بوروکراسی با وجود بالا از کلاس دانشمندان فرمان تلاش است.

در اینجا حقایق پشت برخی از شعارهای سیاسی از هفته گذشته در ویروس ها و بیشتر.

شیوع ویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما به سرعت در حال توسعه یک واکسن. … این واکسن در حال آمدن است همراه هست و در صحبت با پزشکان ما فکر می کنم این چیزی است که ما می تواند بسیار به سرعت.” — در کنفرانس خبری روز شنبه.

واقعیت: هیچ واکسن قریب الوقوع است برای coronavirus.

یک نامزد واکسن برای ویروس باعث COVID-19 نزدیک است اولین مرحله آزمون های ایمنی اما فدرال کارشناسان می گویند هر چیزی به طور گسترده ای قابل استفاده است که احتمالا بیش از یک سال دور.

“ما نمی توانیم تکیه بر یک واکسن در طول چند ماه آینده,” دکتر گفت: Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی ارشد در موسسه ملی بهداشت.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “این سطح از مرگ با ویروس ابولا — شما می دانید که در آن زمان مجازی 100%. وجود دارد یک فرصت بسیار خوب شما نمی خواهید برای مردن. آن را بسیار مخالف است. شما در حال صحبت کردن در حدود 1 یا 2 درصد در حالی که در مورد دیگر آن را مجازی 100%. در حال حاضر آنها را; آنها مورد مطالعه قرار. آنها می دانند که بسیار. در واقع ما بسیار نزدیک به یک واکسن.” — در کنفرانس خبری روز سه شنبه در دهلی نو.

حقایق: “نزدیک” درست نیست. یک واکسن در حال حاضر شده است برای ابولا. FDA تایید یک واکسن ابولا در ماه دسامبر. حتی قبل از آن ایالات متحده تصویب آن مورد استفاده قرار گرفت در کنگو برای کمک به جلوگیری از شیوع فعلی.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده coronavirus موارد: “ما در حال رفتن به پایین نیست. ما قصد داریم بسیار قابل ملاحظه ای پایین نیست.” — در کنفرانس خبری روز شنبه.

حقایق بود که غلط تضمین. او با اشاره به این واقعیت است که بسیاری از مردم وی را به عنوان داشتن COVID-19 در ایالات متحده در حال بهتر شدن است. اما است که نشان دهنده گسترش و یا مهار این بیماری از آنجا که اکثر قربانیان تا حد زیادی بهبود می یابند.

موارد در آمریکا تقریبا قطعی به افزایش خود مسئولان بارها گفته ام و او اذعان کرد آنجا شنبه.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “متاسفانه یک نفر از گذشت یک شبه. او یک زن فوق العاده یک پزشکی در معرض خطر بیمار در اواخر 50s.” — در کنفرانس خبری روز شنبه.

حقایق: این بیمار که از این بیماری فوت یک مرد بود. دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: CDC به اشتباه گفته تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس که قربانی شد ،

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “آنفولانزا در کشور ما جان از 25000 نفر به 69,000 نفر در سال است که تکان دهنده بود برای من. و تا کنون اگر شما نگاه در آنچه که ما با 15 نفر و آنها در حال بهبود است.”

حقایق: اظهارات خود در coronavirus خطرات گمراه کننده هستند. دانشمندان نمی دانم به اندازه کافی در مورد چگونگی مرگبار ویروس جدید واقع است و تا کنون آن را نه آلوده تقریبا به عنوان بسیاری از مردم به عنوان آنفولانزا. از موارد ذکر شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن آنها “همه در حال بهبود است.” یک کشته و چهار نفر دیگر هستند “بسیار بد” او گفت:.

آنفولانزا و میر در نوسان است که بسته به نوع فشار در گردش است و چگونه به خوبی هر سال واکسن در حال کار است اما مغلوب ساختن پیشی جستن را با ذکر محدوده در ballpark. دو آنفولانزا در فصول قبل CDC تخمین زده می شود وجود دارد 80,000 آمریکا, مرگ و میر, بالاترین مرگ و میر در حداقل چهار دهه است. در این سال فصل آنفولانزا نیست به عنوان کشنده; تا کنون در این فصل CDC تخمین زده شده اند وجود دارد 16,000 به 41,000 مرگ و میر ناشی از آنفولانزا.

به عنوان COVID-19 یک بیماری مشخص می شود تب و سرفه و در موارد شدید تنگی نفس یا ذات الریه وجود دارد در حال حاضر حداقل 60 نفر در ایالات متحده در علاوه بر این به آنهایی که تهمت اشاره کرد و 45 بودند در میان گروه دولت ایالات متحده تخلیه و قرنطینه یا از چین یا الماس شاهزاده کشتی کروز.

در سخت ترین-آمار بخشی از چین, میزان مرگ ناشی از کروناویروس جدید بین 2 درصد و 4 درصد در حالی که در دیگر نقاط چین آن 0.7%. در مقابل میزان مرگ ناشی از آنفلوآنزای فصلی به طور متوسط در حدود 0.1% گفت Fauci از ایالات متحده موسسه ملی بهداشت ، که بسیار پایین تر از آنچه محاسبه شده است که تا کنون برای COVID-19. اما میلیون ها نفر از مردم آنفولانزا هر سال در سراسر جهان منجر به جهانی سالانه مرگ و میر در صدها هزار نفر.

___

مایک بلومبرگ: “هیچ کس اینجا به شکل از چه جهنم ما باید انجام دهند. و او را defunded — او defunded مراکز کنترل بیماری ها CDC بنابراین ما لازم نیست که سازمان نیاز داریم. این یک چیز بسیار جدی است.” — دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری روز سه شنبه.

جو بایدن در مقایسه با اوباما و بایدن دولت با شرکت: “ما با افزایش بودجه CDC. ما افزایش NIH بودجه. … او محو همه که از. … او قطع بودجه برای کل تلاش است.”

حقایق: آنها هر دو اشتباه می گویند سازمان دیده اند پول خود را کاهش دهد. بلومبرگ در حال تکرار غلط اتهام در یک تبلیغ جدید که ایالات متحده آمادگی برای این ویروس به دلیل “بی پروا کاهش” به CDC. مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهاد کاهش به بهداشت عمومی تنها به رد توسط کنگره که در آن وجود دارد قوی دو حزبی برای حمایت از سازمان های مانند سی دی و NIH. به جای تامین مالی افزایش یافته است.

در واقع پولی که دولت بیماری کارآگاهان اول شنود گذاشته برای مبارزه با آخرین شیوع یک کنگره صندوق ایجاد شده برای بهداشت و درمان اضطراری.

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند یک نگرانی بزرگتر از کاخ سفید بودجه پایدار فرسایش از یک CDC گرانت برنامه برای دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آمادگی اضطراری — خط مقدم در تشخیص و مبارزه با بیماری جدید. اما این کاهش در حال حرکت تنظیم شده توسط دولت آمریکا اندازه گیری است که predates مغلوب ساختن پیشی جستن.

گسترده تر نقطه مورد وجود دارد که “هیچ کس در اینجا” برای هماهنگ کردن پاسخ به فروش می رساند کوتاه چه در محل برای رسیدگی به شیوع.

سیستم بهداشت عمومی یک راهکار به دنبال همه گیر آماده سازی — صرف نظر از این که چه کسی رئیس جمهور یا این که آیا دستورالعمل خاصی هستند که از کاخ سفید است. عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان در خارج از دولت را ستوده اند CDC کار تا کنون و اشاره کرد که آن بالا رتبه علمی باید پایدار باقی مانده در طول سه سال گذشته است.

___

مراقبت های بهداشتی

برنی ساندرز: “هر چه مطالعه خارج وجود دارد — محافظه کار و یا مترقی — می گوید:” مدیکر برای همه ” خواهد شد صرفه جویی در پول است.” — بحث دموکراتیک.

واقعیت: درست نیست. برخی مطالعات می گویند که برخی نمی کنند.

ساندرز یک سناتور ورمونت های سینمای اخیر مجله پزشکی مقاله در مجله لانست که برآورد “مدیکر برای همه” خواهد صرفه جویی بیش از $450 میلیارد دلار در سال یا حدود 13٪.

اما مطالعات دیگر پیدا کرده اند ساندرز-مانند تک پرداخت کننده طرح خواهد هزینه بیشتر تا حدودی به دلیل مراقبت های بهداشتی رایگان خواهد افزایش تقاضا برای خدمات.

یک مطالعه در پاییز گذشته از مشترک صندوق و موسسه شهری برآورد شده است که چنین طرح ملی افزایش سلامت هزینه در حدود $720 میلیارد دلار است. یک برامدگی لبه طبقات سنگ مطالعه برآورد هزینه را افزایش می دهد 1.8% تحت ملی تک پرداخت کننده طرح.

___

کنترل اسلحه

جو بایدن: “یک صد و پنجاه میلیون نفر کشته شده اند از سال 2007 زمانی که برنی رای به معاف تولید کنندگان اسلحه از مسئولیت.” — بحث دموکراتیک.

حقایق: بایدن بسیار اغراق آمیز تفنگ مرگ و میر. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش در مورد 413,000 تفنگ مرگ و میر از سال 2007 تا سال 2018 های far cry از 150 میلیون دلار که برابر است با نزدیک به نیمی از جمعیت ایالات متحده. بیش از نیمی از تفنگ مرگ و میر در سال 2018 شد از خودکشی می گوید: CDC. مبارزات انتخاباتی خود اذعان کرد او misspoke.

___

Ctq: “من نویسنده این لایحه به نزدیک دوست پسر, سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن که می گوید که داخلی معتادان نمی تواند بیرون رفتن و گرفتن یک AK-47.”

بایدن: “من نوشت که قانون است.”

KLOBUCHAR: “شما نوشتن نیست که لایحه نوشتم که لایحه است.”

بایدن: “من نوشت: این لایحه خشونت علیه زنان عمل می کنند که در زمان (اسلحه) از دست افرادی که مورد آزار قرار گرفته خود را ،

KLOUBCHAR: “خوب ما باید یک واقعیت را بررسی کنید به این نگاه کنید.” — بحث دموکراتیک.

بایدن: “اجازه دهید نگاهی به این واقعیت را بررسی کنید. تنها چیزی است که دوست پسر, دوست, راه گریز پوشش داده نمی شد من می توانم که تحت پوشش. شما در واقع به عنوان یک سناتور سعی کردم به آن را پوشش داده و میچ مک کانل برگزاری آن را بر روی میز خود در حال حاضر.”

حقایق: Klobuchar یک مینه سوتا سناتور به درستی به نام معاون سابق رئیس جمهور به صورت ظاهری به اعتبار قانون بستن “دوست پسر, دوست, راه گریز.” بایدن اذعان نقطه و سپس به درستی با اشاره به این که راه گریز است و نه حذف شده در قانون است.

در بایدن آیا نوشتن این قانون که شد خشونت علیه زنان عمل می کنند یکی از برجسته ترین دستاوردهای. 1994 قانون مجموعه خدمات و خاص برای حمایت از قربانیان خشونت خانگی است.

Klobuchar در زمان سرب در سنا در تصویب قانون توسط مجلس که تمدید قانون حمایت برای کمک به زنانی که در معرض خطر سوء استفاده همکاران که همسر سابق, همسر یا پدر و مادر از یک کودک مشترک — به عبارت دیگر دوست پسر یا آشنایی همکاران. اما این تلاش مخالف توسط انجمن ملی تفنگ شده است آویزان در سنا است.

___

زنان در محل کار

بلومبرگ در پاسخ به الیزابت وارن خواست که او را بلند عدم افشای توافق برای همه زنان که آنها امضا شده بود: “ما در حال انجام است که سناتور.” — بحث دموکراتیک.

حقایق: او انجام نشده است.

بلومبرگ توافق برای آزادی سه زن از عدم افشای توافق در شرایطی که آنها به طور خاص موضوع را با او. اما بسیاری از سابق بلومبرگ کارکنان را امضا کرده اند از جمله توافق داشتن با فرهنگ و محیط کار در شرکت خود را. او نیست فرید آنها را از تعهد خود را به ماندن آرام در مورد شکایت خود را.

___

وارن: “حداقل من نیست که یک رئیس که به من گفت:” کشتن این راه است که شهردار بلومبرگ ادعا شده است که گفت: به یکی از باردار خود کارکنان است.”

بلومبرگ: “من هرگز نگفتم که.” — بحث دموکراتیک.

حقایق: زن ساخته شده که اتهام علیه بلومبرگ بازگو و آن را در یک حقوقی تشکیل پرونده.

سابق بلومبرگ کارمند Sekiko Sekai پادگان, 55, شکایت بلومبرگ و شرکت خود را با نیویورک بخش حقوق بشر در سال 1995. در پادگان نوشته شکایت او بازگو چندین تعاملات شخصی با بلومبرگ زمانی که او مشغول به کار در این شرکت است.

در یک حادثه پادگان بلومبرگ گفت: با نزدیک شدن به او را در نزدیکی دفتر, ماشین آلات قهوه و خواست اگر او هنوز ازدواج, با توجه به شکایت.

پادگان می گوید او پاسخ داد که ازدواج او بزرگ بود و که او باردار بود با اولین فرزند او و ادعا شده که بلومبرگ پاسخ داد: “آن را بکشند.” بلومبرگ اعلام کرد که ارز اتفاق افتاده است اما در شکایت او رونویسی صوتی او می گوید: بلومبرگ بعد سمت چپ بر روی پست صوتی عذرخواهی و گفت: او به معنای “کشتن آن” سخن گفتن به عنوان یک شوخی است. او شکایت شد و در نهایت حل و فصل به عنوان بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه با پذیرش گناه و او استعفا از این شرکت است.

___

هند

مغلوب ساختن پیشی جستن: “در حال حاضر هند و اتحاد مردم بیش از هر کشور کمی بیشتر از چین است.” — در کنفرانس خبری روز سه شنبه در دهلی نو.

حقایق: او را جلوتر از جمعیت پیش بینی.

هند پیش بینی شده است برای رسیدن به چین به عنوان پرجمعیت ترین کشور در اطراف 2027, با توجه به U. N. جهانی جمعیت چشم انداز گزارش.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن در هند به رهبری نارندرا: “تحت نخست وزیر مودی برای اولین بار در تاریخ هر روستا در هند در حال حاضر دسترسی به برق است.” — تجمع روز شنبه در احمدآباد هند.

حقایق: که نادرست است. دولت هند می گوید یک روستا در نظر گرفته شده است, هیجانی, اگر حداقل 10 درصد از خانه ها و ساختمان های عمومی برق داشته اند. با توجه به بانک جهانی حدود 99 میلیون نفر یا 7% جمعیت هند هنوز هم زندگی در تاریکی.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “شش صد میلیون بیشتر مردم دسترسی به اساسی را در بر میگیرد.” — تجمع دوشنبه.

واقعیت: درست است که هند ساخته شده است بیش از 110 میلیون توالت پس از دولت مودی به قدرت رسید در سال 2014 منجر به افزایش دسترسی به اساسی بهداشت. اما پیاده سازی شده است پر از لکه در یک کشور که در آن جسارت را در این زمینه به اجابت گسترده شده است و پذیرفته شده است.

بیش از 60 درصد از هند 1.3 میلیارد نفر زندگی می کنند بیش از 600,000 روستاها. روستاییان فقیر که نمی تواند ساخت توالت در خانه های خود را انتخاب و باز کردن زمینه های جنگل خندق و دیگر فضاهای باز برای اجابت مزاج — و فرهنگی عمل شده است تغییر کند.

یک 2018 مطالعه انجام شده توسط غیر انتفاعی موسسه تحقیقات و مهربان اقتصاد, برای مثال, بر 44 درصد از جمعیت روستایی در سراسر چهار کشور بزرگ هنوز اجابت مزاج در فضای باز است. نزدیک به یک چهارم از مردم در خانواده ها با سرویس های بهداشتی نیز در ادامه به اجابت مزاج در باز کردن یک شکل بدون تغییر از سال 2014 با توجه به مطالعه است.

پس از تبدیل شدن به نخست وزیر هند مودی وعده داده شده را به هند باز اجابت مزاج. او اذعان کرد این کار نشده است.

بانک جهانی قبلا گفته حدود 1 در هر 10 مرگ و میر در هند است که در ارتباط با بهداشت ضعیف.

___

چین

بلومبرگ در چین, رئیس جمهور چین: “از نظر اینکه آیا او یک دیکتاتور او خدمت در دستور دفتر سیاسی خود را از مردم. وجود دارد بدون هیچ تردیدی او به مقدار زیادی از قدرت. اما او بازی را به حوزه خود را.” — بحث دموکراتیک.

حقایق: او به حداقل رساندن یازدهم را قدرت های گسترده ای در چین است.

یازدهم به عنوان رئیس حزب حاکم کمونیست را به دفتر سیاسی کمیته دائمی است و هم رئیس دولت و رهبر حزب شاخه نظامی مردم را ارتش آزادی بخش. از دفتر سیاسی و کمیته دائمی نیست و به طور کلی به عنوان یک بررسی در قدرت خود را. اگر چه Xi حرکت به جمع آوری قدرت انتقاد شده است و توسط برخی از غیر حزب روشنفکران او چهره بدون حذف رقبا و یا محدودیت در قدرت خود را.

اما یک اقتصاد متزلزل و دست کشیدن بر اثر شیوع کروناویروس که در چین نشات گرفته شود و با قرار دادن او را تحت فشار بیشتری از او قبلا مواجه شده است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Lauran Neergaard ریکاردو آلونسو-Zaldivar و متی دالی در واشنگتن الکساندرا Jaffe در چارلستون کارولینای جنوبی, Amanda Seitz در شیکاگو و امیلی Schmall در دهلی نو کمک به این گزارش.

___

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de