AP واقعیت را بررسی کنید: مغلوب ساختن پیشی جستن در دموکرات استیضاح و گاو

واشنگتن (AP) — بر خلاف اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات هستند و نه با هدف کشتن گاو, آیووا, کشاورزان و یا شما.

مغلوب ساختن پیشی جستن داستانی را در دست دموکرات ها که او می خندد در آیووا رالی آمد و در طول یک هفته توسط سنا استیضاح محاکمه و بسیاری از تحریف آن تولید شده است. نگاهی اخیر لفاظی در مورد استیضاح او به تازگی امضا قرارداد های تجاری و بیشتر:

گاو

مغلوب ساختن پیشی جستن assailing سبز “قرارداد جدید که له ما مزارع نابود کردن ما فوق العاده گاو. من عاشق گاو. آنها می خواهند برای کشتن گاو ما. شما می دانید چرا ، شما می دانید چرا ؟ همین حالا آن را می گویند. آنها می خواهند برای کشتن گاو ما. این بدان معناست که شما هستند.” — آیووا رالی پنج شنبه.

واقعیت: هیچ کس در حال آمدن است بعد از گاو و یا افرادی که به دلیل سبز جدید معامله یک طرح مطرح شده توسط برخی از لیبرال دموکرات ها ، این تماس برای هزینه های بزرگ به مجددا با ابزار اقتصاد برای شکستن وابستگی به سوخت های فسیلی است.

طرح پیشنهاد کار “همکاری با کشاورزان” برای حذف انتشار گازهای گلخانه ای از بخش کشاورزی “را به عنوان مقدار به عنوان فن آوری است که امکان پذیر است” و سعی کنید به زور مزارع کردن دام است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و نادیده گرفتن طرح خود و تمرکز بر روی یک برگه اطلاعات منتشر شد و سپس پس گرفت, توسط یکی از حامیان مالی. آن را یک شوخی در مورد ممنوعیت گاو و هواپیما.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر پیش بینی کرد که معاملات تجاری را بسیار کسب و کار برای کشاورزان است که آنها را بیشتر نیاز دارید زمین و تراکتور. اگر چنین است که احتمالا افزایش کشتار “فوق العاده” گاو.

___

IVANKA TRUMP

مغلوب ساختن پیشی جستن, خود, دختر, Ivanka: “و در حال حاضر ایجاد شده بیش از 15 میلیون شغل برای مردم کشور ما است. … آن خواهد بود 500,000. ‘من فکر می کنم ما می توانیم انجام 500,000.’ در حدود یک هفته او را شکست و در حال حاضر او را به 15 میلیون شغل است. این فوق العاده است.” — کاخ سفید در نشست جمعه.

حقایق را از راه دور درست است. کمتر از نیم است که بسیاری از مشاغل اضافه شده به کل نیروی کار در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و دختر خود را مسئول آنها است.

رئیس جمهور با اشاره به کاخ سفید ابتکار رهبری Ivanka Trump است که دست آورد nonbinding تعهدات از شرکت ها برای ارائه 14 میلیون یا بیشتر فرصت های آموزشی در سال های آینده. آموزش برای یک کار است نه کار کردن در یک شغل برای پول است.

وجود دارد هیچ گفتن که چگونه بسیاری از کارگران در حال حاضر رفتن به آموزش وجود ندارد و ابتکار عمل. در بسیاری از موارد تعهد به سادگی اعطا ریاست جمهوری مهر تایید بر آنچه برخی از شرکت ها انجام می دهند به هر حال. با داشتن شرکت ثبت نام تعهد دولت است که با تکیه بر بخش خصوصی را بیشتر از بار مالی آموزش کارگران.

___

خودرو

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر شرکت های خودرو در حال حرکت در. ما باید خیلی بیشتر از شرکت های در حال حرکت در. … شغل در حال آمدن به عقب و آنها در حال آمدن به عقب و آنها که در اینجا به میشیگان. آنها در حال آمدن به سرعت در حال. شما ببینید چه خبر است.” — بیانات در میشیگان در روز پنج شنبه.

حقایق: تولید خودرو شغل نیست دوباره سریع به میشیگان تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها را کمی کاهش یافته و از او در زمان دفتری با توجه به وزارت کار.

بین مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح در ژانویه 2017 و پایان سال گذشته خودرو تولید شغل در میشیگان کاهش 100 به 42,200. قطعات خودرو شغل رشد 1,300 یا فقط زیر 1% به 133,200. رونق ندارد و تجربه شده است.

همانطور که برای پیش بینی است که بسیاری از چنین شغل آینده آن را سخت به بگویید.

سه بزرگ خودروسازان باید در مجموع اعلام کرد قصد دارد برای اضافه کردن بیش از 10 ، 000 شغل در میشیگان در سال آینده است. اما آنها نیز قطع و یا برنامه ریزی برای قطع هزاران شغل دیگر در دولت است.

___

اقتصاد و تجارت

مغلوب ساختن پیشی جستن: “این USMCA بزرگترین منصفانه ترین متعادل و مدرن توافقنامه تجارت تا کنون به دست آورد.” — مراسم امضای پنج شنبه برای ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه تجارت.

حقایق: این بزرگترین معامله تجاری تا کنون ساخته شده است. آن را پوشش می دهد همان سه کشور به عنوان قبل از. در مقابل اروگوئه دور از مذاکرات تجاری منعقد شده در سال 1994 ایجاد سازمان تجارت جهانی و امضا شده توسط 123 کشور جهان است. بانک فدرال رزرو بوستون در بر داشت زیر سال که سازمان تجارت جهانی اولیه عضویت اختصاص بیش از 90 درصد از اقتصاد جهانی خروجی.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: این USMCA “ما را یقه آبی بوم — که فراتر از هر کسی انتظار — حتی بزرگتر و قوی تر و فوق العاده تر.” — مراسم چهارشنبه.

حقایق: وجود ندارد بوم آبی-کارگران یقه و چند اقتصاددانان انتظار پیمان تجارت برای اضافه کردن مقدار.

از جمله کارگران انجام نداده اند قابل ملاحظه ای بهتر از هر کس دیگری و برخی از دستاوردهای خود را تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را پژمرده در سال گذشته به عنوان تجارت خود را در جنگ صدمه دیده و تولید شده است. معدن و ورود صنعت به عنوان مثال که شامل نفت و گاز و کارگران از دست 21,000 شغل در سال گذشته است. تولید کنندگان اضافه شده اند فقط 9,000 شغل در شش ماه گذشته در حالی که اقتصاد به عنوان یک کل به دست آمده بیش از 1.1 میلیون شغل در طول این دوره است.

اقتصاد آمریکا هنوز به شدت نسبت به خدمات. در حالی که کارخانه شغل رشد مشاغل دیگر رشد سریع تر پس از تولید کمی منقبض شده به عنوان یک نسبت نیروی کار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

مستقل آمریکا تجارت بین المللی کمیسیون برآورد شده در سال گذشته که پیمان تجارت را ایجاد 49,700 شغل در تولید و استخراج بیش از شش سال کسری از 1% موجود 13.5 میلیون دلار آمریکا شغل در کارخانه ها و معادن.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “بیشتر آمریکایی ها در حال کار امروز بیش از همیشه کار می کرد در تاریخ کشور ما است. ما تا به حدود 160 میلیون نفر مشغول به کار است. ما هرگز حتی نزدیک به یک شماره مانند آن.” — مراسم چهارشنبه.

حقایق: بله, اما این که محور رشد جمعیت. بیشتر مربوط به اندازه گیری است و بسیاری از آمریکایی ها با شغل و که هنوز کمتر از رکورد.

با توجه به وزارت کار داده ها 61 درصد از مردم در ایالات متحده 16 سال و بالاتر مشغول به کار بودند در ماه دسامبر. که در زیر تمام زمان بالا از 64.7 درصد در مارس 2000.

___

استیضاح

S ENATE رهبر حزب دموکرات چاک شومر: “اگر رئیس جمهور تبرئه شده است با شاهد بدون اسناد و مدارک تبرئه خواهد شد که هیچ ارزش چرا که آمریکایی ها می دانند که این محاکمه بود نه یک محاکمه.” — بیانیه جمعه.

مجلس نانسی پلوسی: “شما نمی تواند تبرئه اگر شما لازم نیست که یک محاکمه. شما لازم نیست که یک دادگاه اگر شما لازم نیست که شهود و اسناد و مدارک.” — صدای جیر جیر پنج شنبه.

حقایق: مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع می توان تبرئه توسط سنا بر اساس رسیدگی به آنها گشوده است. و تبرئه را ارزش بزرگ بر خلاف شومر ادعای چرا که آن را نگه مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر برای بقیه مدت خود را.

همانطور که قانون اساسی می دهد خانه تنها قدرت به استیضاح آن را می دهد سنا مسئولیت کامل برای انجام آزمایشی آن را به عنوان مناسب می داند و به محکوم یا تبرئه متهم شد.

قوانین و شیوه های عادی محاکمه نمی شود. آیا تصمیم به تماس شاهدان و چگونه دیگری برای ادامه سمت چپ برای انتخاب نمایندگان توسط قانون اساسی طراحی شده است. اکثریت کسانی که نمایندگان در مجلس رای به استیضاح تهمت و اکثریت آنها در سنا رای به تماس بدون شاهد در دادگاه و حرکت به سوی یک حکم.

جمهوری خواهان که متهم دموکرات ها از یک روند ناعادلانه در خانه و دموکرات که متهم خواهان از بی عدالتی در سنا برخوردار هستند به بحث های سیاسی اما کسانی که امتیاز نمی تضعیف مشروعیت این روند در هر دو اتاق.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن است: “حزب دموکرات کنترل خانه هرگز حتی خواسته جان بولتون به شهادت. آن است تا به آنها نیست تا به سنا!” — صدای جیر جیر دوشنبه.

حقایق: که غلط در تمامیت آن. خانه دموکرات بود بپرسید بولتون به شهادت و او کاهش یافته است. او را نشان نمی دهد تا خود را برای رسوب. مغلوب ساختن پیشی جستن است نیز نادرست در پیشنهاد استیضاح شاهدان تنها استان از خانه.

آمریکا تصمیم گرفت به دنبال یک حکم قانع کننده بولتون به شهادت در خانه رسیدگی چرا که او را تهدید به شکایت است که می تواند به معنای تمدید دادگاه مبارزه با. پس از آن, اما, Bolton نشانه تمایل خود را برای شهادت در سنا محاکمه اگر او بودند subpoenaed.

سنا است که قدرت احضار شهود اگر آن را انتخاب و بر خلاف تهمت پیشنهاد که “آن را به” خانه تنها است. اما جمهوری خواهان جمع آوری رای کافی برای جلوگیری از شاهدان به نام در سنا محاکمه.

بولتون پشت صحنه حساب است که در این مقاله از آمدن او کتاب. آن را تشدید تماس از دموکرات ها او را یک شاهد, به دلیل آن را مغایر با کلید اظهارات با مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را از دفاع تیم استدلال که هیچ شواهدی وجود دارد که رئیس جمهور مشروط کمک به اوکراین در یک بررسی از رقبای سیاسی خود.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی SEKULOW با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25 تلفن تماس با اوکراین رهبر: “درخواست یک خارجی رهبر برای رسیدن به پایین از مسائل فساد است نه تخلف از سوگند.” — محاکمه پنج شنبه.

حقایق: مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده و هیچ گونه درخواست در این تماس تلفنی. و فراتر از تماس تلفنی وجود دارد اندک اگر هر مدرکی که مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مراقبت اوکراین تاریخ سیستمیک مگر اینکه فساد آن ممکن است شامل هانتر بایدن پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن یک تهمت سیاسی رقیب است. هانتر بایدن در هیئت مدیره از یک انرژی اوکراین شرکت هنگامی که پدر او معاون رئیس جمهور.

در تماس با توجه به خشن, متن منتشر شده توسط کاخ سفید بارها و بارها مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به بررسی Bidens و اساس تئوری توطئه است که اوکراین تلاش برای کمک به دموکراتها برنده انتخابات 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره نکرد فساد در اوکراین.

مغلوب ساختن پیشی جستن تاخیر در کمک نظامی به اوکراین با وجود پنتاگون نقد و بررسی است که این کشور تا به حال ساخته شده است پیشرفت کافی در تمیز کردن میراث خود را از فساد به شایستگی کمک که کنگره تا به حال تایید شده است.

___

SEKULOW: “رئیس جمهور ایالات متحده قبل از اینکه او رئیس جمهور شد و تحت بررسی است. آن را به نام Crossfire طوفان. آن را بررسی رهبری توسط اف بی آی است.” — محاکمه پنج شنبه.

حقایق: تهمت بود نه تحت بررسی قبل از او در زمان ،

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: به او گفته شد که به طور مستقیم و بارها و بارها توسط FBI مدیر James Comey. Comey گفت: همان publicly.

FBI ضد جاسوسی تحقیقات دوبله Crossfire طوفان جریان بود که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان است که به, آیا انتخابات به طور کلی هماهنگ با روسیه به نکته انتخابات. عوامل نیز به دنبال كيفرى در چند تهمت دستیاران اما این متفاوت از مغلوب ساختن پیشی جستن تحت بررسی است.

وضعیت تغییر کرد و پس از چند ماه وقتی که تهمت اخراج Comey در مارس 2017. پس از آن اتفاق افتاد که اف بی آی شروع به دنبال به اینکه تهمت بود با عنوان جرم جنایی مانع عدالت است. اقدام سابق FBI مدیر اندرو McCabe گفت: اف بی آی نیز شروع به بررسی این که آیا تهمت ممکن است از جانب روسیه است.

___

SEKULOW: “این رئیس جمهور Zelenskiy که گفت: هیچ فشار است.” — محاکمه پنج شنبه.

واقعیت: درست است اما این بیانیه دامن های مهم در زمینه.

در داخل و اطراف جولای 25 تلفن تماس Zelenskiy بود احترام به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اوکراین menaced توسط روسیه و تلاش برای نگه داشتن ایالات متحده کمک های نظامی در جریان است. مقامات اوکراین احساس فشار برای ماه به انجام تهمت مناقصه و Zelenskiy خود را در نهایت در مورد شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با او.

آسوشیتد پرس گزارش داد که ممکن است حتی قبل از گرفتن دفتر Zelenskiy می دانستند که حیاتی حمایت نظامی ممکن است بستگی دارد که آیا او موافقت کرد به بررسی دموکرات ها به عنوان برگ برنده خواستار شد.

پس از جولای 25, تماس Zelenskiy گفت که او تا به حال هیچ مشکلی با مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در تماس است. اما پس از آن مقامات اوکراین بدونم چرا کمک های اولیه برگزار می شد. و در ماه اکتبر در حالی که اصرار “هیچ فشار و یا باج خواهی از ایالات متحده,” او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای مسدود کردن کمک و برای ریخته گری کشور خود را به عنوان فاسد است.

“اگر شما با ما شریک استراتژیک و سپس شما نمی توانید به مسدود کردن هر چیزی برای ما,” او گفت: زمان. “من فکر می کنم که فقط در مورد انصاف.”

___

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایک پورپورای رد این ایده که کمک های نظامی منتشر شد به دلیل تهمت را فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین در معرض شده بود: “در سپتامبر. 11 بر اساس اطلاعات جمع آوری شده و ارائه شده به رئیس جمهور تهمت رئیس جمهور برداشته مکث در امنیت کمک. … روند ما به رئیس جمهور اعتماد به نفس او نیاز به تصویب و انتشار در بخش های امنیتی کمک. … رئیس جمهور نگرانی خطاب شد در دوره عادی; رئیس جمهور نبود ‘گیر’ به عنوان خانه مدیران ادعا می کنند.” — محاکمه پنج شنبه.

حقایق: “مکث” در اوکراین کمک نظامی به سختی روال با توجه به شهادت شنیده خانه آورديم. علاوه بر این بگمارند دولت دفتر پاسخگویی یافت کمک های یخ به طور غیر قانونی است.

خانه محققان در مورد سردرگمی و سرخوردگی در میان مقامات ارشد وزارت امور خارجه و مقامات پنتاگون زمانی که آنها آموخته congressionally تایید کمک های اولیه برگزار شد.

“من خجالت می کشم که من نمی توانم (اوکراین) هیچ توضیحی برای اینکه چرا آن را کسر کرده بود گفت:” ویلیام تیلور بود که بالا دیپلمات های ایالات متحده در اوکراین است.

دفاع وزارت لورا کوپر گفت که او و دیگر امنیت ملی دستیاران تلاش ناموفق برای به دست آوردن یک توضیح برای نگه داشتن و ابراز نگرانی کاخ سفید از قدرت قانونی. پنتاگون در حال حاضر تایید شده به کمیته های کنگره در ماه مه که اوکراین تا به حال ساخته شده است به اندازه کافی پیشرفت در کاهش فساد برای دریافت کمک نظامی.

کاترین باغچه مشاور ویژه برای اوکراین در وزارت امور خارجه گفت: آژانس های امنیت ملی بودند متحد در حمایت از کمک و او تا به حال هرگز قبل از مواجه می شوند زمانی که کاخ سفید دفتر بودجه تزریق کرده بود خود را به یک موضوع.

برترین مشاوران درهم به ناروا به انتشار این کمک ها از طریق اوت. در نهایت در سپتامبر. 11 بودجه به طور ناگهانی منتشر شد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آموخته از خلاف کاران شکایت و چند روز پس از دموکرات افتتاح کنگره بررسی قسمت. گائو بعد متوجه شد که کاخ سفید بودجه دفتر “کسر بودجه به صورت غیر مجاز دلیل نقض” قانون است که نیاز به شاخه های اجرایی به صرف پول است که اختصاص توسط کنگره است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان لوری tanya warren, پل وایزمن کریستوفر Rugaber و اریک تاکر در واشنگتن و تام Krisher در دیترویت کمک به این گزارش.

___

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

___

پیدا کردن AP واقع چک در http://apne.ws/2kbx8bd

Follow @APFactCheck در توییتر https://twitter.com/APFactCheck

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escortümraniye escort