AP واقعیت را بررسی کنید: تهمت hypes ‘گشت’ استیضاح تبرئه

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: جهان شاهد یک احیای اقتصادی آمریکا که او آورده معکوس دوره از اوباما در سال است. در عین حال اقتصاد نه چندان متفاوت از قوی یکی از او به ارث برده و disparages در هر نوبت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار آمد بسته بندی شده با اظهارات خیاط ساخته شده برای انتخاب مجدد پیشنهاد در طول یک هفته زمانی که خود را تبرئه خود را در سنا استیضاح محاکمه جسارت او. او و کاخ سفید بعد از استفاده بیش از حقایق ناخوشایند در ادعا که روسیه تحقیق و تفحص و استیضاح درخواست تبدیل شده بود تا هیچ چیز در برابر او.

پیشرو دموکرات رقابت به جای او درهم در یک مناظره جمعه شب قبل از رای دهندگان نیوهمپشایر سعی کنید برای شکل دادن به یک نامزد نژاد لت و پار در آیووا.

یک نمونه اخیر لفاظی:

تبرئه

کاخ سفید: “امروز شاهد استیضاح تلاش جعل توسط دموکرات ها به پایان رسید در دفاع و exoneration از رئیس جمهور Donald J. Trump.” — بیانیه روز شنبه توسط وزیر مطبوعات استفانی گریشام.

حقایق: مغلوب ساختن پیشی جستن است رایگان از خودگذشتگی از تخلف و یا به طور کامل تبرئه. کلید سناتور جمهوریخواه که رای خود را برای سریع تبرئه نشان داد که رئیس جمهور انجام عمل نادرست در اوکراین مهم اما این است که رای دهندگان باید تصمیم بگیرد که آیا به او را از دفتر حذف.

جمهوریخواهان کنترل سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته از اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره پس از دقت رد خواستههای دموکراتیک به احضار شهود.

جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر تنسی که بازیگران محوری رای در برابر شنیدن از شاهدان و گسترش دادگاه گفت به اعتقاد او دموکرات بود و ثابت خود را در مورد تخلف است. او گفت: در نهایت این رای دهندگان باید صدور حکم از اینکه برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از این نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری. سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا توصیف تهمت اقدامات به عنوان “شرم آور و اشتباه” اما گفت که سرنوشت خود را باید به سمت چپ تا به رای دهندگان.

“رای دهندگان را تلفظ حکم در نه ماه و ما باید اعتماد خود را به قضاوت” او گفت:.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما برای اولین بار رفت و از طریق روسیه, روسیه, russia. این همه گاو–.” — سخنان روز شنبه به ملت.

حقایق: دو سال تحقیقات ویژه مشاور رابرت مولر که تولید گناه درخواست محکومیت و یا اتهامات جنایی روسیه در برابر ماموران و همچنین تهمت و همکاران است که آشکارا نه جعل عنوان رئیس جمهور غالبا آن را توصیف است.

تمام گفته مولر شارژ 34 نفر از جمله رئیس جمهور سابق انتخابات ریاست جمهوری, پل Manafort اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و سه شرکت روسی. بیست و پنج روسها بودند تحت تعقیب به اتهام مربوط به انتخابات دخالت متهم یا از نرم دموکراتیک حساب های ایمیل در طول مبارزات انتخاباتی و یا سازماندهی یک کمپین رسانه های اجتماعی که گسترش دروغ در اینترنت.

پنج مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران گناه التماس کرد و توافق کردند به همکاری با مولر. یک ششم دیرین محرم راجر سنگ بود به جرم دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری بیش از تلاش های خود را برای دریافت در داخل اطلاعات در مورد هک دموکراتیک ایمیل های که ویکی لیکس بود آزاد در سال 2016 در تلاش برای آسیب زدن به کلینتون در مبارزات انتخاباتی.

مولر گزارش به این نتیجه رسیدند که دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 شد “گسترده و سیستماتیک.” در نهایت مولر نمی کنید برای پیدا کردن یک توطئه جنایی بین روسیه و تهمت و مبارزه است. ویژه مشاور نمی رندر قضاوت در مورد اینکه آیا تهمت مسدود عدالت با استناد به بخشی از وزارت دادگستری دستورالعمل که یک رئیس جمهور نشسته نمی توان تحت تعقیب.

___

اقتصاد

مغلوب ساختن پیشی جستن: “از این لحظه من در زمان من نقل مکان کرد و به سرعت به احیای اقتصاد آمریکا — کاهش تعداد رکورد کار killing-مقررات وضع تاریخی و سابقه و رکورد کاهش مالیات و مبارزه عادلانه و متقابل موافقت نامه های تجاری. … اگر ما تا به حال معکوس شکست سیاست های اقتصادی دولت پیشین جهان را نه در حال حاضر شاهد بزرگ امریکا موفقیت اقتصادی.” دولت از آدرس اتحادیه روز سه شنبه.

حقایق: اقتصاد ایالات متحده در واقع سالم است. اما دستاوردهای باید تا حد زیادی به دنبال در امتداد همان خطوط توسعه آغاز شده است که بیش از یک دهه پیش تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. و تهمت هرگز کاملا موفق به دستیابی به پرتاب او وعده داده شده در طول سال 2016 انتخابات.

مجموع رشد اقتصادی در سال گذشته 2.3%. این است که تقریبا در خط با متوسط سود به دست آمده پس از رکود بزرگ و گریه به دور از رشد به اندازه 3% و 4% و یا بیشتر است که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رای دهندگان او می تواند ارائه. رئیس جمهور همچنین ادعا کرد که ایالات متحده اضافه شده کارخانه ها در طول ریاست جمهوری خود پس از نزدیک به 60 ، 000 موسسات تولید شد توقیف در طول دو دولت قبلی. اما افزایش در تعداد متحده آمریکا کارخانه آغاز شد و در سال 2013 بیش از چهار سال قبل از شروع مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری, با توجه به وزارت کار آمار و ارقام.

کاهش مالیات را به طور موقت افزایش رشد در سال 2018 به عنوان کسری هزینه های افزایش یافته است. اما دولت ادعا کرد که آن طرح مالیاتی را افزایش می دهد سرمایه گذاری کسب و کار در راه است که می تواند سوخت پایدار رشد. گذشته سه چهارم سرمایه گذاری کسب و کار است به جای کاهش یافته است.

آن را بیش از حد به زودی به قاضی تاثیر به روز شده در توافقنامه تجارت با مکزیک و کانادا و همچنین پیمان با چین است. اما تهمت استوار سیاست های اقتصادی خود در پاک کردن تجارت شکاف. به جای کسری تجاری بدتر شده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

___

مهاجرت

مغلوب ساختن پیشی جستن: “قبل از اینکه من سر کار آمد اگر شما نشان داد تا به طور غیر قانونی در ما مرز جنوبی و دستگیر شدند, شما به سادگی منتشر شد و مجاز به کشور ما هرگز دوباره دیده می شود. دولت من به پایان رسیده گرفتن و انتشار است. اگر شما می آیند به طور غیر قانونی شما در حال حاضر خواهد شد به سرعت برداشته شود.” — دولت از اتحادیه.

واقعیت: درست نیست. تحت دولت های قبلی مکزیکی ها به سرعت بازگشت بیش از مرز ایالات متحده و مکزیک در حالی که دیگران برگزار شد در بازداشت تا آنها تبعید شدند. برخی از مهاجران از کشورهای دیگر منتشر شد به ایالات متحده به صبر کردن مهاجرت خود را.

با وجود تهمت و ادعا می کند که همه مهاجران در حال حاضر “بی درنگ” حذف شده است 1 میلیون دادگاه مهاجرت پرونده که بدان معنی است که بسیاری از مهاجران صبر کنید تا به مدت سه سال قبل از یک جلسه دادگاه در مقابل قاضی چه کسی تعیین خواهد کرد که آیا کسی که در تبعید. پس از یک قاضی قوانین مهاجر اخراج, سفر, مقالات باید به دست آمد که اغلب منجر به تاخیر بیشتر.

به عنوان برای پایان دادن به “گرفتن و انتشار” مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع گسترش این سیاست در سال گذشته در طول یک موج مهاجران انتشار هزاران نفر از مهاجران که آب گرفتگی پناهگاه های مرزی است. افزایش است و پس از گذشت بنابراین مردم کمتر برگزار می شود و کمتر نیاز منتشر خواهد شد. به دلیل تلاش های مقامات مهاجرت به بازداشت کودکان به طور نامحدود مسدود شده بود توسط یک قاضی کودکان هنوز هم منتشر شده به کشور است.

___

نفت و گاز

مغلوب ساختن پیشی جستن: “با تشکر برای ما پررنگ نظارتی کاهش مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده تبدیل به شماره یک تولید کننده نفت و گاز در هر نقطه در جهان تا کنون.” — دولت از اتحادیه.

حقایق: مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن اعتبار برای آمریکا و تولید نفت و گاز رونق آغاز شده است که تحت اوباما. وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده می گوید آمریکا شده است جهان بالا, گاز, تولید کننده از سال 2009 به بالا و نفت و هیدروکربن تولید کننده از سال 2013 و بالای نفت خام تولید پس از سال 2018 است.

که با توجه به شیل بوم است که محور تولید تا پس از سال 2011 به مقررات زدایی و یا هر گونه دیگر تلاش جدید با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

___

شغل و تجارت

مغلوب ساختن پیشی جستن: “این USMCA ایجاد خواهد شد نزدیک به 100,000 جدید بالا پرداخت خودکار آمریکا شغل و انبوه افزایش صادرات برای ما کشاورزان و دامداران و کارخانه به کارگران است.” — دولت از اتحادیه.

حقایق: نیست تعداد که.

ایالات متحده در تجارت بین المللی کمیسیون بررسی ایالات متحده-مکزیک-کانادا معامله در مارس گزارش. این گزارش تخمین زده شده که این معامله را اضافه کنید فقط 28,000 صنعت خودرو مشاغل شش ماه بعد از معامله در محل قرار داده است. به طور جداگانه مقامات دولت به نقل از این گزارش گفت: آنها بر این باورند این بخش را اضافه کنید 76,000 مشاغل بر اساس روش خود را.

آن را هنوز هم نمی 100.000 شغل ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “در هشت سال گذشته دولت بیش از 300000 افراد در سن کار کاهش یافته و از نیروی کار است. در فقط سه سال از من اداره 3.5 میلیون نفر در سن کار مردم پیوسته اند نیروی کار است.” — دولت از اتحادیه.

حقایق: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گمراه کننده با اعداد برای لکه سلف خود را ضبط. روشن نیست آنچه که او بدان معنی است که توسط “سن کار.” اما اندازه کل ایالات متحده نیروی کار نشان می دهد که رئیس جمهور اشتباه است.

در طول هشت سال از اوباما ریاست جمهوری نیروی کار افزایش 5.06 میلیون, با توجه به وزارت کار. بهبود منعکس بازگشت اقتصاد از رکود اقتصادی و رشد جمعیت.

به عنوان نرخ بیکاری کاهش یافته است و بیشتر مردم در حال پیدا کردن آن جذاب به کار و در حال پیوستن به نیروی کار. این فعال نیروی کار برای صعود چشمگیر 4.86 میلیون فقط در سه سال تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

___

قیمت دارو

مغلوب ساختن پیشی جستن: “برای اولین بار در 51 سال هزینه داروهای تجویزی در واقع رفت.” — دولت از اتحادیه.

حقایق: قیمت داروهای تجویزی باید لبه پایین اما رانده است برای کاهش generics. قیمت برای نام تجاری داروها هنوز تا چه بیشتر در حد متوسط است.

حزبی کارشناسان دولت در بخش سلامت و خدمات انسانی گزارش شده در سال گذشته که قیمت داروخانه نسخه پایین رفت 1 ٪ در سال 2018 اولین افت قیمت در 45 سال است.

گروه گفت: آخرین بار خرده فروشی داروهای تجویزی قیمت کاهش یافته بود در سال 1973 زمانی که آنها رفت 0.2%.

___

مراقبت های بهداشتی

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما همیشه محافظت از بیماران با شرایط موجود.” — دولت از اتحادیه.

حقایق: که یک وعده یک تضمین نمی کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت از طرح دعوی در دادگاه توسط محافظه کار به رهبری متحده که سرنگونی کل اوباما بهداشت قانون از جمله قانون مراقبت مقرون به صرفه را تضمین می کند که مردم را نمی توان رد یا شارژ بیشتر برای بیمه به دلیل موجود مشکلات پزشکی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره جمهوری خواهان متعهد شده اند که آنها را محافظت از افراد با شرایط موجود اما آنها مشخص نشده که چگونه آنها را انجام دهد.

برآورد که چگونه بسیاری از مردم به طور بالقوه می تواند تحت تاثیر قرار اگر این قانون را برای حمایت از شرایط موجود حذف طیف وسیعی از حدود 54 میلیون نفر در سن کار بزرگسالان در یک مطالعه در سال گذشته از قیصر بنیاد خانواده به عنوان بسیاری از 133 میلیون نفر, با توجه به یک سال 2017 دولت مطالعه که همچنین شامل کودکان است.

___

بحث دموکراتیک

سناتور. ctq از مینه سوتا رقیب پیت Buttigieg تکامل در بهداشت و درمان: “و پیت در حالی که شما باید یک طرح های مختلف در حال حاضر شما با ارسال یک صدای جیر جیر فقط چند سال پیش که گفت: از این پس فورا indubitably, مثبت, شما برای مدیکر برای همه” برای سنین.”

BUTTIGIEG: “فقط برای روشن شدن حقیقت این است که من سازگار شده اند در سراسر در موقعیت من در ارائه مراقبت های بهداشتی برای هر آمریکایی است.”

حقایق: Klobuchar مناسب است. قبل از او خود را راه اندازی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری Buttigieg صدا در حمایت از “مدیکر برای همه است.” او نیست در حال حاضر.

در فوریه 2018 او درگیر شد در توییتر ارز به عنوان لیبرال ها بودند فشار دادن سیاستمداران دموکرات به یک دولت طرح بهداشتی.

“هنگامی که/که در آن شما تا کنون شنیده ام من در مخالفت با ‘مدیکر برای همه است؟'” او در فوریه. 17, 2018, پاسخ به یک فعال سیاسی به پرس و جو. یک روز بعد او در توییتی از یک ستون او نوشت: به عنوان یک دانشگاه هاروارد ارشد و گفت: او می خواهم “شده است در ضبط این یکی از سال 2004 است.”

در همان روز او فرستاده جداگانه پرینت: “خدای من! خوب … من پیت Buttigieg سیاستمدار آیا از این پس و فورا اعلام بسیاری از مثبت و بی شک نزد سنین که من به نفع ‘مدیکر برای همه’ به عنوان من به نفع هر اندازه گیری است که کمک خواهد کرد که همه آمریکایی ها پوشش داده شده است. در حال حاضر اگر شما ببخشید چاههای در انتظار است.”

___

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: اوباما از او خواسته به 156,000 نیروهای نظامی این کشور از عراق: “من.”

واقعیت: درست است اما این پایان داستان است. اوباما خواسته بایدن را به سرب در تلاش برای خروج نیروهای نظامی و هماهنگی تلاش ها برای حفظ ثبات در بغداد. آنچه بایدن ذکر نکرده بود که برخی از سربازان به حال برای رفتن به عقب.

اوباما و بایدن موفق به کسب موافقت از دولت عراق برای حفظ تعداد محدودی از نیروهای ایالات متحده وجود دارد پس از دسامبر 2011. که آخرین مهلت برای تکمیل ایالات متحده و ناتو تحت یک قرارداد مذاکره با دولت بوش در اواخر سال 2008. بایدن هنوز معاون رئیس جمهور زمانی که اوباما مجبور شد برای بازگشت سربازان آمریکایی به عراق در سال 2014 پس از ظهور داعش و گروه های افراطی.

___

اندرو یانگ tech کارآفرین: “ما رکورد سود شرکت ها در این کشور در حال حاضر است.”

حقایق: شرکت سود بالا هستند اما آنها نه در سطح رکورد.

شرکت به دست آورده $1.84 تریلیون دلار سود در سال 2018 کمی زیر $1.86 تریلیون دلار به دست آورده در سال 2014 با توجه به U. s. اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی. اما به عنوان یک سهم از درآمد ملی شرکت سود بودند 6.6 درصد در سال 2018 است. که از 7.6 درصد در سال 2012 و به طور قابل توجهی در زیر قله از 8.9 درصد در سال 1929.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن در PELOSI

مغلوب ساختن پیشی جستن در مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا پاره کردن دولت از اتحادیه سخنان: “من فکر کردم آن را یک چیز وحشتناک که او را پاره پاره تا سخنرانی. اول از همه, آن را یک سند رسمی. شما مجاز نیست. آن را غیر قانونی آنچه او انجام داد. او را شکست قانون است.” — اظهارات جمعه.

واقعیت: هیچ قانون شکسته شد, کارشناسان حقوقی می گویند. که به خاطر آن بود که یک اصل سند دولت اما پلوسی کپی از سخنرانی.

استیون Aftergood یک پرونده متخصص در خصوصی فدراسیون دانشمندان آمریکایی گفت: “از نظر قانونی این است که یک nonissue. Pelosi شد ابراز تحقیر برای سخنرانی رئیس جمهور و دیدگاه های خود را در حال قانون اساسی محافظت می شود.” او گفت: این قطعه از سخنرانی ممکن است خود را به عنوان یک رکورد جدید از ارزش تاریخی است.

لورنس قبیله یک قانون اساسی استاد دانشگاه هاروارد گفت: پلوسی را نقض نمی کند 18 آمریکا در بخش کد 2071. که قانون فدرال تعریف تخریب عمدی رسمی ثبت شده است که با ثبت یک دادگاه و یا سایر سازمان های دولتی — جنایت مجازات حبس و جریمه از دفتر.

هایدی Kitrosser یک استاد حقوق در دانشگاه مینه سوتا گفت: “این یک سند آرشیوی. … این یکی از بسیاری از بسیاری از بسیاری از نسخه هایی از رئیس جمهور تهمت سخنرانی و نانسی پلوسی رایگان است برای انجام با آن هر چه او خواهد شد.”

Kitrosser اضافه شده است که هر گونه مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن آزادی بیان توسط متمم اول قانون اساسی “و در پلوسی مورد تحت سخنرانی و بحث بند از قانون اساسی است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جاش Boak اریک تاکر, Colleen طولانی الن Knickmeyer ریکاردو آلونسو-Zaldivar و دب Riechmann در واشنگتن Arijeta Lajka در نیویورک, Amanda Seitz در شیکاگو و Michelle L. قیمت در لاس وگاس کمک به این گزارش.

___

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

___

پیدا کردن AP واقع چک در http://apne.ws/2kbx8bd

Follow @APFactCheck در توییتر https://twitter.com/APFactCheck

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>