AP توضیح می دهد: هند تصدیق برای جلوگیری از ویروس پس از شروع دیر

دهلی نو (AP) — نارندرا نخست وزیر هند تمدید بزرگترین coronavirus مستند در روز سه شنبه به سر کردن بیماری همه گیر در اوج با مقامات مسابقه را برای زمان از دست رفته به عنوان caseload عبور 10,000.

مودی دستور هند 1.3 میلیارد نفر به ادامه تا حد زیادی در داخل باقی بماند تا زمانی که ممکن است 3 اما گفت که برخی از محدودیت های دور از عفونت نقاط خواهد بود کاسته در آوریل 20 برای کمک به مردم فقیر و وابسته به دستمزد روزانه.

هند سابقه طولانی مبارزه با بیماری های عفونی از یک قرن 19 مالاریا بیماری همه گیر به Nipah شیوع ویروس در سال 2018 است. اما کارشناسان گفته اند که این تجربیات و monthslong سر شروع به هند بود در حالی که همسایه چین مخالفت با کروناویروس — حیف و میل شد.

با یک نگاه به همین دلیل هند مجبور شد به چنین اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش این بیماری و آنچه در آن به دست آمده در 21 روز اول این مستند:

___

تاخیر و انکار

هند برای اولین بار coronavirus نشست Jan. 8 و آن اولین مورد تشخیص داده شد Jan. 30. اما آن را تا زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس یک بیماری همه گیر در مارس 12 که دولت پاسخ لگد به دنده.

هندی شورای تحقیقات پزشکی و یا ICMR دولت بالا تحقیقات گفت: کاهش بود راه حل برای نگه داشتن ویروس ” در چک. آن منتشر شده یک مدل ریاضی در ماه فوریه که پیشنهاد کرد که دولت با تکیه بیش از حد به شدت در غربالگری تماس های ورودی مسافران است. آن را توصیه می شود برای تست موارد بدون علامت و اجرای دقیق انزوای اجتماعی. کارشناس مشاوره نادیده گرفته شد برای هفته ها.

علاوه بر غربالگری نبود یونیفرم, دکتر گفت: T. یعقوب جان پیشرو در هند اپیدمیولوژی.

حتی به عنوان نفر تست مثبت در دور گوشه و کنار هند به دور از مسافران خارجی هندی مقامات نگهداری هیچ محلی انتقال است.

___

اندک منابع

فقدان تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان باعث شده است که برخی را به استعفا دیگران به اعتراض و دیگران را به استفاده از هر چیزی از بارانی به موتور سیکلت helmets.

یک روز پس از هند برای اولین بار از شناسایی مورد, دولت ممنوع صادرات تجهیزات حفاظت شخصی. سپس در فوریه. 8 آن را معکوس منظور و در فوریه. 25 آن را نیز اعمال محدودیت بر صادرات مواد خام برای PPEs. که در اواخر ماه فوریه پیش بینی نمایند. اما وزارت بهداشت مشترک وزیر Lav Aggarwal در ماه مارس گفت که هند را دریافت نکرده مشورتی.

صادرات شد و در نهایت متوقف شده در مارس 19 و Aggarwal گفت که هند را آغاز کرده بود “در حال توسعه بومی ظرفیت” تولید PPE در ماه ژانویه است. اما چند رهبران دولت باید گفت که کمبود همچنان به مانع تلاش.

دکتر Srinivas Rajkumar T. دبیر کل پزشکان انجمن در تمام هند موسسه علوم پزشکی در دهلی نو یک بیمارستان گفت که “در حالی که وضعیت کمی بهبود یافته است حاشیه ای. وجود دارد هنوز هم نگرانی های با کیفیت از تجهیزات داریم.”

___

بیش از حد چند تست

هند آزمایش شده بود 181,028 مردم توسط مارس 12 یا یکی در 6000 از آن 1.3 میلیارد نفر نسبت به یک در 100 نفر تست شده در کره جنوبی و یکی در 150 در ایالات متحده است.

در ابتدا هند تا به حال برخی از جهان دقیق ترین معیارهای تست و مورد استفاده قرار گیرد تنها در حدود یک سوم از آن تست ظرفیت. در هفته های اخیر گسترش یافته است معیارهای آن از بيماران مبتلا به یک انجمن بین المللی با سفر به تمام کسانی که با شدید حاد تنفسی و بیماری است.

این ICMR دفاع هند محدود تست و گفت: در 17 مارس است که افرادی که درخواست تجدید نظر برای کشور به “تست” نمی اعمال می شود به هند است.

هفته گذشته این سازمان گفت: این امر ایجاد ظرفیت بیشتر به این کشور را قادر به تست 100,000 نمونه در هر روز. اما تولید کیت های آزمایش شده و مانع نوار قرمز و بالا رفتن سرسام آور تقاضای جهانی منجر به کمبود. با توجه به K. Shanmugam بالا بوروکرات در جنوب ایالت تامیل نادو, rapid test, کیت دستور هند از چین بوده است منحرف به آمریکا

این ICMR حاضر به اظهار نظر در مورد گزارش انحراف اما گفت که آن را به اندازه کافی کیت به شش هفته ارائه شده است که هند همچنان به آزمون در همان نرخ.

___

بی اعتمادی

زمانی که مودی اعلام کرد که نزدیک به کل مستند در مارس 24, هند 1.3 میلیارد نفر تا به حال فقط چهار ساعت قبل از بسیاری از اقتصاد را به توقف آمد. او وعده داده ملزومات از جمله غذا و دارو ارائه خواهد بود اما نمی گویند که چگونه و یا زمانی که. اعلام ارسال پاچه ازدحام خریداران به فروشگاه و ده ها هزار نفر از هند فقیرترین بر روی جاده ها و پیاده روی به سمت روستاهای خود را برای جلوگیری از در حال مرگ از گرسنگی در شهرستانها.

کارشناسان بهداشت عمومی باید به صورت خصوصی به اشتراک گذاشته نگرانی که مردم با علائم ممکن است shying دور از آزمایش به دلیل گسترده گزارش از شرایط unhygienic در هند امکانات قرنطینه و خشونت از جمله یک گزارش تجاوز به عنف.

___

این مستند

این مستند را خریداری کرده است در هند به تقویت ظرفیت های خود برای مقابله با افزایش این بیماری است.

هند بهداشت عمومی سیستم ضعیف حتی قبل از این ویروس جدید است. آن را تنها 0.5 تخت بیمارستان و 0.9 پزشکان به ازای هر 1000 نفر در مقایسه با چین 4.2 تخت بیمارستان و 1.8 پزشکان به ازای هر 1000 نفر است.

این کشور تعیین کرده است تا 601 اختصاصی coronavirus بیمارستان و در روزهای اخیر ramped تا تست انجام بیش از 15.000 دلار در هر روز و roping خصوصی در آزمایشگاه برای تست بیشتر.

اما منتقدان گفت: آماده سازی هنوز هم نمی منعکس کننده واقعیت است.

“اعداد در حال حاضر حتی برداشتن یک-یک صدم واقعی موارد در جامعه” گفت: Yogesh جین جامعه متخصص بهداشت از Chattisgarh.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت