AP های منحصر به فرد: Coronavirus واکسن آزمون باز می شود با 1st دوز

سیاتل (AP) — محققان آمریکایی به ضربه اول به فرد برای اولین بار در یک آزمون تجربی coronavirus واکسن دوشنبه پیشرو فعال در سراسر جهان شکار برای حفاظت حتی به عنوان موج همه گیر.

با دقت واکسن در یک فرد سالم داوطلب بازوی دانشمندان در Kaiser Permanente موسسه تحقیقات واشنگتن در سیاتل آغاز یک نگرانی در انتظار اولین مرحله مطالعه بالقوه COVID-19 واکسن تهیه شده در زمان ثبت و پس از ویروس جدید منفجر شد از چین و چتری در سراسر جهان است.

“ما تیم coronavirus در حال حاضر” Kaiser Permanente رهبر مطالعه دکتر لیزا جکسون گفت: در آستانه آزمایش. “هر کس می خواهد به انجام آنچه آنها می توانند در این اورژانس است.”

آسوشیتد پرس مشاهده شده در این مطالعه برای اولین بار از شرکت کنندگان یک مدیر عملیات در شرکت های فن آوری دریافت تزریق داخل یک اتاق امتحان. سه نفر دیگر در خط بعدی برای یک تست است که در نهایت به 45 داوطلبان دو دوز یک ماه از هم جدا.

“همه ما احساس درماندگی. این یک فرصت شگفت انگیز برای من برای انجام کاری” جنیفر Haller, 43, سیاتل گفت: او به عنوان انتظار ،

او مادر دو نوجوان و “آنها فکر می کنم آن را سرد” که او را به شرکت در مطالعه.

پس از تزریق او را ترک اتاق آزمون با یک لبخند بزرگ: “من احساس بزرگ است.”

روز دوشنبه نقطه عطف مشخص شده فقط آغاز یک سری از مطالعات انجام شده در افراد مورد نیاز برای اثبات اینکه عکس بی خطر هستند و می تواند کار کند. حتی اگر این تحقیقات به خوبی می رود, یک واکسن در دسترس نمی باشد برای استفاده گسترده برای 12 تا 18 ماه دکتر گفت: Anthony Fauci ایالات متحده موسسه ملی بهداشت.

هنوز هم پیدا کردن یک واکسن “فوری بهداشت عمومی اولویت” Fauci در بیانیه ای گفت شنبه. مطالعه جدید “راه اندازی در, رکورد, سرعت, اولین گام مهم در جهت دستیابی به این هدف است.”

این واکسن نامزد کد-نام mRNA-1273 توسعه یافته بود NIH و ماساچوست-بر اساس شرکت بیوتکنولوژی مدرن, Inc. وجود دارد شانس شرکت کنندگان آلوده می تواند از عکس, از آنجا که آنها حاوی coronavirus خود را.

آن را نه تنها بالقوه واکسن در خط لوله. ده ها تن از گروه های تحقیقاتی در سراسر جهان در حال مسابقه برای ایجاد یک واکسن علیه COVID-19. یکی دیگر از نامزد های ساخته شده توسط Inovio, دارو, است انتظار می رود برای شروع خود را مطالعه ایمنی — در آمریکا و چین و کره جنوبی — در ماه آینده.

سیاتل آزمایش کردم در جریان روز پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس جدید شیوع یک بیماری همه گیر به دلیل سریع گسترش جهانی آلوده کردن بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس مردم و کشتار بيش از 6500.

COVID-19 دارای طرح میتوانست به جهان اجتماعی و اقتصادی, پارچه, پس از چین اول شناسایی این ویروس در ماه ژانویه با مناطق سازندگان: مدارس و کسب و کار محدود کردن سفر لغو سرگرمی و رویدادهای ورزشی و تشویق مردم به دور ماندن از هر یک از دیگر.

شروع آنچه دانشمندان در تماس اول-در-انسان مطالعه یک مناسبت مهم برای دانشمندان اما جکسون در توصیف تیم خلق و خوی به عنوان “تسخیر کرده است.” آنها کار کرده ام round-the-clock آماده پژوهشی در بخشی از ایالات متحده آمریکا زده زود و سخت توسط ویروس.

هنوز هم “رفتن از حتی نمی دانستند که این ویروس وجود دارد و … به هر گونه واکسن” در تست در حدود دو ماه بی سابقه است Jackson گفت: AP.

برخی از این مطالعه با دقت انتخاب داوطلبان سالم در سنین 18 تا 55 را دریافت دوزهای بالاتر از دیگران برای تست چگونه قوی واکسن باید باشد. دانشمندان بررسی خواهد شد هر گونه عوارض جانبی و رسم نمونه خون برای تست اگر واکسن است که دور تا سیستم ایمنی بدن به دنبال تشویق سرنخ مانند NIH زودتر موجود در واکسن در موش.

“ما نمی دانیم که آیا این واکسن را وادار به یک واکنش سیستم ایمنی بدن و یا اینکه آیا آن را امن خواهد بود. همین دلیل است که ما در حال انجام یک محاکمه” جکسون تاکید کرد. “آن را در مرحله که در آن امکان پذیر خواهد بود و یا محتاطانه به آن را به جمعیت عمومی است.”

بسیاری از تحقیقات واکسن در راه جهانی اهداف یک پروتئین به درستی به نام “سنبله” که خاتم سطح جدید کروناویروس و اجازه می دهد تا آن را حمله به سلول های انسان است. بلوک که پروتئین و مردم نمی خواهد آلوده.

محققان در NIH کپی بخش از ویروس’ کد ژنتیکی است که شامل دستورالعمل برای سلول ها برای ایجاد سنبله پروتئین است. مدرن روکشی که “messenger RNA” به یک واکسن.

ایده: بدن را تبدیل به یک مینی کارخانه تولید برخی بی ضرر سنبله پروتئین است. هنگامی که سیستم ایمنی بدن لکه های خارجی, پروتئين, آن را آنتی بادی برای حمله به — می شود و در ابتدا به سرعت واکنش نشان می دهند اگر فرد بعد از برخورد ویروس واقعی.

که راه بسیار سریع تر از تولید یک واکسن نسبت به روش سنتی از رشد ویروس در آزمایشگاه و تهیه عکس از هر دو کشته و یا تضعیف نسخه از آن را.

اما از آنجا که واکسن داده شده به میلیون ها نفر از افراد سالم در آن طول می کشد زمان برای تست آنها را در به اندازه کافی بزرگ اعداد به نقطه غیر معمول عارضه هشدار داد دکتر نلسون از مایکل والتر رید ارتش موسسه تحقیقات که در حال توسعه متفاوت کانديد واکسن.

“علم می تواند بسیار به سرعت, اما, اول, do no harm, راست?” او به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.

سیاتل موسسه تحقیقات بخشی از یک دولت شبکه ای از مراکز که تست انواع واکسن ها و انتخاب شد coronavirus مطالعه واکسن قبل از COVID-19 شروع كردن به طور گسترده ای در واشنگتن است.

Kaiser Permanente نمایش ده ها تن از مردم به دنبال کسانی که هیچ مشکلات بهداشتی مزمن و در حال حاضر بیمار است. محققان نیست چک کردن اینکه آیا می شود داوطلبان در حال حاضر یک حالت خفیف COVID-19 قبل از تصمیم گیری اگر آنها واجد شرایط. اگر برخی را دانشمندان قادر خواهند بود که توسط تعدادی از آنتی بادی را قبل از واکسیناسیون آزمایش خون و حساب که جکسون گفت. شرکت کنندگان پرداخت خواهد شد 100 دلار برای هر درمانگاه مراجعه و در مطالعه است.

___

Neergaard گزارش از واشنگتن ،

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im