مخالفان پوتین در روسیه به شرق دور جمع آوری بخار

خاباروفسک روسیه — یک تظاهرات در برابر راه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به کار گرفته شده است منطقه ای بحران سیاسی گزارش شده است که بزرگترین دیده می شود در شرق دور شهر خاباروفسک معترضان وجود دارد بیش از دو هفته پیش.

دهها هزار نفر از تظاهرکنندگان با تجمع در خیابان های منطقه خاباروفسک پایتخت برای سومین هفته در جولای 25 برای نشان دادن سرخوردگی و خشم بیش از این وضعیت است.

بسیاری از نام پوتین استعفای. دیگران شعار “ننگ” و محکوم سرپرست ولایت که پوتین منصوب در خاباروفسک پس از اخراج او محبوب فرماندار سابق سرگئی Furgal.

مقامات شهرداری در خاباروفسک در مورد برآورد 6,500 تظاهرکنندگان در جولای 25, اعتراض. رسانه های محلی قرار دادن شماره در تا 20 ، 000 مردم است.

Protesters march in Khabarovsk on July 25.


معترضان مارس در خاباروفسک در جولای 25.

اما رهبران اعتراض و روزنامه نگاران مستقل و گفت: وجود بیش از 50 ، 000 مردم نشان در خیابان های خاباروفسک است که آن را به بزرگترین تظاهرات ضد دولتی در اعتراض وجود دارد و پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991.

تظاهرات در خاباروفسک در مورد 6,100 کیلومتر و هفت بار مناطق شرق مسکو را ایجاد سردرد برای کرملین آن را به عنوان تلاش می کند برای جلوگیری از ناآرامی بیش از تاثیر اقتصادی coronavirus محدودیت.

Furgal دستگیر شد در خاباروفسک در جولای 9 و انتقال به مسکو است. او به اتهام اقدام به قتل و همچنین سفارش دو قتل در 2004-05. او با رد این اتهامات گفت: آنها با انگیزه های سیاسی.

Furgal عضو ولادیمیر Zhirinovsky را ملی حزب لیبرال دموکرات روسیه (LDPR) انتخاب شد به عنوان منطقه فرماندار نزدیک به دو سال پیش در یک ناراحت پیروزی برابر دیرین وقت از پوتین حاکم روسیه متحد ،

او رسما اخراج پوتین در جولای 20 و جایگزین همان روز هنگامی که پوتین منصوب LDPR عضو میخائیل Degtyaryov به عنوان سرپرست ولایت.

Degtyaryov گفت: در Instagram که او پس از اعتراض از طریق دوربین های مدار بسته.

او همچنین خود Instagram حساب به تماس در خاباروفسک ساکنان برای حفظ اجتماعی-فاصله شیوه در طول تظاهرات و هشدار داده است که مقامات می تواند سفت coronavirus محدودیت وجود دارد.

او گفت: معترضان باید صرف زمان “به درستی” با بستگان خود را در تابستان خود را در خانه در آخر هفته به جای سرازیر شدن به خیابان ها.

او همچنین به اتهام بدون ارائه مدارک و شواهد که در جریان تظاهرات هستند که سازمان نامشخص “خارجی ها” و اضافه کرد که او نمی خواهد دیدار با تظاهر کنندگان.

در جولای 21, دو قانونگذاران محلی در خاباروفسک پیوتر Yemelyanov و الکساندر کاین ترک LDPR در اعتراض Furgal را اخراج.

با گزارش زمان کنونی رویترز و خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت