ضد بایدن آگهی گمراه نژاد ادعا می کند

کمیته دفاع از رئیس جمهور شده است در حال اجرا یک و شش ثانیه Facebook هدف قرار دادن آگهی مسن رای دهندگان در ایالت کارولینای شمالی است که طول می کشد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کلمات خارج از متن به برند او را به عنوان یک KKK هوادار که دو بار با استفاده از “N-word.”

  • تبلیغ نادرست ادعا می کند که بایدن “ستایش KKK اعضای” — جمع — اما تنها به نقل از بایدن این اظهارات را در یک مراسم یادبود برای دیر بهداشت ، رابرت برد که KKK عضو در 1940s اما بعد از انکار ، سناتور. میچ مک کانل جمهوری خواه رهبر و رئیس جمهور باراک اوباما اولین رئیس جمهور سیاه نیز صحبت در این سرویس است.
  • آن را نیز گمراه کننده ادعای بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد “تکرار N-کلمه دو بار در دوربین.” اما کسانی که نمی بایدن کلمات. در مجلس سنا شنوایی در سال 1985 بایدن خوانده به ثبت داخلی وزارت دادگستری یادداشتی که شامل نژادی لکه دار کردن به سوال یک نامزد حقوق مدنی رکورد.

کمیته دفاع از رئیس جمهور سیاسی است, گروه حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را نیز تولید دیگر دو نسخه که حاوی بیشتر ادعا می کند از جمله که بایدن “با همکاری segregationists.” به عنوان یک سناتور بایدن آیا کار با قانونگذاران بودند که segregationists از جمله اقدامات در 1970s که مخالف قرارگرفتن به عنوان یک روش برای ادغام مدارس.

بایدن نظر در سال گذشته در مورد کار با segregationists بودن نشانه ای از “مدنیت” به یک نقطه از مشاجره با رقبا در دموکراتیک اولیه.

کمیته ترویج شده است تبلیغات به Facebook کاربران در نوسان ایالت کارولینای شمالی با توجه به Facebook تبلیغات داده است. دولت که 10 بیشترین تعداد آرا رای دادند برای اوباما در سال 2008 و سپس برای حزب جمهوری خواه میت رامنی در سال 2012 و مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. نظرسنجی ها نشان می دهد که بایدن است کمی جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت است.

بسیاری از این گروه Facebook هزینه های این سری از تبلیغات قرار داده شده است در پشت شش-آگهی دوم آغاز شد که در حال اجرا ژوئیه 15. همانطور که از جولای 22, گروه تخمین زده شده بود پرداخت حداقل $7,700 به اجرای تبلیغ بر روی پلت فرم در درجه اول هدف قرار دادن کاربران 55 ساله و مسن تر است; آن تعلق به حال بیش از 400 ، 000 برداشت. این گروه همچنین صرف در مورد $66,000 پخش 30 ثانیه نسخه از این آگهی در کارولینای شمالی در رالی-دورهام بازار با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

KKK ادعا

در حالی که آگهی گوینده می گوید که بایدن “ستایش KKK اعضای” — جمع — بر روی صفحه نمایش متن به طور خاص می گوید که بایدن “ستایش KKK عضو رابرت برد,” با استناد به یک ماه ژوئیه 3, 2010 داستان از بی بی سی در مورد یک مراسم یادبود برای دیر بهداشت ، رابرت برد از غرب ویرجینیا است.

زمانی که ما خواسته کمیته برای شواهد برای هر یک از ادعاهای خود به آن اشاره کرد فقط بایدن این اظهارات در مورد برد.

بی بی سی مقاله بازگو چگونه بایدن بود که معاون رئیس جمهور و دیگران — از جمله اوباما صحبت در این سرویس است. بایدن گفت که برد یک دموکرات بود که طولانی ترین خدمت senator در تاریخ هنگامی که او مرده بود “و او یک مربی و او را به عنوان راهنمای.”

درست است که برد یک بار KKK عضو — سازماندهی و رهبری یک فصل محلی در غرب ویرجینیا و درگیر شد و با این گروه در طول 1940s.

اما برد و سپس در ادامه به یک زندگی حرفه ای طولانی در سیاست که در طی آن او بارها و بارها عذرخواهی کرد و گفت که او ابراز تاسف خود را نسبت به این گروه است.

در خاطرات او منتشر شده در سال 2005 برد نوشت و خود را از وابستگی به این گروه: “از آن پدید آمده در طول زندگی من به امد و شد زیاد و شرمسار من است و به من آموخت که در یک راه بسیار گرافیکی آنچه یک اشتباه بزرگ می توانید انجام دهید به زندگی حرفه ای و شهرت.”

برد همچنین گفت: واشنگتن پست: “من می دانم که در حال حاضر من اشتباه بود. تحمل تا به حال هیچ جایی در امریکا است. من عذرخواهی کرد هزار بار … و من از ذهن نیست عذرخواهی دوباره و دوباره. من نمی توانم پاک کردن آنچه اتفاق افتاده است.”

زمانی که برد درگذشت بایدن به دور از تنها به “ستایش” او.

NAACP سپس رئیس جمهور گفت: در بیانیه ای که به اذعان سناتور سابق KKK روابط که “سناتور برد نشان دهنده تحول قدرت این ملت است.”

مک کانل جمهوریخواه سنا رهبر نیز صحبت کرد و در برد یادبود — و دیگر جمهوری خواهان صادر اظهارات یاد برد. تگزاس ایالت John Cornyn گفت که برد بود “خستگی ناپذیر بنده” و “مجلس سنا از دست داده است یک قهرمان بزرگ او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته.”

است که می گویند برد شطرنجی تاریخ تبرئه در چشم همگان: این کمیته برای دفاع از رئیس جمهور با اشاره به این واقعیت است که در یک کالج خصوصی در غرب ویرجینیا به تازگی اعلام کرد که حذف نام برد از آن مرکز بهداشت با استناد به “تفرقه و درد است.”

اما موضوع این است که ظریف تر از به سادگی گفت که بایدن “ستایش KKK اعضای.” و هیچ شواهدی وجود ندارد که بایدن ستایش هر عضو دیگر از گروه تروریستی, ساخت جمع استفاده از کلمه “اعضای” نادرست است.

این ‘N-Word’

به حمایت از آن ادعا می کنند که بایدن “تکرار N-کلمه دو بار در دوربین” تصویری را به نقل از متن بایدن گفت: “ما نمی نیاز به هر گونه بیشتر N***** bigshots.” آن را به نقل از یک C-SPAN تصویری از سال 1985.

که تصویری است که در واقع از یک جلسه عمومی توسط کمیته قضایی مجلس سنا و بایدن کلمات نمی شد خود به خود. و نه او در “تکرار” “N-word” در یک شیوه ای به توافق با و یا تایید آن را به عنوان تبلیغ نشان میدهد.

که شنوایی در نامزدی ویلیام رینولدز بود که نامزد دریافت جایزه توسط رونالد ریگان رئیس جمهور به دستیار دادستان کل. در آن زمان بایدن شد رتبه بندی اقلیت عضو در این کمیته ،

رینولدز بود, دستیار دادستان کل برای حقوق مدنی و بایدن در مورد سوال رینولدز نقش در لوئیزیانا redistricting طرح که زده شده بود توسط دادگاه به دلیل آن بود مغرضانه علیه سیاه پوستان به عنوان واشنگتن پست گزارش داد ، رینولدز به حال کاهش یافته است برای به چالش کشیدن دولت ،

بایدن بود خواندن از حکم دادگاه — که ذکر یادداشتی محرمانه نوشته شده توسط رینولدز’ کارکنان — به پیشنهاد رینولدز آگاه بود از نژادی, انگیزه های پشت این طرح و به سوال رینولدز’ تعهد به رأی است.

در اوایل C-SPAN تصویری (در 1 دقیقه علامت) بایدن می گوید که او برنامه ریزی شده به دوباره لوئیزیانا مورد و رینولدز می گوید که “منتقدان خود را نشان می دهد به عنوان شما را به خوبی می دانم … که شما بسیار حساس به نگرانی های اقلیت افراد.”

پس از آن در ساعت 16:55 در این ویدئو بایدن به نقل از حکم دادگاه و یادداشتی که رله آنچه “مهم … قانونگذاران” که مخالف زودتر طرح (شناخته شده به عنوان “Nunez طرح”) گفته بود: “ما در حال حاضر یک n***** شهردار; ما نمی نیاز به هر گونه بیشتر n***** عکس های بزرگ.'”

“به نظر من که این افتضاح روشن است که دادگاه هیچ مشکل پیدا کردن بر روی یک پایه و اساس حقیقی و ترسیم چگونه آن را نگاه کرد در این مورد که وجود دارد روشن شواهد روشنی از قصد به تبعیض علیه سیاه مردمی” بایدن در ادامه می گویند (18:10).

رینولدز’ نامزد شد و در نهایت ناموفق بود.

چاد Banghart مدیر اجرایی این کمیته برای دفاع از رئیس جمهور فرستاده ما یک لینک به یک اخیر Breitbart داستان است که در بر داشت که بایدن به نقل از خط از این یادداشت بار دیگر در طول جلسات; داستان در مورد سوال اگر حتی تکرار این قول قابل قبول بود.

که تغییر نمی کند که این کمیته آگهی نتواند به اذعان کرد که عبارت بودند بایدن خود.

یادداشت سردبیر: نوسان دولت دیده بان سری گاه به گاه در مورد نادرست و گمراه کننده سیاسی در پیام های کلیدی متحده کمک خواهد کرد که تصمیم گیری 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت