یکی دیگر از دانشمند روسی محکوم در خیانت شارژ

یکی دیگر از دانشمند روسی زندان محکوم شده و به زندان های طولانی مدت بر روی یک خیانت شارژ در جریان سیل مشابه مرموز مورد هدف قرار دادن روسیه دانشگاهیان.

مسکو منطقه ای دادگاه در 22 ژوئن محکوم روم Kovalyov سابق مقام ارشد در موسسه تحقیقات مرکزی از دستگاه ساختمان (TsNIIMash) به 7 سال زندان.

TsNIIMash روسیه است منجر موشک و فضاپیما علمی مرکز واقع در شهرستان Korolyov در نزدیکی مسکو است.

Kovalyov دستگیر شد و در ماه ژوئن سال گذشته و به اتهام خیانت بعد از آپارتمان و خانه در تابستان در نزدیکی پایتخت روسیه شد و جستجو توسط پلیس.

جزئیات این مورد ساخته شده است نه عمومی به عنوان مواد آن طبقه بندی می شدند.

Kovalyov مشغول به کار بود با ویکتور Kudryavtsev یک 75 ساله محقق در TsNIIMash.

Kudryavtsev دستگیر شد و در ماه جولای 2018 به ظن عبور داده های طبقه بندی شده در hypersonic تکنولوژی به یک گروه تحقیقاتی در بلژیک.

Kudryavtsev وکلا گفته اند که او را رد کرد و مقابله با محققان که می خواستند او را به شهادت در برابر Kovalyov در ازای انتقال از بازداشت پیش از محاکمه به بازداشت خانگی است.

Kudryavtsev حمله قلبی رنج می برد در حالی که در زندان بود و آزاد شده از بازداشت پیش از محاکمه در اواخر سپتامبر و دستور به ترک مسکو در حالی که تحقیقات شد.

پرونده Kovalyov و Kudryavtsev یکی از چند در سال های اخیر است که در آن روسیه علما و دانشمندان بوده است متهم به خیانت و یا انتشار طبقه بندی شده و یا اطلاعات حساس است.

بر اساس گزارش TASS و اینترفاکس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de