یکی دیگر از شاهدان یهوه می شود زندان های طولانی مدت در روسیه

پسکوف روسیه — یک دادگاه در روسیه شمال غربی شهر پسکوف محکوم کرد شاهدان یهوه گنادی shpakovsky را, به 6 1/2 سال در زندان است.

قاضی گالینا Belik در ژوئن 9 در بر داشت shpakovsky را گناهکار بودن یک عضو برجسته یک ممنوع افراطی مذهبی و او را محکوم به همان روز است.

61 سال shpakovsky را از قبول هر گونه گناه و گفت که او حق دارد به دنبال دین خود را و به اشتراک گذاری دیدگاه های مذهبی خود با دیگران است.

او به دادگاه آخرین جلسه با یک کیسه پر از وسایل شخصی سیگنالینگ او آماده بود به زندان برده شد.

“من خودم گناه نیست…. من نمی ارتکاب هر گونه جنایت علیه هر فرد و دولت این کشور و یا سیستم های موجود. شارژ فایل علیه من لازم نیست که یک تعریف آسیب و یا یک قربانی است. من مورد اذیت و آزار برای ایمان من” shpakovsky را گفت: RFE/RL قبل از قاضی تلفظ او حاکم است.

روسیه رسما ممنوع گروه مذهبی در مارس 2017 و تلقی آن را یک “سازمان افراطی” لقبی وزارت امور خارجه ایالات متحده مشخص است به عنوان “اشتباه است.”

برای دهه شاهدان یهوه بازدید شده اند و با سوء ظن در روسیه که در آن غالب کلیسای ارتدکس است و پشتیبانی توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

مسیحی است که شناخته شده برای درب-به-درب موعظه کتاب مقدس مطالعه رد سربازی و جشن های ملی و مذهبی تعطیلات و یا تولد.

پس از ایمان بود غیر قانونی در روسیه چندین شاهدان یهوه شده اند زندانی در روسیه و روسیه-ضمیمه اوکراین در دریای سیاه و شبه جزیره کریمه.

آنها عبارتند از شهروند دانمارکی دنیس کریستنسن بود که محکوم به اعدام در فوریه 2019 به 6 سال زندان در غرب شهر Oryol. از اتهامات عنوان شده علیه کریستنسن محکوم شده است توسط گروه های حقوق بشر در روسیه و خارج از کشور.

در سپتامبر سال 2019 واشنگتن ممنوع دو مقام عالی رتبه منطقه ای از افسران کمیته تحقیق روسیه از ورود به ایالات متحده بیش از اتهام شکنجه از هفت تن از بازداشت شدگان که شاهدان یهوه.

مسکو-بر اساس یادبود حقوق بشر به رسمیت شناخته شده است 29 شاهدان یهوه ایم که متهم یا محکوم به افراط گرایی به عنوان زندانیان سیاسی.

در ژانویه 9, دیده بان حقوق بشر (HRW) گفت: روسیه مقامات اجرای قانون بود “به طور چشمگیری تشدید آزار و اذیت در سراسر کشور” شاهدان یهوه در طول سال گذشته است.

دیده بان حقوق بشر گفت مقامات روسی انجام شده حداقل 780 حملات از خانه های متعلق به شاهدان یهوه در ده ها تن از شهرستانها روسیه پس از 2017. بیش از نیمی از کسانی که در حملات انجام شده در سال 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de