آنکارا خواستار بروکسل نه برای جدا کردن ترکیه از بالکان غربی در مذاکرات الحاق

ترکیه در خواست اتحادیه اروپا برای حذف “تقسیم بندی های مصنوعی” بین غرب بالکان و ترکیه در بلوک بزرگ شدن سیاست و ناودان بروکسل درمان آنکارا در نامه ای دیده می شود RFE/RL.

این نامه خطاب به وزیر امور خارجه ترکیه Mevlut Cavusoglu به سیاست خارجی اتحادیه اروپا رئیس جوزپ Borrell است به تاریخ 22 ژانویه و تشریح ترکی نمایی از بلوک بزرگ شدن سیاست پیش از انتشار توسط کمیسیون اروپا در فوریه 5 از یک روش جدید برای الحاق به اتحادیه اروپا مذاکرات است.

این کمیسیون پیشنهادات نگرانی اتحادیه اروپا امیدوار در غرب بالکان مانند آلبانی و بوسنی و هرزگوین کوزوو و شمال مقدونیه.

Cavusoglu می گوید در نامه خود گفت که الحاق کشورهای بالکان غربی نباید درمان متفاوت است که از ترکیه است.

“همه کشورها باید در شرایط برابر است. ما امیدواریم که برای دیدن برخی از گام های مثبت صورت گرفته در این راستا برای پایان دادن به تقسیم بندی های مصنوعی در بزرگ شدن سیاست بین “غرب بالکان و ترکیه در طول زمان تصدی خود را”, Cavusoglu نوشت و اضافه میکند: “گذشته از این واقعیت که ترکیه یک کشور بالکان به موجب آن فرهنگ و جغرافیا هر نامزد کشور باید در نظر گرفته شود خود به خود میدهند و تحت برابر شرایط است.”

ترکیه اعمال می شود برای پیوستن به جامعه اقتصادی اروپا سلف اتحادیه اروپا در سال 1987 آغاز شده و الحاق به اتحادیه اروپا مذاکرات در سال 2005. در سال های اخیر کسانی که مذاکرات را به یک وقفه با بلوک انتقادی از ترکیه حقوق بشر و قانون از قانون ثبت.

بلوک انتقاد رئیس جمهور رجب طیب اردوغان تمدید سرکوب جامعه مدنی در صفحه اصلی و به طور فزاینده ای سیاست های قاطعانه خارج از کشور.

در حال حاضر 14 نفر از 33 مذاکره فصل که آنکارا باید در جهت تبدیل شدن به یک عضو یخ زده هستند. در مقابل هر دو کشور صربستان و مونته نگرو در اقدام بیشتر از ترکیه در الحاق به اتحادیه اروپا مذاکرات با وجود تنها باز کردن مذاکرات با بروکسل در دهه گذشته است.

Cavusoglu گفت که “با وجود پوپولیستی-riven بحث در مورد اینکه ترکیه باید اعطا عضویت در اتحادیه اروپا, my country یک نامزد به مقصد پیوستن به اتحادیه اروپا به عنوان نشان داده شده در الحاق سند همکاری.”

او پیشنهاد کرد که کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید بگویم در ترکیه عضویت پس از مذاکرات با بلوک به پایان رسید: “نهایی تصمیم سیاسی در مورد اینکه آیا یک نامزد کشور مناسب است و برای عضویت باید گرفته شود در پایان این روند نه زمانی که برخی از کشورهای عضو آن را لازم بدانند در خط ملی خود را در دستور کار.”

Cavusoglu افزود: “امروز مردم ترکیه هنوز هم به شدت معتقدم که در اتحادیه اروپا پروژه, اما اکثریت قریب به اتفاق اعتماد نیست و اتحادیه اروپا با توجه به استانداردهای دوگانه و تبعیض علیه ترکیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>