خشم به عنوان خارجه روسیه در تلویزیون به پایان می رسد نمایش فیلم با کلیپ های از ایالات متحده آمریکا خشونت

ارزان حفاری در ایالات متحده و یا یک مثال خوب از هنر چرخش?

به عنوان روسیه کانال یک به پایان رسید آن را در زمان نخست غربالگری از 2000 روسی, جرم, فیلم Brat 2 (برادر 2) در ژوئن 7, بینندگان در سراسر کشور — به جای آن از بسته شدن اعتبارات — تحت درمان قرار گرفتند به یک تصویری از غارت و خشونت های پلیس در خیابان های شهرهای ایالات متحده, همه ظاهرا فیلم برداری در حال انجام دوره ناآرامی که برانگیخته شد توسط مارس 25 کشتار در حالی که در بازداشت پلیس غیر مسلح آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید.

“کلید ارزشهای جهان آزاد هستند بسیار مخربی در زیر ضربات باطوم پلیس,” صدای خارج از قاب و سپس می گوید: به عنوان موسیقی محو در پس زمینه. “و سوختن در شعله های آتش از غارت فروشگاه ها و غرق شدن در خشم سازش ناپذیر بیابد.”

آن را نامطلوب شیرین کاری تحت فشار قرار دادند که روایت پیشرفته توسط رسانه های دولتی پس از اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس باعث فلوید مرگ آغاز شد و تقریبا دو هفته پیش. سر صحبت و صاحب نظران در دولت تحت کنترل کانال های که باید به طور پیوسته فشرده مستقل برنامه نویسی از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به قدرت رسید در سال 2000 را کشف و ضبط این فرصت را به شدت درک شده در ایالات متحده نفاق و برجسته کردن موارد متعددی از خشونت پلیس علیه معترضان.

این صحنه که به جای بسته شدن اعتبارات در ژوئن 7 همراه شد با خداحافظی و امریکا و یک آهنگ توسط اتحاد جماهیر شوروی باند ناتیلوس Pampilius است که همچنین می دانیم به عنوان وداع نامه و نشان داد وسایل نقلیه در حال لغو و تنظیم شعله ور یک ماشین پلیس کوبیدن به جمعیت معترضان و افسران فشار تماشاگران. در یک صحنه یک گروه از مردم اجرا می شود از طریق یک سوراخ در هم شکسته جلو پنجره یک فروشگاه محکم آیتم های مختلف ظاهرا به سرقت رفته از قفسه های آن.

پس از صدای خارج از قاب, کانال یکی, مجری Georgy Olisashvili نشان داده شده است راهپیمایی تظاهر کنندگان را از طریق خیابان های منهتن به عنوان او خود را آغاز می شود اخبار و گزارش تظاهرات در اطراف او اتفاق می افتند. در این راه پایان فیلم می آمیزد تقریبا یکپارچه با شروع از کانال یکی از اصلی اخبار شبانگاهی برنامه یک دنباله است که می تواند در کانال وب سایت.

خشم

بسیاری از بینندگان در روسیه عصبانی بودند بیش از آنچه آنها را محکوم کرد به عنوان یک مورد واضح و روشن از دستکاری توسط کانال یک.

برجسته اپوزیسیون فعال و وکیل Lyubov Sobol در توییتر نوشت که کانال باید همچنین اضافه شده یک تبلیغی برای مجموعه ای از بحث اصلاحات قانون اساسی که در صورت تصویب اجازه خواهد داد که پوتین به دنبال یک پنجم و یک ششم مدت به عنوان رئیس جمهور. “حیوانات” او به نام کنندگان از شیرین کاری.

“من می توانم تصور کنید که چگونه کرملین مبلغان خواهد جیغ زدن اگر آمریکا کانال نشان داد عکس از نوریلسک پس از یک فیلم در مورد یک فاجعه” نوشت: ضد کرملین وبلاگ نویس الکساندر Gorbunov یا StalinGulag در یک پست در توییتر ظاهرا اشاره به های اخیر دیزل-سوخت نشت است که poisoned رودخانه در روسیه قطب شمال.

Crosses commemorating African-Americans, who have died in police custody as well as other violent incidents, are placed on the fence surrounding the White House in Washington, D.C.


عبور بزرگداشت آفریقایی-آمریکایی که فوت کرده اند در بازداشت پلیس به عنوان به خوبی به عنوان دیگر حوادث خشونت آمیز قرار داده شده بر روی نرده های اطراف کاخ سفید در واشنگتن ،

Brat 2 منتشر شد در سال 2000 و روسیه در حال حاضر مارک آن 20th anniversary با نمایش و رویدادهای دیگر. ژوئن 7 نمایش قبل بود برادر (Brother), ریگ 1990s جرم فیلم که الهام گرفته از عاقبت.

هر دو فیلم نوشته شده بود و کارگردانی آلکسی Balabanov های مشهور روسی مدیر بهترین و شناخته شده برای چند فیلم به تصویر می کشد زندگی در روسیه در پایان دوره اتحاد جماهیر شوروی که در سال 2013 است.

“من تعجب می کنم که آیا آنها Balabanov رضایت برای این کار؟” یک نفر توییتی از قضا اضافه کردن یک برچسب در روسیه است که ترجمه را به “دروغ Putinist تلویزیون” در کنار هشتگ ایالات متحده جنبش اعتراضی #BlackLivesMatter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de