آندرس لی نمرات دو بار نشینان ضرب و شتم کوسه 4-1

یونیندل n. y. (AP) — New York Islanders نیاز به یک افزایش در خانه پس از یک چهار بازی سفر هفته گذشته است. Semylon Varlamov قوی netminding دوباره ثابت کلید — آیا به عنوان یک نمره تزریق از کاپیتان آندرس لی.

لی به ثمر رساند و دو بار اضافه شده یک کمک, Varlamov ساخته شده 29 صرفه جویی و جزایر برنده دوم خود را مستقیم در ناسائو سالن بزرگ ضرب و شتم San Jose Sharks 4-1 یکشنبه شب.

Defenseman دوون Toews و جاش بیلی نیز به ثمر رساند به کمک نشینان حرکت در یک نقطه از بیکار فیلادلفیا برای مقام سوم در محکم رقابت شهری را بدست آورد. این وضعیتی وخیم کوسه خود را از دست داد و چهارم ،

“شما تنها به عنوان خوب به عنوان بازیکن برتر و آنها را از طریق آمدن برای ما” جزایر مربی بری Trotz گفت.

Varlamov همچنین جمعه زمانی که جزیره نشینان ازطریق دیترویت بال سرخ به ضربه محکم و ناگهانی یک چهار بازی از دست دادن خط. با پیروزی Varlamov بهبود یافته به 19-12-4 این فصل اول خود را با نشینان.

لی را باز کرد به ثمر رساند در 6:49 اولین ضرب و شتم کوسه netminder مارتین جونز. Linemates Mathew Barzal و اردن Eberle کمک.

سن خوزه در دیلن Gambrell آن را با این پنجمین هدف از این کمپین در 10:36 از افتتاح دوره است. Radim Simek و تیمو مایر تا به حال کمک می کند.

لی به ثمر رساند دوباره در 1:10 از دوره دوم خود را 19th هدف این فصل است. Toews و Barzal کمک. Barzal منجر نشینان با 52 امتیاز و نیازهای یک نقطه به نقطه رسیدن به 200 در حرفه خود.

این اولین بار بود که دو هدف بازی این فصل برای 29 ساله Lee که به ثمر رساند 28 اهداف فصل گذشته و مشبک 40 گل در 2017-18. لی جایگزین جان توارث به عنوان کاپیتان قبل از فصل گذشته پس از آن امضا جدید هفت سال 49 میلیون دلار قرارداد در ماه ژوئیه گذشته. لی دوم در این تیم در اهداف پشت براک نلسون است که 22.

“هر زمان که شما با این تیم به ثمر رساند اولیه وجود دارد فقط کمی از آب کمی از آزادی” لی گفت. “شما احساس خوبی در شما پیدا کردن پاهای خود را بسیار سریع است.”

Toews به ثمر رساند به آن را 3-1 در 17:38 از وسط دوره ششم خود را هدف این فصل است. نلسون کمک.

“ما خوب بود امشب و Varly عالی بود” Toews گفت.

بیلی اضافه شده خالی-net هدف به ثمر رساند. لی و نلسون حال کمک در بیلی هدف و لی فداکارانه عمل — عبور خود را برای اولین بار حرفه ای hat trick — تحت تاثیر قرار Trotz.

“که به شما می گوید زیادی در مورد آندرس و نوع رهبر او است و این نوع از شخص او است” Trotz گفت.

مبارزه کوسه شد آینده 3-2 دست دادن به رنجرز در روز شنبه و تا به حال نیز از دست 2-1 به New Jersey Devils در نیوآرک پنجشنبه گذشته. سن خوزه همچنان east coast سفر در فیلادلفیا در روز سه شنبه یک روز پس از لیگ مهلت تجارت. کوسه ها (26-32-4) تنها از دست رفته پلی آف پس از سال 2003. که در 2014-15.

“جزایر بسیار تنگ است. آنها نمی به شما مقدار زیادی” کوسه مربی باب Boughner گفت. “ما فقط نمی تواند تولید بسیاری دوم و سوم شانس امشب.”

این جزایر در حال 13-7-1 در ناسائو سالن بزرگ در این فصل و 7-0-3 در مرکز بارکلیز در بروکلین. جزیره بازی چهار از شش بازی در خانه (سه در لانگ آیلند و یکی در بروکلین) و پس از آن آنها بازی خواهد کرد نه از 12 بازی در جاده ها است.

“ما فقط نیاز به یک برنده بزرگ امشب پس از پیروزی در جمعه” اضافه شده است. “ما فقط گیر با آن است و ما در حال گرفتن پاداش. ما تقسیم دیوانه است و تنگ است. هر شب بزرگ است.”

خواسته در مورد ساختمان حرکت به عنوان نهایی شش هفته از فصل به طور منظم و اجتناب ناپذیر اسیاب روزانه از حذفی, تعقیب, Trotz گفت: این همه در مورد تمرکز بر زمان حال است.

“حرکت زودگذر است و بسیار روز به روز و دقیقه به دقیقه” گفت: Trotz که نقل مکان کرد و به مقام سوم در این تیم مربیگری برنده لیست با 82. “ما فقط باید برای نگه داشتن نوردی. هر کس در طناب و کشیدن.”

یادداشت: نشینان خراشیده defenseman نوح دابسون و جلو Derick Brassard و راس Johnston … این جزایر همچنان بدون مجروح جلو کال Clutterbuck و کیسی Cizikas و defenseman آدم Pelech … کوسه و خش جلو Antti Suomela و Melker کارلسون به همراه defenseman نیکلاس Meloche … کوسه ها برنده این تیم نشست قبلی این فصل 2-1 در وقت اضافه در Nov. 23 در سن خوزه … این جزایر هستند 23-7-3 هنگامی که به ثمر رساند ، این جزایر هستند 31-2-3 این فصل زمانی که نمره حداقل سه گل.

بعدی:

نشینان: میزبان نیویورک رنجرز در ناسائو سالن بزرگ در سه شنبه شب.

کوسه: در فیلادلفیا در سه شنبه شب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت