تحلیلگر می گوید Coronavirus بحران می تواند بیشتر دموکراسی به سابق شوروی به فضا

آندرس Aslund یک عضو ارشد در واشنگتن-بر اساس اطلس شورای اتاق فکر پیش بینی کرد که روسیه “خواهد شد نگاه بسیار متفاوت” پس از بیماری همه گیر کوروناویروس با این استدلال که قیمت نفت پایین را فشار جامعه روسیه به سوی دموکراسی است.

“دیکتاتوری پیدا کردن آن سخت برای زنده ماندن بحران مانند این یکی” Aslund نوشت: در تاریخ 21 آوریل در طریق پست الکترونیکی پاسخ به RFE/RL سوالات.

دولت در سراسر جهان را به اعمال محدودیت در کسب و کار و افراد در تلاش برای محدود کردن گسترش از coronavirus منجر به گسترده اقتصادی و تاریخی نفت-سقوط قیمت.

قیمت فروپاشی اتحاد چپ بزرگ سوراخ بودجه و غلت ارز در کشور است که تکیه بر درآمدهای حاصل از صادرات نفت و گاز از جمله روسیه و جمهوری های شوروی سابق از جمله جمهوری آذربایجان قزاقستان و ترکمنستان.

“همه گیر می تواند عمیقا تغییر چند تا از پست کشورهای شوروی سابق” با توجه به Aslund که نوشته است که “قیمت نفت پایین نژاد دموکراسی است.”

“قیمت نفت پايين بود از 1981-2000 زمانی که روسیه شد و منطقی و دموکراتیک رایگان. قیمت نفت پایین ارائه فرصت های جدید برای آزادی و دموکراسی در روسیه” گفت: Aslund سوئدی متولد تحلیلگر که در خدمت به عنوان یک مشاور اقتصادی دولت های روسیه و قرقیزستان و اوکراین است.

سابق شوروی و کشورهای “را استفاده کردم به استبدادی دزد سالاری و یا در برخی از موارد نظم فساد” او گفت:.

“نه به نفع مردم خواهد شد که انتخاب کردن برای دموکراسی و آزادی اگر با توجه به فرصت” Aslund گفت: در حالی که کاهش قیمت نفت “را ترک خواهد کرد authoritarians با منابع کمتر.”

با اعطای رهبران منطقه ای استقلال در نظر گرفتن اقدامات لازم برای مقابله با کروناویروس بحران رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین “به نظر می رسد در تلاش برای فرار از مسئولیت برای اقدامات ریاضت در حالی که آن است که دقیقا در این نوع از وضعیت بحران که تمرکز را می توان با ارزش” او گفت:.

منطقه ای فرمانداران “منصوب شده اند و اطاعت از دستورات کرملین را به خود طرح های به طوری که آنها مناسب نیست برای این وضعیت” Aslund نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>