با پاکستان تحت منفور مستند با هدف مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس مواج در سراسر جهان بخش بزرگی از کشور را مؤمن و فقر زده مردم در حال مقاومت در برابر محدودیت های فیزیکی و اجتماعی مخاطبین و تحرک خود را.

این بزرگ مخالفت با چنین چیزهایی به عنوان بسته شدن کسب و کار و مکان های عبادت است که بسیاری نگران آن است که آن می تواند منجر به تحول در مذهبی محافظه کار و از لحاظ اقتصادی شکننده کشور از برخی از 220 میلیون نفر است.

این نگرانی باعث شده است که بسیاری برای همدردی با نخست وزیر پاکستان عمران خان مخالفت سخت ملی مستند در یک کشور که در آن حدود یک چهارم از مردم آن کسب تنها 300 روپیه (حدود 2 دلار) در هر روز.

که به احتمال زیاد به همین دلیل دولت او اقدامات برای سهولت محدودیت.

“ما در حال رفتن به سر بخش های کلیدی [اقتصاد] است که در استخدام میلیون” وزیر اطلاعات Firdous عاشق Awan گفت: در آوریل 10.

که اعلام می آید و چند روز پس از آنکه دولت تصمیم گرفت به مردم اجازه می دهد در بخش کشاورزی به بازگشت به شغل خود و برای شرکت های ساخت و ساز — از جمله سیمان و فولاد-ساخت شرکت — به سر کار های خود را در تاریخ 14 آوریل.

Awan گفت: خرده فروشی و بخش حمل و نقل می تواند آینده برای بیرون آمدن از این مستند — اعلام کرد حدود سه هفته پیش-با وجود این تعدادی از عفونت های کوهنوردی به بیش از 4,800 با 71 مرگ و میر به عنوان از آوریل 11 و پیش بینی اعداد می تواند بسیار بدتر در یک کشور که در آن کمی تست انجام شده است.

اما نگرانی در مورد جرم نارضایتی در پاکستان و مشکلاتی که می تواند برای دولت بود بدون شک یک دلیل برای کاهش مستند.

وجود دارد سه عامل مهم است که پاکستان را مستند دشوار برای به اجرا درآوردن — یک تیره و تار اقتصاد با تعداد زیادی از مردم در فقر زندگی می کنند قوی روابط اجتماعی و سنت ها در کشور و مؤمن اعتقادات مذهبی در بخش بزرگی از جمعیت است.

اقتصادی خرید اینترنتی

یکی از سخت ترین ضربه بخش از جامعه پاکستان هستند روزانه کارگران و خود اشتغالی که نه تنها خود را از دست داده درآمد روزانه برای تغذیه خانواده خود را, اما همچنین توان پرداخت اجاره قبوض آب و برق, هزینه های مدرسه و یا هزینه های پزشکی.

عمر علی, 50 و 22 ساله پسر وحید علی در میان صدها نفر از دستمزد روزانه کارگران که پرسه زدن در خیابان های اسلام آباد به دنبال روزانه و یا کوتاه مدت مشاغل.

عمر گفت: RFE/RL که 14 عضو خانواده بستگی دارد تنها در حقوق و دستمزد است که او و پسر ارشد او درآمد.

او افزود که آنها نمی توانیم تلفات جاده ای برای سفر به شهر مادری خود در منطقه مهمند حدود 200 کیلومتر از اسلام آباد به عنوان رانندگان در حال شارژ پنج برابر بیشتر برای سفر از حد معمول با توجه به مستند.

عمر گفت: او ترس “بلندی گرسنگی بیش از coronavirus.”

Volunteers distribute protective face masks to people on a road during a partial lockdown in the Punjabi city of Multan.


داوطلبان توزیع محافظ ماسک صورت برای مردم در یک جاده در بخشی از مستند در Punjabi شهر مولتان.

این احساسات هستند یکی از دلایل اصلی خان است نه اجرا سخت مستند در پاکستان است و به جای کاهش آن است.

در حالی که خان تصمیم به اجازه ساخت و ساز شرکت برای از سرگیری عملیات شد و مورد استقبال بسیاری از کسانی که بر این باورند این خواهد kickstart فعالیت های اقتصادی و کمک به ایجاد شغل برای روزانه شرط مانند Zamans دیگران انتقاد آن استدلال آن را افزایش ارتباطات اجتماعی است که احتمال گسترش coronavirus.

جدا از کارگران بسته شدن شهرهای بزرگ نیز باعث آسیب های جدی را برای کشاورزان که محصولات آماده هستند اما که نمی تواند استخدام افراد را در برداشت.

نوسانات قیمت

در منطقه سوات به ازای هر کیلوگرم نرخ گوجه فرنگی کاهش یافته است به 30 روپیه ($0.20) از قیمت عادی از بین 100 و 120 روپیه ($0.67-$0.80) با توجه به کشاورزان و عدم توانایی صادرات محصولات خود به شهرهای پیشاور و اسلام آباد ایجاد تقاضا در بازارهای محلی.

برعکس هزینه برخی از محصولات تولید شده محلی است که به طور معمول خواهد بود به ارمغان آورد از دیگر مناطق پاکستان سر به فلک کشید.

و روزانه در کالاهای اساسی مانند شکر و آرد را بزرگ دیده می شود افزایش قیمت ها به دلیل احتکار و همچنین ممنوعیت و یا هزینه سنگین در interdistrict و interprovince حمل و نقل.

با بیان روزه تعطیلات ماه مبارک رمضان ابتدا در پاکستان در آوریل 25, مواد غذایی, افزایش قیمت ها خواهد شد در زمانی که مصرف مواد غذایی نیز افزایش می دهد (به دلیل بزرگ پس از غروب آفتاب و اعیاد).

A worker sprays sanitizer on the hands of a man lining up to buy groceries from a government-subsidized store during a lockdown in Karachi.


یک کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در دست یک مرد پوشش به خرید مواد غذایی از یک دولت-یارانه فروشگاه در طول یک مستند در کراچی.

اما با بیشتر مردم از کار و یا پول کمتر به دلیل مستند وجود دارد یک نگرانی گسترده نارضایتی مردم منجر به رد مستند و بازگشت به شغل خود.

در تلاش برای شاید دفع گسترده مشکلات مالی خان در هفته گذشته راه اندازی 144 میلیارد روپیه ($860 میلیون) برنامه ریزی برای توزیع برخی از 12,000 روپیه (حدود 90) برای هر یک از چهار ماه آینده به حدود 120 میلیون پاکستانی بیشتر متاثر از COVID-19 مستند.

اما منتقدان را متهم می کند که وابستگی های سیاسی خویش و قوم پرستی و فساد و سوء مدیریت منابع مالی می تواند منجر به واکنش شدید در میان مردم اگر آنها را دریافت نمی اختصاص داده شده کمک کند.

اجتماعی قوی پارچه

عوامل دیگر قرار دادن فشار بر مستند پاکستان قوی روابط اجتماعی و سنت های که مطرح موانع عمده ای برای محدودیت های اجتماعی و تماس فیزیکی.

مجالس ترحیم برای مثال در موارد که در آن همه مشارکت است که باید — کمتر مذهبی اما بیشتر اجتماعی و فرهنگی ،

اگر یک سیاستمدار نتواند برای حضور در تشییع جنازه کسی در حوزه خود را به او/او را در معرض خطر از دست دادن بسیاری از آرا. است که چرا با وجود تماس برای محدودیت در ارتباطات اجتماعی رهبران سیاسی تا حد زیادی هنوز هم حضور در مجالس ترحیم.

مراسم ازدواج و جشن ها — اغلب بسیار زیادی در امور — در حال حاضر ممنوع شده است در شهرستانها اما مردم هنوز هم برگزاری مراسم عروسی و مهمانی و دعوت مردم به آنها در مناطق روستایی است.

Security personnel stand guard as a few worshippers offer Friday Prayers outside a closed mosque during a lockdown in Peshawar on April 10.


امنیت پرسنل نگهبانی به چند نمازگزاران ارائه نماز جمعه در خارج از بسته مسجد در طول یک مستند در پیشاور در مارس 10.

آینده عید فطر جشنواره که نشانه پایان ماه مبارک رمضان در اواخر ماه مه می تواند به اثبات یکی دیگر از چالش برای مقامات پاکستانی برای محدود کردن تماس های اجتماعی است.

عید مشخص شده است که با نماز جماعت به دنبال گرم در آغوش و دست دادن. محدود کردن مردم از این جشن سالانه جشنواره خواهد بود دشوار است اگر نه غیر ممکن است.

مذهبی (Dis)اعتقاد

در یک نافرمانی صدها نفر از نمازگزاران manhandled یک گروه از افسران پلیس که سعی در متوقف کردن آنها را از حضور در نماز جمعه در یک مسجد در Liaqatabad بخشی از کراچی پایتخت استان سند در آوریل 3.

بر خلاف پاکستان سه تن دیگر از ولایات سند دولت تحمیل سخت مستند در جامعه نیاز مردم به حضور در نماز جمعه.

پاکستان اولین coronavirus مورد گزارش شده در کراچی در مارس 18 و تعدادی از آلوده در این استان پس از افزایش به حدود 1,318 مردم است.

در پاکستان اسلام آباد, پلیس دستگیر رادیکال روحانی و شش نفر دیگر برای نافرمانی دولت منظور در فعالیت های مذهبی.

مولانا عبدالعزیز سابق مدیر لعل مسجد اسلام آباد و یا قرمز, مسجد, مسخره رسمی ممنوعیت نماز جمعه طراحی شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

Pakistani cleric Maulana Abdul Aziz (file photo)


پاکستان روحانی مولانا عبدالعزیز (عکس)

این فتنه روحانی بود و مورد توجه در ماه جولای سال 2007 زمانی که برخی از افراطی دانش آموزان در زمان چند زنان گروگان پس از متهم آنها را از فحشا.

نیروهای امنیتی پاکستان تا به حال برای انجام یک عملیات خونین برای حل و فصل اوضاع در داخل مسجد. عبدالعزیز بازداشت شد در حالی که در تلاش برای فرار از پوشیدن برقع بود اما تبرئه از اتهامات عنوان شده علیه دو سال بعد.

در عین حال نگران کننده دیگری توسعه بیش از 100 ، 000 کاربران از مبلغ Tablighi Jamaat جمع آوری شده در شهرستان های شرقی پاکستان لاهور نادیده گرفتن دولت تجدید نظر به پیروی از مقررات در برابر حوادث بزرگ در تلاش برای دفع این ویروس مرگبار است.

گردهمایی همچنین شامل 3,000 خارجی از 40 کشور و پنج روز سالانه جماعت که جذب اعضای گروه از سراسر پاکستان و جهان بود و بعد از آن محدود توسط Tablighi رهبران که ذکر شده در آب و هوای بارانی.

از آن زمان به بعد بیش از 1000 نفر از اعضای کون گروه-از جمله شهروندان از ایران, مالزی, اندونزی, نیجریه, و قرقیزستان شده اند قرنطینه برای داشتن علائم کروناویروس.

اگر چه رهبران از کون گروه صادر پاک کردن دستورات خود را به میلیون ها نفر از پیروان در سراسر پاکستان به دنبال اقدامات پیشگیرانه توصیه شده توسط دولت اکثریت آنها-به ویژه در مناطق روستایی — هنوز هم قبول نمی کند دشوار محدودیت.

“من دعا پنج بار در روز و هر بار شستن دست و صورت. بقیه را خدا خواهد شد” گفت: محمد شکیل خان از Karak منطقه در شمال غربی پاکستان است.

شکیل خان بود که با حضور در راهپیمایی 13 Tablighi Jamaat جلسه در لاهور گفت که او فکر نمی کند که یک ماسک صورت را نجات دهد او را از خدا سرنوشت برای او.

“او خالق و بقیه خود را ایجاد” او گفت:. “هر آنچه که اتفاق می افتد به ایجاد اتفاق می افتد با او خواهد شد.”

که به شرح زیر Tablighi Jamaat شعار که می گوید: “به این باور است که تنها خدا همه چیز را می کند و خلقت (انسان) هیچ قدرت به انجام هر کاری [بدون خواست خدا].”

بسیاری از کسانی که نه اعضای Tablighi Jamaat یا هر گروه مذهبی به همان اندازه نادیده گرفتن هشدارهای.

در حالی که دولت به نحوی موفق به تعطیل شهرستانها عمده مردم در شهرهای کوچکتر به طور منظم بازدید از بازار در حالی که جمعیت روستایی است که حضور در مراسم مذهبی و نماز به عنوان معمول است.

یکی از جنبه های مثبت از وضعیت این است که اکثر مذهبی سیاسی رهبران حزب باید اذعان کرد که کروناویروس یک تهدید جدی و خواست پیروان خود را به محدود کردن خود را از عادی فعالیت های اجتماعی.

در مصاحبه با RFE/RL, رهبران پاکستان دو جریان اصلی مذهبی احزاب علمای e-اسلام و, Jamaat e Islami مولانا فضل رحمان/سراج الحق به دادگاه تجدید نظر به اعضای حزب خود و همه پاکستانی ها در خانه بمانند و به دنبال رسمی اقدامات پیشگیرانه در برابر گسترش coronavirus.

نگران کننده گزارش

یک نگرانی بزرگ برای مسئولان است که ماه رمضان که مسلمانان اختصاص زیادی از وقت خود را به عبادت در مساجد. محدود کردن مردم به خانه های خود را در طول تعطیلات خواهد بود یک چالش برای مقامات.

به عنوان تعدادی از COVID-19 عفونت را افزایش می دهد در پاکستان به عنوان بیشتر و انجام آزمایشات این کشور هنوز هم به دور از اجرای دقیق اقدامات مورد نیاز برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

به همان اندازه نگران کننده است که یک گزارش سازمان ملی خدمات بهداشتی و مقررات وزارت ارائه شده به دیوان عالی کشور است که تعداد COVID-19 نفر در پاکستان انتظار می رود که به برخی از 50,000 بار در ماه رمضان آغاز می شود در آوریل 25.

Pakistani Prime Minister Imran Khan (file photo)


نخست وزیر پاکستان عمران خان (عکس)

هر چه دامنه و ماهیت مستند دولت ثابت کرده است که قادر به ارائه کمک های مالی به idled روز کارگران و خود اشتغالی کلاس. آن را نیز قادر به به طور کامل متوقف مؤمن را از پرستش و یا جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی مانند مجالس ترحیم و عروسی از برگزار می شود.

اگر اخیر کاهش محدودیت همچنان خان ممکن است به پیشگیری اجتماعی از واکنش رخ می دهد اما خطرات اجازه می دهد coronavirus به ستمگري پاکستان به عنوان همسایه ایران ،

دولت باید اعتصاب تعادل ظریف چقدر “درمان” به درخواست COVID-19 مشکل در کشور شناخته شده برای نوسانات و نزاع میان آن فوق العاده متنوع سیاسی و اجتماعی جناح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im