تجزیه و تحلیل: Coronavirus فریب و مرگ در ترکمنستان

ترکمنستان دولت ادعا می کند آن را با موفقیت مانع از هر کسی در این کشور از آلوده شدن با کروناویروس است که مواج در سراسر جهان است.

اما این چیزی است که تعداد فزاینده ای از مردم در داخل کشور می گویند.

در اینجا نگاهی به آنچه “موفقیت” در مبارزه با گسترش coronavirus به نظر می رسد مانند در داخل ترکمنستان:

“در واحد مراقبت های ویژه [یک بیمارستان در عشق آباد] 50 نفر به طور متوسط در هر روز است.”

“در [July 19] پزشکان هشدار داده بودند نه بیشتر پلاستیک [بدن] کیسه…. بدن هستند [پس] از پیچیده کلر-پارچه خیس.”

این چیزی است که دو نفر در عشق آباد گفت: RFE/RL در ترکمنستان خدماتشناخته شده به صورت محلی به عنوان Azatlyk در مورد وضعیت در بیمارستان های مختلف در ترکمن سرمایه است.

اولین کسی بود که یک بیمار در عشق آباد بیمارستان بود که به تازگی مرخص شده اما مشاهده آنچه اتفاق می افتد در طول خود باقی بماند.

“آنها را به افرادی که بیمار هستند با COVID-19 وجود دارد” فرد گفت. “مردم به طور مداوم از ورود. بیمارستان پر است از بیماران [و] همه مبتلا به ذات الریه.”

این فرد در ادامه گفت: به اندازه کافی وجود ندارد وسایل نقلیه را به تمام اجساد به سردخانه.

از اظهار نظر در مورد تعداد کافی از بدن کیسه های گزارش شده توسط RFE/RL خبرنگار در عشق آباد.

خبرنگار افزود که وجود دارد بدن کیسه مقامات تحویل اجساد به بستگان و با هشدار به باز کردن کیسه و به ترک بدن در کیسه برای کفن و دفن.

یکی دیگر از عشق آباد خبرنگار گفت: آنها می دانستند که حداقل 20 نفر بودند که در بیمارستان ها در پایتخت که تا به حال علائم کروناویروس.

‘کامل از بيماران

یکی RFE/RL خبرنگار در عشق آباد گفت: وجود بیش از حد بسیاری از بیماران برای بیمارستان ها برای رسیدگی و یکی از محلی کودکان بیمارستان در حال شروع به گرفتن بیماران با COVID-19 علائم اگر چه رسما این بیماران با علائم ذات الریه.

یک Azatlyk خبرنگار در شرق شهر ترکمنآباد توصیف یک وضعیت مشابه است.

“عمومی بیمارستان پر است از بیماران مبتلا به کوروناویروس” به خبرنگار گفت:. “پیش از آن تنها یک بال بود که در یک منطقه قرنطینه اما در حال حاضر تمام کلینیک بسته است. وجود دارد حدود 700 تخت و همه آنها اشغال شده است وجود دارد هیچ جایی برای ارسال جدید بیماران است.”

ترکمنآباد پایتخت استان لباب و مستقل سایت ترکمن.اخبار گزارش شده در جولای 20 که سر از استان فاریاب در منطقه به تازگی درگذشت پنومونی.

حسن Metkuliev بود 55 سال سن و 14 ژوئیه گفتن بود مردم او را در سلامت خوب است. اما Metkuliev درگذشت, چهار روز بعد و خانواده اش دریافت بدن او پیچیده شده در یک بدنه پلاستیکی کیسه های فوری بود….

Azatlyk تایید Metkuliev مرگ و همسر و معاون رئیس منطقه نیز آلوده شده است و در بیمارستان بودند.

Yagshygeldy Kakaev که برای سال های بسیاری نظارت ترکمنستان کلیدی بخش نفت و گاز و یکی از چند مورد اعتماد مقامات به طور منظم به نمایندگی از این کشور در خارج از کشور, گزارش از ذات الریه درگذشت و در جولای 8.

ترکیه دیپلمات Kemal Uchkun درگذشت در عشق آباد بیمارستان رسما از نارسایی قلبی, اما زمانی که او وارد بیمارستان او برای درمان ذات الریه و برخی معتقدند او در واقع از درگذشت COVID-19.

و اخیرا وجود دارد که اطلاعات تایید نشده است که رئیس جمهور قربانقلی Berdymukhammedov برادر در قانون Annanazar Rejepov است از ذات الریه درگذشت و همسرش, Durdynabat است به طور جدی بیمار است.

ترکمن مقامات موفق به هدایت یک تیم از سازمان بهداشت جهانی (WHO) به سایت های که در آن وجود دارد که گفته می شود هیچ شواهدی از coronavirus در اوایل ماه جولای.

این واقعیت که این دیدار به تعویق افتاد بیش از دو ماه به عنوان مقامات ترکمن کشیده روند صدور مجوز برای این که ماموریت آمده بود فرار کند توجه کسانی که به تماشای ترکمنستان بسیاری از آنها تعجب اگر دولت با استفاده از زمان به پاک کردن سایت های که تیم را مشاهده می کنید.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در 15 ژوئیه که رئیس ماموریت کاترین Smallwood اشاره در اظهارات او به “گزارش ها از افزایش موارد بیماری حاد تنفسی و یا ذات الریه با علت ناشناخته.”

رئیس جمهوری ترکمنستان گروه برای نظارت از بیماری های خطرناک دکتر Gurbangul Ovliyagulova نیز صحبت در نشست خبری و محروم وجود دارد هر پنومونی با علت ناشناخته در ترکمنستان.

شواهد کافی

وجود دارد در حال حاضر شواهد کافی که کروناویروس در ترکمنستان.

افزایش تعداد افراد از جمله پرسنل پزشکی که مایل به صحبت با رسانه های خارجی رسانه های تحت خواست نامش فاش نشود البته در مورد عجیب و غریب و ناگهانی تعدادی از بیماری ها در کشور نشان می دهد که نا امیدی در مردم با دولت اظهارات وجود دارد که بحران بهداشتی.

ترین و گیج کننده ترین چیزی که در مورد این دولت تکرار شود محرومیت در مورد کوروناویروس بودن در کشور است که دقیقا همان چیزی است که نقطه انکار آن ؟

با توجه به Worldometers.info, coronavirus مؤثر است 213 کشورها و مناطق در سراسر جهان.

هیچ شرم در اعتراف به این ویروس نیز در کشور خود. تقریبا در هر کشور انجام داده است از جمله تمام ترکمنستان از همسایگان (حتی یک تمایلی تاجیکستان).

وجود دارد هیچ جایزه ای که همراه با ادعای اینکه coronavirus-رایگان.

اما زیان های بزرگ عمدتا برای مردم در یک کشور که در آن دولت شکست خورده است را به اتخاذ اقدامات مناسب برای جلوگیری از گسترش ویروس و در حال حاضر خود را می یابد, تجهیزات پزشکی, غیرمنتظره با بیماران و آمادگی از نظر دارو و تجهیزات و پرسنل پزشکی برای مقابله با بحران بهداشتی.

Azatlyk خبرنگاران گزارش می دهند که شایعات در مورد ویروس ها در همه جا سوخت وحشت در میان مردم است.

و چون ترکمن دولت را انکار می کند یک مشکل وجود دارد آن را بسیار کمی دریافت از خارج از مالی و مادی کمک به این کشور به شدت نیاز دارد.

RFE/RL در ترکمن سرویس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت