تجزیه و تحلیل: خودکامه رئیس جمهور ترکمنستان بحرانزده در خانه و خارج از کشور به عنوان همه گیر و طوفان بهبود جناح

اگر شده اند وجود دارد برخی از خشن بار قبل از آن را عادلانه می گویند هیچ رئیس جمهور ترکمنستان تا به حال شده است در یک موقعیت دشوار به عنوان قربانقلی Berdymukhammedov است در حال حاضر.

بنابراین وجود دارد که مسلما تنها دو رئیس جمهور ترکمنستان اما یکی از اولین Saparmurat niyazov را قطعا هرگز با آن مواجه مشکلات جدی است که Berdymukhammedov است خیره در او را در حال حاضر.

Berdymukhammedov و خود دولت در پاسخ به بحران اخیر در ترکمنستان شده اند تکان دهنده بی منطق و استبدادی رهبر شهرت مانند آن بود قطعا رنج می برد به دلیل انفعال.

دیدگاه جهانی

قبل از coronavirus همه گیر بسیاری از مردم شنیده بود کمی در مورد ترکمنستان از شاید آن مختصر ذکر است در یک قسمت از سیمپسونها و یا کمدین Stephen Colbert اواخر شب نشان می دهد بحث.

و از کسانی که در ظاهر آنچه که مردم ممکن است به یاد داشته باشید این است که این کشور به جای مسخره جمهور با Berdymukhammedov antics در تلویزیون دولتی اعم از رمبو-مانند تظاهرات از صحنه های رزمی و مهارت های hellbent رانندگی خارج از جاده را از طریق ترکمن صحرا به اتهام تسلط بر ابزار موسیقی با نوه های مختلف و تلاش برای پیشرفت در ورزش های مختلف.

اما این جایی است که آن را به پایان می رسد برای بسیاری از مردم است.

او در بخش کلبر برنامه و شبیه John Oliver نشان می دهد مردم یادآوری کند که Berdymukhammedov اجرا می شود یکی از مهمترین دولت های سرکوبگر در جهان است.

اما ترکمنستان در حال حاضر برجسته خود را در یک راه جدید است.

این یکی از تنها کشورهایی در جهان است که باقی می ماند رایگان از coronavirus حداقل با توجه به Berdymukhammedov دولت.

چنین ادعا برگ بسیاری از مردم تعجب که چگونه یک کشور که در مرز ایران (بیش از 230,000 موارد از کروناویروس که از جولای 3) قزاقستان (برخی از 44,000 عفونت) ازبکستان (که در آن شده اند وجود دارد برخی از 9,200 نفر) و افغانستان (بیش از 32,000 عفونت) است که قادر به نگه داشتن خود را ویروس رایگان.

هر گونه تلاش برای دانش بیشتر در مورد ترکمنستان باید همواره منجر به گزارش های بسیاری از بین المللی و سازمان های حقوق یا از محققان و روزنامه نگاران که رنگ تلخ پرتره از دولت این کشور.

بنابراین افزایش قرار گرفتن در معرض بین المللی به معنی Berdymukhammedov است که به احتمال زیاد خیلی بهتر شناخته شده امروز از او چند ماه پیش به عنوان یک مستبد است که مورد آزار قرار گرفته از حقوق ترکمن بسیاری از آنها محروم از تمام آزادیهای اساسی.

او بدون شک نیز دیده می شود به عنوان یک مستبد که frivolously صرف مقدار زیادی از پول را در پروژه های غیر ضروری در حالی که به طور کلی نادیده گرفتن وخیم تر شدن استانداردهای زندگی خود شهروندان است.

به اضافه شده است که نفت خام نیرنگ او در تلاش است تا در جامعه بین المللی با اصرار خود کشور است coronavirus-که در واقع وجود دارد در حال رشد است شواهد این وضعیت خارج از کنترل فزاینده است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) بوده و در تلاش برای ارسال یک هیئت برای بازدید از ترکمنستان برای بیش از دو ماه برای بررسی این اتهام پزشکی مارول که در بیشتر کویر کشور از برخی از 6 میلیون نفر است.

اما مقامات ترکمن باید prevaricated است و هنوز روشن نیست که دقیقا وقتی که هیئت خواهد رسید هر چند ماه جولای 6 آخرین آزمایشی تاریخ.

به کسانی که به تماشای ترکمنستان برای سال, پاسخ واضح است. دولت است که کذب در مورد کوروناویروس در آن کشور است و انجام همه چیز ممکن است برای پاک کردن سایت های بالقوه یک که هیئت بازدید از هر گونه اثری از ویروس و کسانی که آن را قرارداد.

ترکمنستان دولت مشکل دیگری با کسانی که مراجعه کنید. تنها فرودگاه شده است که دریافت پروازهای بین المللی پس از طولانی نیست پس از همه گیر جهانی آغاز شده است و در شرق شهر ترکمنآباد در استان لباب.

که نیز که در آن اصلی قرنطینه اردوگاه واقع شده است و برای کسانی که پس از رسیدن در این کشور است.

به طوری که یک هیئت امر احتمالا پرواز وجود دارد و به راحتی دقیقا در یکی از مکان های آن را می خواهید به بازدید.

اما منطقه — و همسایه مریم — استان دچار آسیب قابل توجهی از بادهای تند و باران های سنگین در پایان ماه آوریل و اوایل ماه مه. ترکمنستان دولت در واکنش به این فاجعه بود به انجام تقریبا هیچ چیز. آن است و نه حتی گزارش های خبری از تخریب در تحت کنترل دولت ،

Turkmen activists in Washington, D.C. show their support for residents of Lebap and Mary.


ترکمن فعالان در واشنگتن نشان دادن حمایت خود را برای ساکنان لباب و مریم.

بنابراین هر دو اردوگاه و شهر — حداقل منطقه اطراف فرودگاه و در مسیر خود به سوی اردوگاه — نیاز به ثابت قرار داده و به منظور قبل از هر بازدیدکننده داشته است توسط چه کسی.

ترکمنستان دولت و رسانه های دولتی ممکن است صحبت کردن در مورد این فاجعه طبیعی در لباب و مریم اما ترکمن در خارج از کشور هستند.

در اوایل ماه مه دو جوان ترکمن ایستاده بود در خارج از ترکمنستان سفارت در واشنگتن برگزاری علائم با پیام های تسلیت برای قربانیان طوفان در لباب و مریم.

در مه 11, یک گروه کوچک از ترکمن در قبرس شمالی جمع آوری شده برای عموم به تقاضای دولت ارائه کمک به قربانیان طوفان.

و در مارس 20, دیگری وجود دارد از جمله تجمع در قبرس شمالی, این گروه خواستار Berdymukhammedov به استعفا — که آنها دوباره در ژوئن 14.

در ترکیه برخی از 20 نفر نشان داد در خارج از کنسولگری ترکمنستان در استانبول در آوریل 15, و وجود دارد, یکی دیگر از ضد Berdymukhammedov تظاهرات در استانبول در ژوئن 26.

همان چیزی که رخ داده است در مارس 29, زمانی که هفت نفر نشان داد در برابر Berdymukhammedov و دولت او در خارج از سازمان ملل متحد در نیویورک است. کمتر از دو هفته بعد گروه دیگری نشان داد در برابر رهبر ترکمنستان در ایالات متحده در شهر پیتسبورگ و در ژوئن 28 — آستانه Berdymukhammedov تولد — وجود دارد تظاهرات در خارج از سفارت ترکمنستان در واشنگتن و در ساختمان سازمان ملل متحد در نیویورک است.

تعداد زیادی از مردم با نشان دادن هرگز اما همیشه خشن و بی ادب و به عنوان بسیاری از تظاهرات گواه کاملا پایدار است.

در ژوئن 24, Eurasianet.org چاپ مقاله توسط دو نفر از مقامات بالا (گیل Manchin و گری Bauer) از گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی که مفصل سوء استفاده Berdymukhammedov دولت متعهد شده است در طول سال و گفت: “حمایت عجیب و غریب دیکتاتور که سر در حقوق اساسی مردم است و نه در جهت منافع ایالات متحده است.”

سفیر ایالات متحده در سازمان امنیت و همکاری در حال حاضر گفت: در 4 ژوئن در بیانیه ای که “ورزش از حقوق بشر و آزادی های اساسی است که به شدت محدود در ترکمنستان” و “ایالات متحده همچنان در مورد بسیاری از زندانیان عقیدتی در ترکمنستان که هنوز نشده اند مجاز به برقراری ارتباط با جهان خارج برای سال.”

مردم و خشم رو

اما البته شهروندان ترکمنستان می دانم که واقعیت زندگی در کشور خود را بهتر از هر کسی.

پس از استقلال در سال 1991 صورت گرفته است رسانه های مستقل خروجی و یا مستقل از احزاب سیاسی ثبت شده در ترکمنستان.

شهروندان گویند در سیاست و منتقدان دولت هستند زندانی و گاهی اوقات به سادگی ناپدید می شوند ناشناخته در زندان است.

در پنج سال گذشته اقتصاد هم پاشیده است به عنوان قیمت جهانی رييس عمده صادرات — گاز — کاهش یافت و این کشور از دست داده و دو نفر از آن سه مشتریان گاز (هر چند روسیه از سر گرفته خرید متوسط حجم گاز ترکمنستان در سال 2019 در یک گزارش کم قیمت از $76 در هر 1000 متر مکعب).

به مسائل بدتر وجود دارد در حال حاضر کمبود حتی یکی از اساسی ترین کالا در ترکمنستان از جمله آرد و پخت و پز روغن و قند و شکر.

حتی پول نقد است در تامین کوتاه مدت. قیمت کالا در بازار باید دو برابر یا سه برابر در سال های اخیر و برخی از مردم شده اند کاهش می یابد به فروش اموال خود را برای دریافت پول و پرداخت صورت حساب.

در پایتخت عشق آباد وجود دارد مردم در مبارزه با — و حداقل یک گزارش در حال مرگ — بیش از تکه های غذا و دیگر حاضر در سطل زباله.

و آسیب های ناشی از بادهای قوی و باران در لباب و مریم استان در ماه آوریل/آوریل و شکست دولت برای پاسخ به کسانی که بلایای طبیعی موجب داخلی بزرگترین تظاهرات مردمی نارضایتی ترکمنستان پس از استقلال به دست آورد.

Prices of everyday goods have risen in Turkmenistan's bazaars in recent years.


قیمت روز محصولات افزایش یافته است در ترکمنستان بازار در سال های اخیر است.

و آمد که پس از در حال حاضر کوچکتر تظاهرات در ماه آوریل بیش از کمبود مواد غذایی, همه در یک کشور که در آن هیچ تظاهرات گرفته شده بود برای چند دهه.

اضافه پریشانی از دولت انکار وجود هر coronavirus در حالی که شاهد تعداد فزاینده ای از بیماری های تنفسی و حتی تجهیزات پزشکی تحت قرنطینه نیز کمک جرقه داخلی مخالفت با دولت است.

اثبات این آمد و در ژوئن 8, زمانی که Fergana.ru سایت گزارش داد که Kakamurad Hydyrov نوشته شده بود اطلاعات بر روی Facebook اعلام استقرار جدید دموکراتیک انتخاب ترکمنستان جنبش است.

Hydyrov گفت: هدف از حرکت خود را برای آزادسازی ترکمنستان از “دیکتاتوری Berdymukhammedov.”

معلوم نیست چقدر حمایت Hydyrov گروه است هر چند جالب توجه است با وجود این جنبش که جدید Hydyrov می گوید او را به گروه حامیان در هر یک از ترکمنستان به ولایات و ولسوالی ها.

قطعا وجود دارد بسیاری از داخل ترکمنستان که در مخالفت با دولت است.

در 25 ژوئن ترکمن.اخبار منتشر شده عکس های گرفته شده در حمل و نقل عمومی در ترکمنستان از مردم برگزاری جزوات با Berdymukhammedov عکس و ترکمنی کلمات ” ، ” و “دزد” نوشته شده بر روی آنها.

کسانی که مسئول این عکس گفت: این جزوات بودند که در سمت چپ بر روی اتوبوس ها و تراموا در ورودی به ساختمان و حیاط در ساختمان مجتمع در “عشق آباد و شهرهای دیگر است.”

این گزارش نمی گویند که چگونه بسیاری از مردم درگیر شدند در این عملیات از این “ابتکار گروهی از شهروندان” و یا چگونه بسیاری از اتوبوس ها و میادین به حال این جزوات سمت چپ بر روی آنها.

اما اعتراضات در داخل و خارج ترکمنستان ممکن است spooked ترکمنستان دولت است.

ترکمن.اخبار منتشر شده در ژوئن 27 که پلیس و نیروهای امنیتی در اطراف ترکمنستان شد در اعداد بزرگتر از حد معمول در روزهای منتهی به Berdymukhammedov تولد در ژوئن 29.

بی اعتبار بین المللی در داخل کشور

هیچ یک از این است که می گویند Berdymukhammedov است در روز گذشته به عنوان رئیس جمهور ترکمنستان.

آن در حال حاضر ذکر شده است که وجود احزاب قدرتمند در خارج از ترکمنستان که علاقه به دیدن Berdymukhammedov در قدرت باقی می ماند.

اما هیچ کس به نظر می رسد به این باور دولت عجیب و غریب ادعا می کنند که این کشور تا به حال حتی یک مورد از coronavirus و بسیاری را به یاد داشته باشید برای سال دولت ادامه داد: اظهارات-با وجود نصب شواهد بر خلاف — که ترکمنستان بوده است منحصر به فرد در نگه داشتن این ویروس در خارج از کشور زمانی که کشورها با مراتب بهتر سیستم مراقبت های بهداشتی شمارش روزانه موارد جدیدی در هزار است.

و بسیاری از آموخته اند به اندازه کافی در مورد ترکمنستان بدانید که این اولین بار نیست که مقامات ترکمن و Berdymukhammedov شده بود کذب در مورد وضعیت در کشور است.

آن را دشوار است به تصور سرمایه گذاران خارجی خواهد بود مایل به قرار دادن پول در یک کشور که در آن رهبری یک شهرت بد یا که دیگر دولت قادر خواهد بود به تعداد ترکمنستان به عنوان یک دوست یا شریک زندگی.

برای شهروندان ترکمنستان که به تماشای برای سال به عنوان دولت رد آنها فقیر بودند و یا که آنها گرسنه بودند آنها هم اکنون می توانید اضافه کنید که دولت نیز رد آنها بیمار بودند و موفق به حتی درخواست برای کمک های بین المللی — که قطعا در آمده اند — برای کمک به آنها را زمانی که کشور به سیستم پزشکی بود به وضوح ضعف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapOmeglejoybetinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriKurtköy EscortBağlama büyüsü