اولیه بازار تجمع می شود از بین برود خروج از سهام مخلوط

نیویورک (AP) — سهام در حال هل دادن بالاتر در معاملات بعد از ظهر پنج شنبه به عنوان روز دیگر از نوسانات در وال استریت سر به آن در ساعت آخر معاملات.

در عالم صغیر از تیز نوسانات coronavirus همه گیر باعث شده است که برای ماه های S&P 500 بسیج به دست آوردن حد 1.6% در صبح قبل از پاک کردن همه آن را در عرض چند ثانیه. سهام بدبختانه بین سود و زیان در طول بعد از ظهر و قبل از S&P 500 بازگشت به 0.4% افزایش از 3:13 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

این آخرین نمونه از شکنندگی امید در میان سرمایه گذاران آن است که محور تجمع 25 ٪ برای شاخص S&P 500 در طول ماه گذشته — امید که بخش هایی از اقتصاد ممکن است قادر به بازگشایی به زودی امیدوارم که عظیم کمک از فدرال رزرو و کنگره می تواند کمک به خلق و خوی رکود عمیق جلوتر و امید است که ممکن است درمان برای COVID-19 ممکن است در راه است.

به نحوی در ضمن یک گزارش نشان می دهد که یکی دیگر از 4.4 میلیون کارگران ایالات متحده زمینه را برای مزایای بیکاری در هفته گذشته رو هل به پس زمینه در میان همه جنجال و هیاهو.

میانگین صنعتی داو جونز بود تا 238 امتیاز یا 1% در 23,714 پس از پیرایش زودتر به دست آوردن از 409 امتیاز. شاخص Nasdaq composite شد تا 0.8%.

بازار سهام رو به آن شروع اولیه بعد از, انرژی, سهام صعود با قیمت نفت که برای دومین مستقیم بعد کشیده بیشتر از صفر پس از گرفتن طرح میتوانست پیش از آن در هفته.

سرمایه گذاران نیز با نگاه به آینده به چشم انداز کسب و کار بازگشایی به عنوان عفونت های سطح سخت-آمار مناطق در سراسر جهان.

Las Vegas Sands شروع به پریدن کرد 12.2% برای یکی از بزرگترین دستاوردهای در S&P 500 پس از مدیران گفت: محدودیت های مسافرتی در ماکائو که در آن کازینو اپراتور می شود بخش عمده ای از درآمد خود را می تواند شروع به سهولت در ماه مه یا ژوئن.

خانه نیز به مجموعه آرا روز شنبه در یکی دیگر از نزدیک به 500 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک وام و کمک های اولیه به بیمارستان, یک پیشنهاد سنا تصویب شده در اوایل این هفته. فدرال رزرو و کنگره وعده داده اند تریلیون دلار برای کمک به اقتصاد و بازار است که کمک به راه اندازی بازار تجمع در اواخر ماه مارس است.

همه که کمک به سرمایه گذاران در روز پنج شنبه به ابتدا نگاه گذشته و در عین حال بیشتر دلتنگ گزارش در اقتصاد جهانی است.

داده های اولیه در تولید و خدمات فعالیت در اروپا و ایالات متحده در آمد و حتی ضعیف تر از انتظار اقتصاددانان بود. گزارش فروش جدید خانه های ایالات متحده نیز کاهش یافت و بیشتر به شدت از اقتصاددانان پیش بینی کرده بود. Headliner هر چند قرار بود این گزارش نشان می دهد که 26 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری کمک بیش از پنج هفته و یا در مورد یکی از شش کارگران ایالات متحده است.

تحلیلگران گفت: سرمایه گذاران ممکن است پیدا کرده اند برخی از بیت از تشویق است که در هفته گذشته تعدادی از بیکاری برنامه کاهش کمی از قبل هفته به 4.4 میلیون از 5.2 میلیون نفر است. به علاوه سرمایه گذاران را به طور کامل انتظار برای دیدن چنین وحشتناک اعداد.

“اعداد برای کوتاه مدت زمانی که از آنها گزارش شده آن را تقریبا مانند یک آه امداد که آنها را بالاتر گفت:” اسکات رن ارشد بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه.

چه کردم سهام به نوبه خود به طور ناگهانی پایین تر بودند, اخبار, گزارش های اقتصادی که سرمایه گذاران را دیدم به عنوان مایوس کننده در مورد یک کارآزمایی بالینی انجام شده در چین برای یک درمان بالقوه COVID-19. سهام این شرکت در پشت, پزشکی, علوم جلعاد غرق 3.1% پس زودتر تا 3.3%.

بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای شده اند و هشدار داد که این بازار تجمع این ماه گذشته است که ساخته شده است در امید و نه واقعی اقتصادی داده شده است بیش از حد. هنوز هم وجود دارد بیش از حد و عدم اطمینان در مورد چه مدت رکود اقتصادی خواهد شد و آخرین آنها می گویند و زودرس دهانه اقتصاد می تواند در عین حال بیشتر امواج از عفونت.

در اروپا و آلمان را داخ بازگشت 0.9% رشد شاخص CAC 40 در فرانسه به دست آورده 0.9% و FTSE 100 لندن اضافه شده 1%. در آسیا ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شروع به پریدن کرد 1.5% کره جنوبی را Kospi به دست آورده 1% و هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 0.4%.

عملکرد 10 ساله خزانه داری آغشته به 0.60% از 0.61% اواخر روز چهارشنبه. بازده تمایل به سقوط زمانی که سرمایه گذاران در حال تنزیل رتبه و انتظارات خود را برای اقتصاد و تورم جلوتر است.

آمریکا نفت خام برای تحویل در ماه ژوئن افزایش 19.7 درصد به حل و فصل در $16.50 در هر بشکه رسید. این بهبود پس از سقوط در زیر $12 دوشنبه, اگر چه از آن باقی مانده است و زیر حدود $60 سطح آن در آغاز سال در.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, افزایش 4.7 ٪ به $31.33 در هر بشکه رسید.

است که به کمک انرژی سهام پرش به بزرگترین سود در میان 11 بخش است که شاخص S&P 500. آپاچی دوون انرژی و هالی برتون هر افزایش بیش از 8% پنج شنبه. هر سه اگر چه باقی می ماند پایین بیش از 57% تا کنون این سال است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>