یک مه پر از تکرار

در سراسر مارس کاخ سفید را coronavirus نیروی کار جلسات در زمان برانگیخته احساسات واقعیت-چک کردن deja vu: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده بسیاری از همان نادرست اظهارات بارها و بارها.

رییس جمهور به عنوان مورد با بسیاری از سیاستمداران – به نمایش گذاشته شده است یک میل شدید برای تکرار خود صحبت امتیاز. اما سیاسی که صفت مرکب است که تهمت صحبت می کند در نزدیکی روزانه جلسات بسیاری در حال اجرا بیش از یک ساعت.

این اخبار کنفرانس شامل اطلاعات در مورد چگونگی شیوع کروناویروس شد مؤثر در ایالات متحده که تا به حال بیش از 1 میلیون نفر و 60 ، 000 مرگ و میر و دولت پاسخ به آن است.

اما آنها نیز در پناه این فهرستی طولانی از غلط پشتیبانی نشده و اظهارات گمراه کننده — هر دو در گیر و استانداردهای قدیمی ما بوده است برای رد کردن ماه اگر نه سال است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این ادعای دیدن لینک ارائه شده در زیر برای ما اصلی داستان است.

محدودیت های مسافرتی در چین

رئیس جمهور اغلب صحبت در مورد محدودیت های مسافرتی در چین است که دولت او اعلام کرد در ژانویه. 31 به عنوان یک اقدام قابل توجهی برای مبارزه با کروناویروس. اما او اغراق آمیز و چه کسانی که محدودیت شامل ساخته شده و ادعاهای بی اساس در مورد تاثیر خود را.

نه یک “سفر بان کی مون.” سه بار در طول مارس — آوریل 7, 13 و 14 — او گفت که او تا به حال تحمیل یک “سفر بان کی مون.” در مارس 8, او گفت که او “از مرز بسته.” اما برگ برنده دولت محدودیت های مسافرتی را متوقف خوبی از “بان کی مون.” آنها مطلق نیست.

زمانی که بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام محدودیت های او گفت: سیاست ممنوع شهروندان غیر آمریکایی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته از ورود به ایالات متحده, اما او گفت: قوانین جدید نمی اعمال می شود به شهروندان ایالات متحده و اعضای خانواده خود را فوری. علاوه بر این قوانین اعمال نمی دائمی ساکنان ایالات متحده. و آنها نمی, نوار, واردات کالا از چین.

یک نیویورک تایمز داستان در مارس 4 یافت می شود که نزدیک به 40 ، 000 نفر تا به حال پرواز در, پرواز مستقیم از چین به ایالات متحده در دو ماه پس از سفر از محدودیت های رفت و به اثر. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به سختی “از مرز بسته.”

در شش نوبت در مارس تهمت و گفته “اولیه” در اعمال محدودیت در سفر از چین است. برای مثال در مارس 1, او گفت که او در عمل به بان کی مون “خطرناک سفر خارجی که تهدید سلامت مردم ما است. و ما که اوایل به مراتب زودتر از هر کسی می توانست تصور می کردند و راه جلوتر از هر کس دیگری.”

اما همانطور که ما در گزارش 36 کشورها اعمال محدودیت های مسافرتی توسط Feb. 2 روز در ایالات متحده محدودیت های رفت و به اثر.

“چه این داده ها نشان می دهد که ایالات متحده نه پشت سر نه پیش از منحنی در شرایط اعمال محدودیت های مسافرتی علیه چین” سامانتا Kiernan یک دستیار پژوهش در بهداشت جهانی اقتصاد و توسعه در شورای روابط خارجی گفت: ما از طریق ایمیل. Kiernan همکاری نویسنده از یک پروژه شورای, فکر می کنم بهداشت جهانی شده است که در پیگیری محدودیت های مسافرتی در چین با توجه به COVID-19.

دیدن “حقایق در مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی” و “مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن چرخش محدودیت های مسافرتی.”

تاثیر محدودیت های مسافرتی. بدون شواهد در حداقل دو جلسات رئیس جمهور ادعا کرد که محدودیتهای سفر او به اجرا در چین “ذخیره ده ها هزار نفر” و حتی “صدها هزار نفر از زندگی” پس از استفاده به عبارت کلی تر مانند “فوق العاده ای شماره” در ماه مارس است. ما در بر داشت هیچ پشتیبانی برای چنین ارقام و کاخ سفید نمی ارائه هر گونه.

معدود مطالعاتی که انجام شده است برآورد محدودیت های مسافرتی ایالات متحده و کشورهای دیگر به تصویب رسید در چین تا به حال متواضع اثرات کاهش اولیه گسترش در خارج از چین اما نه حاوی coronavirus بیماری همه گیر. مطالعات گذشته نیز پیدا کرده اند محدودیت های مسافرتی می تواند تاخیر در راه گسترش بیماری اما کمی به آنها را شامل.

ما در بر داشت هیچ مطالعه که نگاه تنها در ایالات متحده محدودیت های مسافرتی تهمت نهاد و ما تنها یک مطالعه که نبود کارشناسی در استرالیا یافت که تاثیر در کاهش تعداد مرگ و میر — اما مطالعه تا به حال یک محدودیت عمده. آن را در نظر نمی هر گونه تاثیر موارد آمدن به استرالیا از کشورهای دیگر علاوه بر چین است.

به عنوان ما نوشته شده است (دو بار) این امکان وجود دارد که ایالات متحده محدودیت های مسافرتی در چین تا به حال برخی از تاثیر در کاهش واردات از موارد اما ما ندارد و شواهد از که یا چه قدر تاثیر خواهد بود.

در یک جلسه مطبوعاتی در مارس 14, تهمت و ادعا کرد که کشورهایی که نمی قرار دادن محدودیت های مسافرتی در چین در حال حاضر “باید مشکلات را دوست دارد که آنها نمی توانند باور” اما وجود دارد هیچ قابل تشخیص الگو در مدار COVID-19 موارد بین کشورها با چنین محدودیت ها و کسانی که بدون توجه به نمودار ایجاد شده توسط فکر می کنم بهداشت جهانی.

نگاه کنید به “مغلوب ساختن پیشی جستن گلوله برفی کردن چین سفر ادعا” و “FactChecking مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به چه کسی است.”

تست و ذخایر

در صورت نقد بودن آهسته به سطح شیب دار تا تست و سوالات در مورد تقاضا برای اورژانس های پزشکی, لوازم مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به آنها با مقایسه گمراه کننده به کشورهای دیگر و نابجا و سرزنش برای پیشینیان خود را.

آزمایش در مقایسه با کشورهای دیگر. حداقل پنج بار تهمت گمراه کننده ادعا کرد که ایالات متحده در حال انجام “تست های بیشتر” یا “ترین” برای coronavirus موارد “از هر کشور” حتی با اضافه کردن “دور” و یا “آن را حتی نزدیک است.” اما ایالات متحده هنوز نشدم پشت کشورهای دیگر در آزمایش بر روی یک سرانه بر اساس.

این سرانه تعداد مهم است چرا که تست بالاتر نسبت جمعیت به کشورهای توانایی بیشتری برای کنترل گسترش COVID-19.

رئیس جمهور برای اولین بار ساخته شده است این ادعا در اواخر ماه مارس زمانی که او ساخته شده گمراه کننده در مقايسه مقدار تست انجام شده در آمریکا و کره جنوبی یک کشور است که تا به حال برگزار شده است تا به عنوان یک مثال از اینکه چگونه زود آزمایش های گسترده ای می تواند کمک به مهار شیوع کروناویروس. در آن زمان کره جنوبی و کشورهای دیگر در حال انجام تست های بیشتر در سرانه اساس از ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه ادعا را در طول ماه آوریل و در نهایت ایالات متحده سرانه تست انجام سبقت گرفتن از کره جنوبی — اما هنوز هماهنگ نشده است که از کشورهای دیگر است.

نمودار گردآوری شده توسط جهان ما در اطلاعات یک پروژه مستقر در دانشگاه آکسفورد نشان می دهد که ایالات متحده منجر بسته در تعداد مطلق از coronavirus آزمون, اما بسیاری از کشورها به عنوان از آوریل 28 انجام داده بود بیشتر تست سرانه از جمله ایتالیا, سوئیس, دانمارک, آلمان, اسپانیا, نیوزیلند, استرالیا و کانادا است.

منبع دیگر Worldometer یک تجمع داده ها وب سایت نشان داد آمریکا انجام نزدیک 19,000 آزمون در هر 1 میلیون نفر به عنوان از آوریل 30. اما بود که یک رقم پایین تر از کسانی که از 42 سایر کشورها و مناطق.

تفاوت وجود دارد و در این راه هر کشور گزارش این داده ها; جهان ما در اطلاعات یادداشت: “وجود تفاوت های قابل توجهی در سراسر کشور در شرایط واحد و یا نه همه labs را شامل می شوند که تا چه حد منفی و در انتظار آزمون را شامل می شوند و جنبه های دیگر.”

تهمت نیز بارها و بارها ادعا کرد که در ماه آوریل که ایالات متحده “بهترین آزمون ها” اما ما هیچ شواهدی از آن است.

Rangarajan Sampathافسر ارشد علمی از غیر انتفاعی بنیاد ابتکاری جدید برای تشخیص, گفت: ما در اواخر ماه مارس پس از رئیس جمهور برای اولین بار این ادعا که وجود دارد “هیچ داده ای است که پشتیبانی از” این ادعا و “هیچ دلیلی برای باور ما آزمون ها بهتر (یا بدتر)” از کسانی که در حال اجرا در کشورهای دیگر. Sampath گفت: ما بار دیگر در اواخر ماه آوریل که هنوز هم وجود ندارد برای حمایت از این ادعا است.

نگاه کنید به “مغلوب ساختن پیشی جستن معیوب تست ادعا می کند.”

گمراه کننده ادعای یک “سیستم های شکسته.” سراسر مه رئیس جمهور بارها و بارها گمراه عمومی با این ادعا او “به ارث برده یک سیستم شکسته” از دولت های قبلی. یک بار او با اشاره به آن به عنوان یک “شکسته تست.”

به ما توضیح داد که رئیس جمهور می توانست یک نقطه بودند او را به می گویند که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به تنهایی نمی تواند انجام مقدار تست این بیماری همه گیر خواستار یک نقطه Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ساخته شده در مارس. اما چند مقامات سابق نیز گفت: این سی دی به سادگی راه اندازی تجاری آزمایشگاه تست و نه تنها منبع تست برای کل کشور است.

“CDC طراحی یک سیستم خوب است.” Fauci گفت: در مارس 13. “اگر شما می خواهید برای دریافت نوع پتو تست و در دسترس است که هر کسی می تواند آن را دریافت و یا شما حتی می تواند انجام نظارت برای پیدا کردن آنچه penetrance این است که شما باید به آغوش بخش خصوصی است.”

اما ما به عنوان نشان داد در یک جدول زمانی از تست در ایالات متحده آن را یک ماه پس از دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی (on Jan. 31) که در آن زمان مراحل اجازه می دهد تا تست انجام می شود و به طور گسترده تر. غذا و دارو گفت: Feb. 29 است که آن را اجازه می دهد labs برای ایجاد و استفاده از خود را در خانه آزمون بلافاصله. و آن را در زمان چند روز بیشتر از قبل از بخش خصوصی اعلام کرد تست در دسترس است.

مشکل دیگری بود که تولید موضوع را با سی دی تست کیت که فرستاده شد به دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه در اوایل فوریه. آن را در زمان بیش از دو هفته برای CDC به ارائه راه حل برای این موضوع است.

نگاه کنید به “مغلوب ساختن پیشی جستن چرخش در ‘شکسته’ تست.”

Coronavirus میزان مرگ و میر. در حال حاضر اطلاعات موجود را پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 21 ادعا می کنند که ایالات متحده “یکی از کمترین ها” یا “موفق ترین” COVID-19 میزان مرگ و میر “در کل جهان است.” او همین طور گفت: در آوریل 16, “ایالات متحده به دست آورد قابل توجهی در کاهش میزان مرگ و میر از تقریبا همه کشورهای دیگر است.”

دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی coronavirus مرگ و میر تعداد نزدیک به 140 کشور و به مارس 29 ایالات متحده (5.9%) تا به حال 36 بالاترین مورد مرگ و میر نسبت (تایید مرگ تقسیم تایید موارد) و 12 بیشترین تعداد مرگ و میر (18.63) در هر 100,000 نفر است.

این نرخ مرگ و میر ما باید توجه داشته باشید بر اساس تنها شناخته شده coronavirus موارد و مرگ و میر. گزارش موارد و مرگ و میر را شامل می شوند نیست و از آنجا که آن را دشوار است به می گویند با اطمینان چیزی است که میزان مرگ و میر ناشی از این بیماری در هر کشور است.

تهمت بود بیشتر در هدف با او در آوریل 18 ادعا می کنند که “بر اساس سرانه ما مرگ و میر بسیار پایین تر از دیگر کشورهای اروپای غربی و با تنها استثنا احتمالا آلمان است.” اطلاعات در دسترس به عنوان در 29 آوریل نشان داد که ایالات متحده تا به حال کمتر مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر از بلژیک (65.67) اسپانیا (51.95) ایتالیا (45.81) بریتانیا (39.35) فرانسه (36.01) و هلند (27.43). کسانی که از کشورهای اروپایی و آلمان (7.80) همراه با ایالات متحده همه در میان “10 کشور بیشتر تحت تاثیر COVID-19 در سراسر جهان” با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

نگاه کنید به “مغلوب ساختن پیشی جستن را نادرست COVID-19 مرگ مقایسه نرخ.”

استراتژیک ملی ذخایر نبود “خالی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا ادعا — دروغ — که فدرال ذخایر طب اورژانس و تامین شد “خالی” و یا “سر” هنگامی که او در زمان ،

ما شمارش نه بار مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است این ادعا در مارس نیروی کار جلسات. در آوریل 19, او گفت که “در ابتدا … ما انبارهای خالی شد. ما تا به حال وحشتناک انبارهای.” قبل از آن در مارس 13, او گفت:, “کل دولت ما به ارث برده یک مخزن که در آن چشم برهنه شد. هیچ چیز وجود ندارد. … [W]e ندارد, لوازم پزشکی, ما نداشتیم, هواکش, ما از بسیاری از چیزهایی که باید داشته شده اند.”

این طوری نیست. دولت فاش نمی کند دقیق شمارش از ذخیره محتویات اما به عنوان 2016 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار وجود دارد حداقل شش انبارها برگزاری “حدود 7 میلیارد دلار در محصولات در سراسر بیش از 900 خط جداگانه موارد” با توجه به یک گزارش از آکادمی ملی علوم و مهندسی و پزشکی است. به علاوه خبرنگاران بودند که مجاز به تور حداقل یکی از راز امکانات ایالات متحده آمریکا است که در سال توضیح داده شده دیدن “قفسه بسته بندی شده با مسائل” و “ردیف بعد از ردیف از ظروف پر از رمز و راز داروها و تجهیزات — از جمله یک مورد که هر کس شده است صحبت کردن در مورد به تازگی هواکش.”

این درست است که برخی از تجهیزات حفاظت شخصی که توزیع شد از این ذخایر به متحده در دوران اوباما — مانند 85 میلیون N95 ماسک ماسک برای پاندمی آنفلوانزا H1N1 سال 2009 — نمی شد restocked, با توجه به اخبار گزارش. اما این بدان معنا نیست که وجود دارد هیچ یک از کسانی که در مورد ذخایر هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح شد در اوایل سال 2017.

نگاه کنید به “مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا می کند او به ارث برده ‘خالی’ ذخایر.”

هیدروکسی کلروکین

در ماه مارس تهمت اولین تبلیغ دو موجود با مواد مخدر — کلروکين و مشتق آن هیدروکسی کلروکین — به عنوان درمان بالقوه برای COVID-19. هر دو داروهای مورد استفاده در درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید اما رئیس جمهور شد فشار برای خارج از برچسب استفاده از مواد مخدر برای COVID-19.

به عنوان ما نوشت: در آن زمان وجود داشته است تنها محدود شواهد نشان می دهد این داروها ممکن است موثر در برابر ویروس های جدید و داروهای با عوارض جانبی خطرناک است که بر قلب است. در مارس 20 جلسه Fauci گفت که بدون مطالعات بالینی کنترل شده “شما واقعا می توانید هر گونه قطعی بیانیه” در مورد اثربخشی این داروها به COVID-19 درمان.

هل دادن یک درمان اثبات نشده. هنوز هم در روز حداقل پنج نوبت در مارس تهمت های نادرست و گمراه کننده ادعا می کند در مورد مزایای استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19 در حالی که کم اهمیت جلوه دادن دارو خطرات.

در آوریل 3, رئیس جمهور گفت که هیدروکسی کلروکین است “به دنبال آن است که با داشتن برخی از نتایج خوب” که در واقع وجود دارد تنها شواهد.

یک روز بعد رئیس جمهور ساخته شده غلط ادعا می کنند که “هیچ یک مطالعه که افراد مبتلا به لوپوس نمی ابتلا به این ویروس وحشتناک.” به ما نوشت که هیچ گونه مطالعه و در واقع بیماران مبتلا به لوپوس باید قرارداد COVID-19. و او ادعا کرد “مالاریا کشورهای … بسیار کمی از این ویروس” وجود ندارد با استناد به “مطالعات.” در واقع هیدروکسی کلروکین به طور گسترده ای استفاده می شود برای مالاریا در بسیاری از نقاط جهان, ما یافت می شود.

در مارس 5, او گفت که “برخی وجود دارد بسیار قوی, قدرتمند, نشانه های” دارو کار می کند در برابر COVID-19. “[Y], ou می دانید بیان من استفاده از آن را برای برخی از دلایل: ‘آنچه شما را مجبور به از دست دادن؟’ “مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در آوریل 8, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او تا به حال خریداری شده “30 میلیون دوز” از هیدروکسی کلروکین برای استراتژیک ملی ذخایر بر اساس “بسیاری از داستان های خوب” و “برخی از نتایج بسیار خوب” که مواد مخدر کار می کرد در برابر COVID-19.

نسبت به پایان ماه رئیس جمهور پرسیده شد که چرا او بود صحبت کردن در مورد هیدروکسی کلروکین دیگر او اذعان کرد که نتایج مخلوط شد. “ما تا به حال بسیاری از نتایج بسیار خوب است و ما تا به حال برخی از نتایج که شاید نمی, خیلی خوب,” او گفت: در آوریل 23 جلسه.

روز بعد FDA هشدار علیه استفاده از “هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای COVID-19 خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ریتم قلب مشکلات است.” هشدار آمد و چند روز پس از یک مطالعه نشان داد که بیماران در جانبازان اداره بهداشت مراکز درمانی تحت درمان با هیدروکسی کلروکین حال افزایش خطر مرگ و میر در مقایسه با کسانی که تحت درمان با این دارو.

نگاه کنید به “مغلوب ساختن پیشی جستن Hypes بالقوه COVID-19 داروهای اما شواهد تا کنون باریک است.”

Pelosi

مجلس نانسی پلوسی یکی از تهمت های مورد علاقه روکش و او بارها و بارها تحریف حقایق در پلوسی ،

پلوسی و چینی. شش بار در مارس تهمت نادرست توصیف آنچه پلوسی بود که او رفت و به سان فرانسیسکو چینی در فوریه. 24. مغلوب ساختن پیشی جستن مختلف گفت: Pelosi برگزار شد “رالی” در چینی داشتن بود و یا می خواست به “احزاب” و یا یک “پارتی” وجود دارد و تشویق مردم به رفتن به “رژه بزرگ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد دولت خود اعلام محدودیت های مسافرتی در چین در ژانویه. 31 با Pelosi ظاهرا تشویق رویدادهای عمومی در طول بیماری همه گیر.

پلوسی را مشاهده چینی در فوریه. 24 گفتن مردم آن را امن وجود دارد و ترغیب آنها به فروشگاه و غذا خوردن وجود دارد در زمانی که گردشگری رنج می برد چرا که از رمان coronavirus که سرچشمه در چین در اواخر سال گذشته. اما دیدار او آمد و سه هفته قبل از شش منطقه خلیج شهرستانهای استان اجرا پناهگاه در محل محدودیت. در همان روز به عنوان پلوسی دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیدم Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا است. ما در تماس با هر کس و مربوط به همه کشور است. CDC & بهداشت جهانی کار سخت شده است و بسیار هوشمند. بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!”

Pelosi هرگز ذکر احزاب و یا تظاهرات. و دیدار او آمد و دو هفته بعد از سال نو چینی رژه در فوریه. 8.

دیدن “مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای دروغین در مورد پلوسی و چینی.”

تاثیر اقتصادی

در زمان بحران اقتصادی با توجه به همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به یک آشنا و نادرست به رخ کشیدن در مورد چگونه به خوبی اقتصاد انجام شده بود قبلا.

نه “بزرگترین اقتصاد است.” در 11 نوبت در ماه آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده تا به حال “بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان” قبل از آن تعطیل توسط coronavirus بیماری همه گیر. علاوه بر این در آوریل 10, او با استفاده از یک تنوع “بزرگترین اقتصاد تا کنون ایجاد شده است.” و در مارس 4, او حل و فصل برای بیشتر از متوسط “بزرگترین اقتصاد در جهان است.”

این قطعا درست است که اقتصاد در شکل خوب با سهام افزایش (میانگین صنعتی داو جونز به حال یک رکورد در 29,551.42 on Feb. 12) و بیکاری کم بود. اما نبود آن بزرگترین اقتصاد در تاریخ است.

همانطور که ما در گزارش اقتصاد رفته است از طریق بسیاری از دوره قوی تر رشد از آن تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده بود نرخ رشد سالانه 4 درصد به 6 درصد بارها و بارها هر دو به عنوان یک نامزد و به عنوان رئیس جمهور. اما ملت واقعی (تورم) تولید ناخالص داخلی است و در عین حال برای رسیدن به حتی 3% یک سال تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. واقعی تولید ناخالص داخلی رشد 2.3 درصد در سال گذشته — از 2.9 درصد در سال 2018 با توجه به اطلاعات منتشر شده در Feb. 27.

بیش از 39 سال گذشته — آشنایی به رونالد ریگان در انتخابات ریاست جمهوری — کشور واقعی رشد اقتصادی رسیده و یا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را سال اوج 2.9% 19 بار. تحت ریگان رشد واقعی تولید ناخالص داخلی بیش از 3 درصد در شش تا از هشت سال از جمله 7.2 درصد در سال 1984. تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوشرشد واقعی تولید ناخالص داخلی 3.8 درصد در سال 2004 و 3.5 درصد در سال 2005. این بهترین سال تحت ریاست جمهوری باراک اوباما در سال 2015 رسید 2.9%, equaling بهترین سال تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 است.

بیکاری شده است بسیار کم تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سقوط به 50 سال اخیر از 3.5 درصد در ماه دسامبر 2019. آن بود که 3.6 درصد در ماه ژانویه قبل از ورود رمان coronavirus. اما تا آنجا که به ایجاد شغل می رود که ما باید نوشته شده در 35 سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر اقتصاد اضافه شده فقط تحت 6.7 میلیون شغل است. در 35 سال قبل از او در زمان دفتری اقتصاد اضافه شده نزدیک به 8 میلیون شغل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار ادعاهای دروغین از یک بار داشتن “بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان” آمده است در زمانی که این بیماری همه گیر را ویران کرده است که اقتصاد ایالات متحده. بیش از 30 میلیون آمریکایی را برای ثبت نرخ بیکاری در شش هفته. نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 4.4% در ماه مارس و انتظار می رود که بسیار بالاتر در ماه آوریل است.

دیدن “FactChecking دولت از اتحادیه” و “FactChecking مغلوب ساختن پیشی جستن اسکرانتون سالن شهر.”

قابل تکرار

مغلوب ساختن پیشی جستن لفاظی فراتر رفت و coronavirus بحران در دست, دست زدن و حال کردن در آشنا, دروغ, به خصوص در مورد تجارت با چین.

هنوز هم بزرگ نمایی کسری تجاری با چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار یک ادعای نادرست است که قدمت آن به زمان خود به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری گفت: در 7 آوریل “ما یک کسری بودجه — کسری تراز تجاری با چین برای سال 500 میلیارد دلار 400 میلیارد” و تکرار 500 میلیارد دلار رقم سه برابر بیشتر بعد از آن در ماه. که اشتباه است.

این تراز تجاری ایالات متحده با چین بر کالا و خدمات بود $308.9 میلیارد دلار در سال 2016 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و $333.5 میلیارد سال قبل از آن است. آمار و ارقام از دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی قدمت آن به سال 1999 نشان می دهد که مجموع کسری تجاری با چین هرگز آمار حتی از 400 میلیارد دلار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن $500 میلیارد رقم نزدیک به آنچه که از مجموع تراز تجاری ایالات متحده با همه کشورها قبل از او افتتاح شد: $503 میلیارد دلار در سال 2016. اما این کسری تجاری رفته است تا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است ، در سال 2019 شد $616.4 میلیارد دلار است.

در مارس 21 کنفرانس مطبوعاتی تهمت خود ساخته ادعای نادرست در مورد کسری تجاری با چین و اضافه میکند: “در حال حاضر اگر شما در این نگاه در سال گذشته کسری رفت و راه را به پایین.” آن را نمی توان “راه” در مقایسه با کسری بودجه هنگامی که او در زمان ، آن $307.6 میلیارد دلار در سال 2019 صرفا 1.3 میلیارد دلار کمتر از کسری بودجه در سال 2016. رقم سال گذشته بود که یک قطره از سال 2018 زمانی که کسری با چین برخورد $380.8 میلیارد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

نگاه کنید به “مغلوب ساختن پیشی جستن عادت Inflating تجارت کسری.”

تعرفه ها در چین است. رئیس جمهور ادامه تجارت خود را چرخش در مارس 27 جلسه به دروغ گفت که ایالات متحده “هرگز زمان در 10 سنت از چین” او قبل از افزایش تعرفه بر کالاهای وارداتی از این کشور است. در واقع آمریکا جمع آوری کرده است میلیاردها سال در عوارض گمرکی بر واردات چین برای سال.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در ده ها میلیارد دلار است.” و این درست است که میزان عوارض گمرکی قابل ملاحظه ای افزایش یافته پس او شروع به یک جنگ تجاری با چین است. در سال 2016 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار ایالات متحده جمع آوری $13.3 میلیارد دلار عوارض گمرکی بر واردات چین; شکل بالا رفت و به 23 میلیارد دلار در سال 2018 است. در سال گذشته گمرکی بالغ بر $45.5 میلیارد دلار با توجه به اطلاعات از ایالات متحده بین المللی کمیسیون تجارت DataWebکه با استفاده از داده های اداره آمار آمریکا.

اما آن را به سادگی به غلط به عنوان رئیس جمهور هم در جلسات مطبوعاتی در مارس 14 و 15 آوریل است که چین “هرگز پرداخت ما 10 سنت” در تعرفه.

او را نیز به اشتباه می گویند چین است پرداخت این تعرفه ها نادرست نقطه او تاکید کرد در مارس 18, گفت: “ما نمی پرداخت. چین پرداخت می شود.” تعرفه پرداخت می شود توسط آمریکا و واردکنندگان در قالب عوارض گمرکی و تا حدی با مصرف کنندگان ایالات متحده در قالب قیمت های بالاتر. سابق کاخ سفید, مشاور اقتصادی گری کوهن گفت NPR در مارس 2019 مصاحبه: “برای هر دلار از تعرفه است که جمع آوری آن را در آینده از درآمد قابل تصرف ایالات متحده مصرف کننده امروز.”

نگاه کنید به “مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه در تجارت چین دوباره” و “آیا چین پرداخت تعرفه؟”

چین تجارت معامله است. به عنوان او در گذشته بارها و بارها مغلوب ساختن پیشی جستن اغراق آمیز تاثیر دو سال توافقنامه تجارت که ایالات متحده و چین امضا شده در Jan. 15.

مغلوب ساختن پیشی جستن, آوریل 6: من می خواهم برای گفتن یک چیز دیگر. کشاورزان ما — ما عشق ما کشاورزان — و همانطور که می دانید به عنوان از آوریل 1st, چین معامله تجارت — 250-میلیارد-دلار — آنها خریداری 250 میلیارد دلار از ما, اگر نه بیشتر. و از آن حدود 50 میلیارد دلار است که انتظار می رود با ما کشاورزان است.

در مارس 18, او این ادعا را تکرار کرد و گفت: “ما فقط یک معامله تجاری که چین در حال رفتن به مجبور به خرید 250 میلیارد دلار در سال در محصول ما”; در آوریل 19, او ادعا کرد که چین خواهد خرید “$40 به 50 میلیارد دلار” از کشاورزان اضافه کردن غلط ادعا می کنند که “بیشتر آنها تا کنون صرف شده بود 15 تا 16 میلیارد دلار است. و او به ارمغان آورد تا این موضوع دوباره در مارس 20.

توافق نیاز به چین برای خرید $200 میلیارد دلار اضافی ایالات متحده کالا و خدمات بیش از دو سال — نه 250 میلیارد دلار در سال به عنوان برگ برنده اتحاد ضمنی. برای مثال چین توافق کردند که در سال 2020 برای خرید $76.7 میلیارد بالاتر از $186 میلیارد دلار است که آن را خریداری کالا و خدمات در تقویم سال 2017. (قبل از جنگ تجارت در سال 2017 به عنوان سال پایه برای هر دو 2020 و 2021 در این سال تحت پوشش دو سال متوالی.)

وقتی که تهمت می گوید: “چین در حال رفتن به مجبور به خرید 250 میلیارد دلار در سال در محصول ما” خیلی از کسانی که خرید شده اند که انتظار می رود با یا بدون توافق بر اساس گذشته تجارت خرید.

به عنوان ایالات متحده محصولات کشاورزی مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ گفت که “اکثر آنها تا کنون صرف شده بود 15 تا 16 میلیارد دلار در سال است. همانطور که ما قبل از نوشتهترین چین خریداری شده در ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی بود و حدود 26 میلیارد دلار در سال 2012.

تهمت هم غلط است زمانی که او می گوید که در زیر جدید ایران در چین خواهد خرید “تا به 50 میلیارد دلار” در ایالات متحده محصولات کشاورزی.

بر اساس این توافق چین توافق کردند که برای افزایش محصولات کشاورزی خرید توسط $12.5 میلیارد دلار در سال جاری و $19.5 میلیارد سال آینده بالای 2017 سطح است که با توجه به وزارت کشاورزی بود $19.6 میلیارد دلار است. این بدان معناست که کل صادرات محصولات کشاورزی به چین در سال 2020 و 2021 اضافه کنید تا به 50 میلیارد دلار در سال چاد E. هارت استادیار اقتصاد و بازار گندم متخصص در دانشگاه ایالتی آیووا گفت: ما در یک مصاحبه تلفنی در ماه ژانویه است.

“در این سند می گوید $12.5 میلیارد دلار در سال جاری و $19.5 میلیارد سال آینده که قرار [صادرات محصولات کشاورزی] در 32 میلیارد دلار در این سال و $39 میلیارد دلار در سال آینده” هارت به ما گفت.

نگاه کنید به “تهمت بزرگ نمایی, تجارت چین, تاثیر بر کشاورزان” و “مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه در کشاورزی ایالات متحده-صادرات به چین.”

سازمان تجارت جهانی. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اشتباه ادعا می کنند که قبل از او رئیس جمهور ایالات متحده “به ندرت اگر هرگز” برنده پرونده های حقوقی در سازمان تجارت جهانی اما به دلیل حمایت ایالات متحده در حال حاضر “برنده بسیاری” از موارد.

در مارس 14, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال حاضر برنده موارد برای اولین بار از آنجا که آنها می دانند که من ترک اگر ما نمی تواند با عدالت رفتار شود. این کشور — در کشور ما — که در یک نقطه که در آن ما به ندرت اگر تا کنون موفق به کسب دعاوی در تجارت جهانی سازمان است. اما در حال حاضر ما در حال برنده شدن تعداد زیادی از آنها, چرا که آنها می دانند که من هستم نه من هستم نه بازی. ما را بیرون بکشد اگر ما به. ما فقط برنده 7 میلیارد دلار طرح دعوی در دادگاه که بسیار خوب بود.”

روز بعد او به طور مشابه ادعا کرد: “ما در حال برنده شدن بسیاری از پرونده های حقوقی در حال حاضر که ما هرگز برنده قبل از در گذشته است.”

اما ما به عنوان نوشته شده است بارها و بارها ایالات متحده در طول تاریخ موفق به کسب اکثریت قریب به اتفاق موارد آن را به ارمغان می آورد و از دست داد بسیاری از موارد علیه آن است. که به طور کلی چگونه کشورهای دیگر کرایه قبل از تجارت جهانی به عنوان کشور به طور معمول تنها به ارمغان بیاورد دعاوی آنها به احتمال زیاد برنده شوید.

“به طور کلی ما میزان موفقیت در تجارت جهانی است که در مورد همان در حال حاضر آن را به عنوان قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن” سیمون لستر یک سیاست تجارت تحلیلگر آزادیخواه Cato Institute گفت: ما برای یک ماه اکتبر مقاله.

به عنوان برای مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به ایالات متحده به تازگی برنده “7-میلیارد-دلار طرح دعوی در دادگاه” او با اشاره به سازمان تجارت جهانی اعلام on Oct. 14 که آن را اجازه آمریکا به اعمال تعرفه ها تا $7.5 میلیارد سال در اتحادیه اروپا کالاها و خدمات این دلیل که اتحادیه اروپا تا به حال موفق به حذف یارانه ها برای اروپا تولید کننده هواپیما ایرباس است که مغایر با موافقتنامه تجارت آزاد و آسیب ایرباس’ آمریکا رقیب بوئینگ. اما یک رشته از تصمیم گیری در سازمان تجارت جهانی از سال 2011 تا به حال در حال حاضر ثابت شده است که یارانه را شکست قوانین تجارت و کارشناسان تجارت گفت: این جایزه را به احتمال زیاد خواهد آمد و آن را به عنوان مهم نیست که چه کسی رئیس جمهور شد.

نگاه کنید به “سراسیمگی از تهمت و دروغ” و “تهمت اشتباه در مورد سازمان تجارت جهانی رکورد است.”

کره جنوبی هزینه های دفاعی. مغلوب ساختن پیشی جستن به خود بیش از حد اعتباری که او گفت: در 20 آوریل که او “رفت به” کره جنوبی در سال گذشته “و در حال حاضر آنها در حال پرداخت یک میلیارد دلار در سال” برای مشترک هزینه حضور نظامی آمریکا در کره جنوبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مذاکره یک سال اقدامات خاص قرارداد 2019 که دیدم کره جنوبی افزایش سهم خود را به 1.039 تریلیون وون کره تا 8.2% از آنچه در کره جنوبی پرداخت می شود در سال 2018 تحت قبلی پنج سال معامله تایید شده در سال 2014. اما وزارت امور خارجه آمریکا گفت: کره جنوبی در حال حاضر پرداخت “حدود 830 میلیون دلار در هر سال” زیر پنج سال معامله است که تمام شده در سال 2018 است.

همچنین یک سال برای مقابله 2019 در حال حاضر تمام شده و آمریکا و کره جنوبی نیست و در عین حال توافق بر روی هزینه های معامله را برای آینده پرداخت.

نگاه کنید به “FactChecking مغلوب ساختن پیشی جستن, El Paso, رالی” و “FactChecking مغلوب ساختن پیشی جستن ناتو اظهارات.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>