جهانی استفاده از مجازات اعدام در کاهش یافته است برای چهارمین سال متوالی کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در یک دهه با توجه به یک گزارش جدید عفو بینالملل (AI).

تعداد ثبت اعدامها کاهش یافت و به 657 در سراسر جهان, 33, کمتر از در سال 2018 با تمام انجام شده فقط در 20 کشور با توجه به گزارش منتشر شده در مارس 21.

“مجازات اعدام است شنیع و غیر انسانی مجازات است و هیچ مدرک معتبری که آن را مانع جرم و جنایت بیش از زندانهای نظر گفت:” کلر Algar, سازمان عفو بین الملل, مدیر ارشد, پژوهش, دفاع و سیاست. “اکثریت بزرگی از کشورهای رسمیت شناختن این و آن را تشویق کنید که اعدامها ادامه به سقوط در سراسر جهان است.”

با این حال دیده بان حقوق بشر گفت: عدم شفافیت در گزارش اعدام به معنای واقعی تعداد می تواند بسیار بالاتر است.

این آمار و ارقام را شامل نمی شود استفاده از مجازات اعدام در چین, برای مثال تا کنون جهان بزرگترین جلاد. تعداد افراد اعدام وجود دارد طبقه بندی شده است اما اعتقاد بر این است در هزار است.

ایران با حداقل 251 اعدام; عربستان سعودی با 184; عراق با حداقل 100; و مصر با حداقل 32, گرد جهان بالا-اجرای پنج کشور بر اساس این گزارش با عنوان احکام مرگ و اعدام.

Algar خاص تعدادی از کشورها برای عدم شفافیت در استفاده از مجازات اعدام.

“اعدام های در حال وقوع در راز سراسر جهان” Algar گفت. “در کشورهایی از بلاروس به بوتسوانا و ایران به ژاپن اعدام ها انجام شده بدون هیچ گونه اخطار به خانواده ها و وکلا و یا در برخی از موارد این افراد خود را دارند.”

چین و کره شمالی و ویتنام ادامه داد: “برای مخفی کردن حد کامل خود را در استفاده از مجازات اعدام با محدود کردن دسترسی به مجازات اعدام اطلاعات” Algar گفت.

او پیشنهاد کرد که عدم وجود باز بودن گفتن بود.

“حتی کشورهایی که قوی ترین طرفداران مجازات اعدام مبارزه برای توجیه استفاده از آن و انتخاب کردن برای پنهان کاری” Algar گفت. “بسیاری از آنها را درد به پنهان کردن چگونه آنها استفاده از مجازات مرگ, دانستن آن نخواهد ماند تا به موشکافی بین المللی.”

یکی از جمله کشور ایران است که در آن استفاده از مجازات اعدام کاهش یافت و به تاریخی کم اما که AI اندرز برای راز اعدام دو پسر بودند که دستگیر و به اعدام محکوم و در سن 15 “های متعدد به اتهام تجاوز به عنف پس از یک محاکمه ناعادلانه.”

دو آگاه بودند که به آنها داده شده بود محکوم به اعدام قبل از اعدام و خود را “با مته سوراخ کردن بدن, lash, علائم نشان می دهد آنها تا به حال شده است لب به لب خود را قبل از مرگ.”

تعداد افراد اعدام شده در ایران کاهش حداقل از دو سال قبل وقتی که برخی از 253 مورد از مجازات مرگ ثبت شد. اما چهار نفر از کسانی که کشته شدند زیر 18 با توجه به حقوق ناظر است.

سازمان عفو بین المللی نسبت به کاهش کلی تعداد اعدامها در بخشی به “کاهش قابل توجه” در این شماره از تایید اعدام در کشورهایی مانند مصر و ژاپن و سنگاپور که در آن گفت: به طور سنتی قوی پیروان مجازات اعدام.

قزاقستان و روسیه و تاجیکستان در میان کشورهای که در ادامه به احترام رسمی moratoriums اعدام با توجه به گزارش. و هیچ اعدامها انجام شد در افغانستان برای اولین بار پس از سال 2010.

یک “قابل توجه روند رو به پایین” نیز گزارش داد در پاکستان که در آن 14 اعدامها انجام شد برای سال دوم در یک ردیف. که به دنبال افزایش استفاده از مجازات اعدام در سال 2015.

از این کشورها است که به مبارزه طلبیده روند جهانی به دور از مجازات اعدام در عربستان سعودی با 184 اعدام شد انتقاد خود را برای افزایش استفاده از مجازات اعدام “از جمله به عنوان یک سلاح در برابر مخالفان سیاسی.” آن مشخص شده بیشترین تعداد اعدامها در این کشور خاورمیانه در ضبط.

در این گزارش گفت که تعداد اعدامها در حدود دو برابر در یک سال در عراق که در آن مجازات اعدام به کار گرفته شد حداقل 100 بار در سال 2019. افزایش نسبت داده شد تا حد زیادی به مجازات افراد متهم به اینکه بخشی از دولت اسلامی گروه های افراطی.

ایالات متحده آمریکا ادامه داد: طی 11 سال اجرا به عنوان تنها کشور برای اجرای حکم اعدام در آمریکا, منطقه 22, اما ثبت, کمتر از اعدام و اعدام.

عفو بین الملل گفت: سال 2019 در ایالات متحده آمریکا “تحت سلطه بود پیشرفت قابل توجهی نسبت به لغو آن در سطح دولت و در عین حال پیگیری اعدام توسط مقامات فدرال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de