تنشها میان آتش خسارت جزیره یونانی مرکز پناهندگان

آتن (AP) — آتش سوزی در یک مرکز پناهندگان در یونان جزیره لزبوس یونان آتش نشانی و خدمات گفت: باعث خسارت قابل توجهی به یک انبار اما بدون آسیب.

این دومین آتش سوزی در یک نصب و راه اندازی ساخته شده برای مهاجران پس از یک مرکز پذیرش بود سوزانده توسط unknown عاملان دوشنبه گذشته. انبار که شامل مبلمان و لوازم الکتریکی به طور کامل نابود شد, یک آتش نشانی و خدمات سخنگوی آسوشیتدپرس گفت شرط ناشناس ماندن به دلیل رسیدگی به آتش سوزی در حال انجام است.

فروغ در مرکز پناهندگان آمد در میان تنش بن بست بین ترکیه و اتحادیه اروپا بیش از است که مسئول برای میلیون ها نفر از مهاجران و پناهندگان در خاک ترکیه و هزاران نفر که فراوان در یونانی مرز.

هزاران نفر از مهاجران به رهبری ترکیه در مرز مشترک با عضو اتحادیه اروپا یونان پس از رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان دولت اوایل این ماه اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد جلوگیری از مهاجران و پناهندگان از عبور به کشورهای عضو اتحادیه اروپا. یونان اعزام شده پلیس ضد شورش و ماموران مرزی برای مقابله با مردم در تلاش برای ورود به کشور است.

یونانی مرز منطقه دیده می شود پس از درگیری های خشونت آمیز بین مهاجران یونانی و نیروهای امنیتی با افسران در یونان شلیک گاز اشک آور برای جلوگیری از مهاجران و پلیس ترکیه با شلیک گاز اشک آور در یونانی خود هستند.

در شنبه اسرائیلی سنگ پرانی در یونانی پلیس و تلاش برای شکستن حصار مرزی در تلاش وارد یونان. حداقل دو مهاجر بودند مجروح در درگیری.

اردوغان را در سفر به بروکسل در روز دوشنبه برای بحث با مقامات اتحادیه اروپا در مورد یک سال 2016 ترکیه-اتحادیه اروپا توافقنامه شامل پناهندگان جریان به اروپا که در حال حاضر فرو ریخته است. دو طرف را متهم به یکدیگر از عدم احترام به تعهدات خود است.

معامله به نام ترکیه برای توقف جریان از اروپا محدود به مهاجران و پناهندگان در ارز تا 6 میلیارد یورو ($6.7 میلیارد دلار) کمک به پناهندگان سوری در خاک خود به سرعت در مسیر عضویت در اتحادیه اروپا و سفر بدون ویزا به اروپا برای شهروندان ترکیه.

اردوغان درخواست کرده است که اروپا و شانه بیشتر از بار مراقبت از پناهندگان متهم اتحادیه اروپا از عدم پرداخت پول است. او اعلام کرد که ترکیه که در حال حاضر خانه های بیش از 3.5 میلیون سوری پناهنده دیگر نمی خواهد در اروپا دروازه بان.

تصمیم به irked کشورهای اتحادیه اروپا که هنوز هم در برخورد با عواقب سیاسی از یک موج مهاجرت دسته جمعی پنج سال پیش. وزرای خارجه اتحادیه اروپا را مورد انتقاد ترکیه گفت آن است که با استفاده از این مهاجران ناامیدی “برای اهداف سیاسی.”

هزاران نفر از مهاجران به خواب رفته اند و در اردوگاه های موقت در نزدیکی مرز از دولت ترکیه گفت: آنها به رفتن و منتظر فرصت برای ورود به یونان.

__

Associcated مطبوعات نویسنده Suzan فریزر در آنکارا, ترکیه کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>