در میان پرسش ها در مورد آینده سیاسی پوتین می گوید او قصد ندارد برای تبدیل شدن به رئیس دولت شورای

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین گفت که او قصد ندارد به عنوان یک قدرت شورای دولتی پس از ریاست جمهوری خود را به طور رسمی به پایان می رسد در سال 2024.

در نظرات در مارس 6, پوتین همچنین گفت که او نمی خواهید به پایان دوره ریاست جمهوری محدودیت.

این سخنان اضافه کردن به نصب و سوالات خود را در مورد برنامه های آینده و همچنین عدم اطمینان در مورد روسیه سیستم سیاسی میان پیشنهاد تغییرات گسترده در قانون اساسی این کشور.

در ماه ژانویه به نام پوتین برای یک سری از اصلاحات قانون اساسی که به مبلغ عمده reshuffling آینده اختیارات قانونی بین ریاست جمهوری و مجلس.

پارلمان این کشور است که انتظار می رود به تصویب نهایی نسخه از اصلاحات در هفته های آینده و روس ها را در آنها رای در رفراندوم مارس 22.

در میان اصلاحات یک حرکت به رسميت شناختن اقتدار شورای دولتی که تا به حال شده است که صرفا یک نهاد مشورتی برای کرملین.

برخی از کرملین ناظران پیش بینی کرد که حفظ دولت شورای قانون اساسی را به لحاظ نظری اجازه می دهد پوتین به حفظ عالی نقش رهبری بار دوم خود را مستقیما از شش سال به پایان می رسد در سال 2024.

صحبت در جلسه با ساکنان ایوانوف یک افسرده کارخانه شهر در حدود 300 کیلومتری شمال شرقی مسکو, پوتین خواسته بود در مورد عنوان شورای دولتی.

“وجود دارد پیشنهادات خود به دولت شورای برخی از قدرت های ویژه و [برای من] تبدیل شدن به رئیس که شورای دولتی. چه خواهد شد آن چیست ؟ آن را به مقدار وضعیت diarchy در کشور ما است. چنین وضعیتی کاملا کشنده برای روسیه,” او گفت:.

او ادامه داد: “آن را در مورد من در حال حاضر به [در قدرت] — من نمی خواهم کار من اما راه اندازی یک طرح از قدرت خواهد بود که غیر قابل قبول و یا مخرب برای کشور به خاطر حفظ من قدرت شخصی است که دقیقا آنچه که من می ترسم از آنچه که من نمی خواهم به انجام است.”

رهبر روسیه همچنین گفت که او فکر پایان دادن به ریاست جمهوری شرایط مضر خواهد بود برای روسیه در آینده حتی اگر وی تصریح کرد: کشور را بهره مند از ثبات سیاسی است.

“چرا من می خواهم به قراضه محدودیت است؟” پوتین گفت. “این چیزی نیست که من از ترس خودم: من قصد ندارم به از دست دادن ذهن من آن را در مورد من نیست. ثبات و آرامش و توسعه کشور ممکن است مهم تر در حال حاضر, اما بعد از آن زمانی که این کشور می شود با اعتماد به نفس بیشتر و غنی تر می شود آن را قطعا خواهد بود لازم برای اطمینان از دولت چرخش است.”

تحت قانون اساسی موجود است که محدودیت های رئیس جمهور برای دو دوره متوالی پوتین است که منع از به دنبال انتخاب مجدد در سال 2024.

پوتین اظهار تاسف دولت روسیه احزاب سیاسی در حالی که همچنین کم اهمیت جلوه دادن ایده تبدیل روسیه به یک جمهوری پارلمانی چیزی که اصلاحات پیشنهاد شده به نظر می رسد برای انجام این کار در قسمت.

“کشور ما به خوبی انجام خواهد داد بدون قوی قدرت ریاست جمهوری. ما باید ثبات سیاسی احزاب است که می گویند در اروپا بوده است بلوغ برای قرن ها,” او گفت:.

با گزارش AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>