در میان همه گیر ترکمنستان دارای جرم رویدادهای ورزش به مناسبت روز جهانی بهداشت

ترکمنستان سازماندهی یک سری از توده ورزش رویدادی به مناسبت روز جهانی بهداشت, حتی به عنوان کشورهای سراسر جهان تحمیل فیزیکی-فاصله اقدامات به سرعت گسترش coronavirus.

گاز غنی کشور آسیایی مرکزی ادعا می کند به هیچ ثبت نام مورد ویروس و به دنبال سکوت هر گونه بحث و گفتگو در مورد این بیماری همه گیر.

استبدادی رئیس جمهور قربانقلی Berdymukhammedov بود که نشان داده شده در تلویزیون دولتی اسب سواری و دوچرخه سواری با یک گروه کوچک از مقامات در مارس 7, تنها ذکر شده coronavirus برای اولین بار در هفته گذشته است.

رسانه های دولتی گزارش داد که 3,500 دوچرخه سواران در پایتخت عشق آباد و 7000 نفر دیگر در سراسر کشور bicycled با هم در مارس 7 “برای نشان دادن تعهد خود را به اصول یک زندگی سالم است.”

در رویدادهای دیگر رسانه های دولتی گزارش مسابقات ورزشی در پارک, ژیمناستیک آکروباتیک و تظاهرات و جودو و بوکس و کشتی کج مسابقات.

RFE/RL خبرنگاران در پایتخت گزارش شده در هفته گذشته است که مردم صحبت کردن در مورد همه گیر شد که به سرعت دور whisked توسط عوامل لباس شخصی.

ترکمنستان دولت مهر و موم کردن عشق آباد در 20 مارس بدون هیچ گونه اعلام رسمی توسط مقامات و یا رسانه های دولتی در مورد دلایل بسته شدن.

ترافیک بین این کشور و استان شده است محدود شده است و همچنین با پست های بازرسی در بزرگراه.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im