در میان coronavirus بحران مزارع کوچک و creameries ارائه مواد غذایی و ایمنی و انحراف


کودک: “من خسته هستم.”

پدر و مادر: “من می دانم, اما ما باید برای امن نگه دارید.”

در میان محلی و ایالتی و ملی اضطراری طراحی شده به سرعت گسترش رمان coronavirus کودکان و والدین صرف بیشتر وقت خود را در خانه منزوی از دوستان و فعالیت های سازمان یافته.

در همان زمان, تئاتر, رویدادهای ورزشی, کنسرت ها و مکان های دیگر که در آن مردم خود لذت ببرید بسته شده است. خانواده ها در خانه در حال تماشای, فیلم, نگه داشتن در لمس در رسانه های اجتماعی و گوش دادن به موسیقی است.

eggs whiffletree farm
مزرعه کوچک بازار — مانند Whiffletree مزارع در Fauquier, Virginia — ارائه مواد غذایی تازه و نسبتا امن انحراف در طول coronavirus محدودیت. (حسن نیت ارائه میدهد Whiffletree مزارع)

در ضمن مزرعه کوچک مبتنی بر بازار و creameries امیدواریم که به ارائه یک جایگزین برای ایمنی آگاهانه پدر و مادر و حوصله کودکان است.

“ما تنها شده cooped به مدت سه روز در حال حاضر و شما می خواهم فکر می کنم این سه ماه” گفت: چاک سرخ صاحب راکی پوینت لبنیاتی در نقطه ای از سنگ مریلند.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نشان می دهد محدود کردن تجمعات به 10 نفر در یک اتاق.

سرخ است و درهای قفل شده است و از منظره یخ مغازه کرم در مزرعه های لبنی در طول مسیر 28 در Frederick County, اما ارائه درایو-از طریق خدمات از طریق پنجره او ساخته شده است یک دهه پیش به عنوان یک راحتی را برای مشتریان به دنبال یک شکلات میلک شیک برای رفتن.

“حقیقت و ببین ما نمی فکر می کنم آن است که 10 سال بعد از آن خواهد بود که تنها منبع خود را از قادر بودن به نگه داشتن کسب و کار ما باز گفت:” سرخ.

فرای می گوید: لبنیاتی ارائه شده است milkshakes سخت و نرم در خدمت بستنی sundaes و در خانه وفل موجود در یک محیط امن. “ما همیشه دستکشهایش ریخته تا به هر حال اما در اوج این کار ما را کمی بیشتر احتیاط.”

خانواده های از جان گذشته برای یک پیاده روی در کشور می تواند قدم زدن در مزرعه که در آن زمینه گل آفتابگردان رشد سالانه.

“در وسط هیچ جا چند گاو در اطراف من احساس می کنم شاید unsecurely امن با کروناویروس اما وجود دارد مقدار زیادی از هوای تازه و احساس می کنیم نیاز به درایو از طریق یک کمی از یک مانع بین مشتری و ما کمک خواهد کرد که کنترل ویروس.”

در سراسر رودخانه پوتوماک و 50 مایل دور در Fauquier, Virginia, Whiffletree مزرعه امیدوار است مشتریان در جستجوی چراگاه مطرح مرغ و گوشت خوک و ترکیه — به عنوان به خوبی به عنوان گوشت گاو علف خوار — قدردانی خواهد شد سفر به کشور.

“ما در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی سعی کنید برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض” گفت: Jesse مستقیم مالک و منجر کشاورز. “یکی از این اقدامات است که تنها با داشتن 10 یا کمتر مردم در مزرعه ما فروشگاه در یک زمان و از هر کس دیگری خارج صبر کنید در حالی که نفر بعدی چک کردن.”

مستقیم گفت: مشتریان باید ابراز نا امیدی بیش از حد شلوغ فروشگاه های مواد غذایی در میان وحشت خرید.

“ما تا به حال یک هجوم مشتریان به این دلیل است که چرا ما گوشت و تخم مرغ, و ما به خوبی مواجه نگردند” راست گفت.

پدر و مادر مضطرب به دنبال دستورالعمل های ایمنی ندارد و بسیاری از گزینه های مستقیم اذعان کرد.

“اگر آنها می خواهند به بیرون می آیند و نگاهی به راه رفتن در اطراف مزرعه با خانواده خود و لذت بردن از زیبایی آنها نمی تواند با افراد دیگر گفت:” راست است. “شما نمی خواهید که این خطر و شما می توانید در خارج از خانه.”

سفر به روستایی مزرعه در ویرجینیا اسب کشور نیز می تواند تسکین استرس.

“بهار در حال آمدن است و خورشید در حال درخشیدن است و هوای تازه بوی شیرین, بنابراین ما که به عنوان یک منبع امید” گفت: راست. “شما به تنفس در هوای تازه دیدن آفتاب و چمن سبز ظاهر و من امیدوارم که خواهد بود یک منبع از صلح و آرامش و لذت بردن است.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im