آمریکایی ها بریس برای ‘سخت ترین و غم انگیزترین’ هفته از زندگی خود را

لندن (AP) — آمریکایی ها آماده برای آنچه که ملت بالا, دکتر, هشدار یکشنبه خواهد بود “سخت ترین و غم انگیزترین هفته” از زندگی خود را در حالی که بریتانیا فرض ناخواسته گوشته از مرگبارترین coronavirus کانون در اروپا پس از ضبط 24 ساعته پرش در مرگ و میر که پیشی گرفته و حتی سخت-آمار ایتالیا.

“این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه” ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

شهر نیویورک آمریکا کانون این بیماری همه گیر را دیدم با روشنایی ضعیف تابیدن از امید با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که تعداد روزانه مرگ و میر کاهش یافته بود کمی همراه با مراقبت های ویژه پذیرش و تعداد بیمارانی که نیاز به تنفس لوله قرار داده شده است.

هنوز هم او هشدار داده بود که “خیلی زود به بگویید” اهمیت این اعداد.

یکشنبه, انگلستان ثبت کرده است 4,934 ویروس مرگ و میر کلی در میان 47, 806 موارد است. کسانی که با این ویروس در انگلستان عبارتند از: نخست وزیر بوریس جانسون, سلامت, منشی, انگلستان ارشد پزشکی رسمی و پرنس چارلز وارث تاج و تخت است.

گسترده ای وجود دارد ترس است که جانسون دولت محافظه کار را ندارد این ویروس به طور جدی به اندازه کافی در اولین و بهار آب و هوا خواهد وسوسه انگلیسی ها و دیگران برای شکستن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در یک آدرس به ملت تلویزیونی می شود بعد یکشنبه ملکه الیزابت دوم درخواست انگلیسی ها به ورزش خود نظم و انضباط در “به طور فزاینده ای به چالش کشیدن ، 93 سال پادشاه گفت: همه گیر باعث شده بود زیاد اختلالات آوردن غم و مشکلات مالی و چالش های دلهره آور برای همه است. آن است که تنها چهارمین بار پس از سلطنت خود را آغاز کرد و در سال 1953 که او داده است از جمله یک آدرس.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” او گفت: در پیش منتشر شده اند ، “و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه.”

پسر ملکه چارلز در روز جمعه از راه دور باز گسترده ای موقت بیمارستان برای تاج بیماران در لندن مرکز کنوانسیون پس از اتمام یک هفته از انزوا. جانسون هنوز هم یک تب جمعه اما او باردار مبتلا نامزد کری Symonds توییتی او است “و در بهبود” پس از یک هفته در رختخواب.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: حمام آفتاب در اماکن عمومی اجازه داده نمی شد و انگلستان حتی ممکن است ممنوعیت, هوای آزاد, ورزش اگر مردم هنوز هم “دست انداختن قوانین است.”

“اکثریت قریب به اتفاق مردم زیر عمومی توصیه های بهداشتی که کاملا حیاتی و ماندن در خانه” هنکاک گفت: آسمان تلویزیون است. “اما وجود دارد یک اقلیت کوچک از مردم که هنوز انجام نشده که — آن را کاملا باور نکردنی رک و پوست کنده به دیدن آن است.”

به عنوان تعداد عفونت های رز, معاون ملی بریتانیا ارائه دهندگان خدمات سلامت گفت: این سازمان نیاز به تمرکز بر روی سرعت افزایش یک ظرفیت و بیشتر تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“من فکر می کنم که ما فقط یک هفته دور از خروش این” زعفران Cordery گفت: آسمان تلویزیون است.

محدودیت در حرکت متفاوت است از کشوری به کشور است. در آلمان و بریتانیا ساکنان می توانید به ورزش و پیاده روی سگ خود را به عنوان به خوبی به عنوان رفتن به سوپر مارکت, اداره پست و دیگر کارهای ضروری. در عین حال در صربستان و آفریقای جنوبی راه رفتن سگ پذیر نیست.

در فرانسه حرارت به دنبال هواپیماهای بدون سرنشین شده اند صیقل با برس گردان بر Fontainebleau جنگل به شناسایی قانون شکن پس از سلطنتی سابق و مستغلات در حومه پاریس بسته شد ، که با تکنولوژی بالا اندازه گیری شده همراه با سنتی گشت های پلیس سوار بر اسب و موانع است که به نوبه خود اتومبیل از کسانی که به دنبال فرار از مناطق شهری است.

در سوئد مقامات توصیه های عمومی به عمل اجتماعی فاصله, اما, مدارس, کافه ها و رستوران ها هنوز باز است.

در واتیکان پاپ فرانسیس در جشن جمعی و برکت کف دست برای پالم یکشنبه در نزدیکی خالی کلیسای سنت پیتر. معمولا ده ها هزار نفر از مؤمنان را شلوغ میدان خارج برای شرکت در یک پاپ جرم است.

پنج شنبه مقدس و عید پاک خدمات برگزار خواهد شد راه همان است. در پاپ بومی آرژانتین وفادار بودند با استفاده از گیاهان در خانه برای یک “مجازی” برکت در طول یک livestream از یکشنبه نخل خدمات.

ایتالیایی ها نشده اند سیستم ایمنی بدن به فریب از آب و هوای خوب یا حتی اگر کشور دارای بالاترین coronavirus مرگ و میر در بیش از 15 ، 000.

بالا, ایتالیایی, مقامات گرفت به تلویزیون ملی پس از, عکس منتشر شد نشان میدهد جمعیت عظیمی از خرید در ناپل و رم و جنوا و حتی سخت ضربه ونتو شهر پادوا. لومباردی معاون فرماندار Fabrizio سالا تلفن همراه گفت: تاریخ نشان داد که 38 درصد از این منطقه بودند و در مورد — بالاترین رقم از مارس 20.

وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت RAI تلویزیون دولتی است که تمام فداکاری ایتالیایی ها ساخته شده اند پس این مستند در سراسر کشور آغاز شد و در مارس 10 در معرض خطر بودن معکوس شود.

به عنوان مرگ و میر و عفونت ها افزایش یافت و در سراسر ایالات متحده, new عفونت شده بود که کاهش در ایتالیا و اسپانیا. رم اصلی بیمارستان برای coronavirus عفونت گزارش شده است که برای اولین بار از ایتالیا شیوع شروع بیشتر از بيماران ترخيص شده از اعتراف کرد.

اسپانیا اعلام کرد 6,023 تایید عفونت های جدید یکشنبه, مصرف ملی آن شمارش به 130,759 اما از افزایش 7,026 عفونت در روز قبل. اسپانیا را تایید کرد ویروس جدید و میر کاهش یافته و برای سومین مستقیم روز به 674 — اولین بار روزانه مرگ و میر کاهش یافته است در زیر 800 در هفته گذشته.

“ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل” گفت: نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز.

در هفته ای که میلیون ها نفر از اسپانیایی ها به طور معمول در تعطیلات اطلاعات پیشنهاد شده زیر lockdown مقررات. حمل و نقل مقامات روز یکشنبه گزارش داد که 85 درصد کاهش در مسافت های طولانی حمل و نقل عمومی و 80% کاهش در استفاده از وسایل نقلیه خصوصی در مقایسه با یک روز عادی.

در سراسر جهان بیش از 1.2 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و بیش از 65,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند قطعا بسیار بالاتر با توجه به محدود آزمایش راه های مختلف سازمان ملل تعداد کشته و عمدی تحت-گزارش توسط برخی از دولت ها است.

تقریبا از 250.000 نفر بهبود یافته اند از این ویروس است که گسترش قطرات میکروسکوپی از سرفه یا عطسه. این ویروس باعث خفيف علائم در بسیاری از, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود. سازمان بهداشت جهانی می گوید 95 درصد از شناخته شده coronavirus مرگ و میر در اروپا شده اند در افراد بالای 60.

گسترش سریع این ویروس در ایالات متحده باعث شده است تا هرج و مرج تقلا برای به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی و دنده محافظ, باعث شدید squabbling بین ایالت ها و دولت فدرال است.

کومو ستایش چین برای ارسال 1,000 هواکش در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که در حال ساخت متورم درخواست برای منابع. در پیام های مخلوط تهمت هشدار داد که این کشور می تواند رهبری به آن سخت ترین هفته هنوز و دیدن بسیاری از مرگ و میر, اما همچنین گفت که او را مشتاق به اقتصاد ایالات متحده در مسیر بازگشت.

تعداد افراد آلوده در ایالات متحده افزایش یافت و به بیش از 312,000 به عنوان مرگ و میر صعود گذشته 8,500.

___

افزایش گزارش شده از برلین. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im