Altuve nicked توسط زمین Astros ستاره هو در جاده در مقابل ببر

لیکلند فلوریدا. (AP) — جثه Altuve اصرار او تنظیم کردن hecklers. او نمی تواند جلوگیری از زمین که قرق او.

“او در پا. که هیچ چیز شما می دانید منظورم چیست؟” Houston Astros مدیر گرد و خاکی بیکر گفت: پس از پیروزی 11-1 بیش از دیترویت در نیمه خالی Joker Marchant ورزشگاه. “آن را عمدی نیست.”

Altuve بود با صدای بلند هو زمانی که او معرفی شده برای بهار, آموزش اولین تشویق می کردند که او را زده و به نام یک فریبکار توسط چندین طرفداران. کاملا تفاوت از سال گذشته زمانی که کوچک همه ستاره baseman دوم بود که در میان محبوب ترین بازیکنان در رشته های.

اما قبل از Altuve و هوستون هم تیمی های دخیل بودند در ثبت نام-سرقت رسوایی که را لرزاند بیس بال.

“ما فقط شنیده ام بسیاری از سر و صدا و است که آن را” Altuve گفت.

Altuve و همکار استارت الکس Bregman کارلوس کوریا و Yuli Gurriel همه بازی برای اولین بار در نمایشگاه فصل است. پس از هوستون باز گریپ فروت لیگ در ورزشگاه سهام آن با جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن این اولین بار بود که Astros بودند دور خود پیچیده — ارائه یک طعم و مزه از واکنش آنها ممکن است دریافت در جاده ها در این سال است.

“ما متمرکز بر بازی بیس بال. ما می دانیم که ما نیاز به رفتن در زمین و آماده شدن و آماده برای فصل آینده,” او اضافه شده است. “این چیزی است که ما در حال فکر کردن در مورد در حال حاضر.”

در واقع پذیرایی در طول سفر به Tigertown ایالات متحده آمریکا بود نسبتا اهلی در مقایسه با آنچه در آن آمار و ارقام به تواند در طول فصل به طور منظم.

ورود زود هنگام در اعلام جمعیت 4,891 دلسرد شد توسط ushers از جمع آوری نزدیک به آستروس ستاره شرق, مگر اینکه آنها تا به حال صندلی های جعبه به همراه پایه سوم خط.

Hecklers پخش صدای خود را پس از پنبه حلاجی تمرین booing در معرفی ترکیب تیم و هر زمان Altuve, Bregman, کوریا و Gurriel پا تا به صفحه. Altuve برخی از, به سلامتی, هم, هنگامی که او به اتهام خطا برای حذف پرتاب توسط Bregman از پایه سوم در نیروی بازی.

کوارتت درمان شد به یکی دور تر از بوس زمانی که آنها در سمت چپ بازی و پیاده روی طولانی تا اولین خط پایه به بازدید از محل باشگاه وانجمن.

“وجود سرخوردگی در پایه فن و آنها را به صدای خود را در نظر. … آستروس در حال رفتن به آن را می پوشند در حالی که برای و در نهایت آن را در حرکت می کند. اما طرفداران در حال رفتن به صدای نظرات خود را و آنها حق دارند به” ببر مدیر Ron Gardenhire گفت. “کسانی که بچه ها درک آن را بیش از وجود دارد و آنها در حال رفتن در مورد کسب و کار خود را از آماده شدن برای این فصل است.”

Altuve در زمان یک سوم به نام اعتصاب به دور از سلامتی خود در بت و سپس صف جمعیت-آرام RBI دو به سمت چپ میدان گوشه خود را در زمان آینده است.

Altuve نشان داد هیچ نشانه ای از اینکه ناراحت زمانی که او قرق با زمین توسط ببر مسکن نیک رامیرز پس از خمیر قبل از او Myles کلش homered در پنجم زمین باز یافته. در سال 2017, AL MVP شد به جای خرج کردن دونده.

بیکر برنامه ریزی شده به بازی Altuve, Bregman, کوریا و Gurriel بیش از پنج نوبت به هر حال در هوستون اول جاده درست نمایشگاه از لیگ اصلی بیس بال تحقیقات نشان آستروس شکست قوانین به طور غیر قانونی سرقت علائم در طول فصل قهرمانی در سال 2017.

در حالی که بسیاری از تیم ساخته شده سه ساعت سفر از غرب پالم بیچ با اتوبوس بامداد بیکر گفت: این تیم شروع زمین زیر کشت در سفر قبلی روز و شب را صرف در اورلاندو است. تاسیس بازیکنان به ندرت چنین سفرهای جاده ای طولانی در بهار اردوگاه های آموزشی.

“ساخته شده است که آن را آسان تر برای آنها را به نشان می دهد تا در اینجا و آن را آسان تر می سازد من می گویند: “هی مرد آیا شما می خواهید برای آمدن” بیکر گفت: قبل از بازی با اضافه کردن او به حال سعی کردم به آماده شدن Altuve, Bregman, کوریا و Gurriel در مورد آنچه به انتظار جمعه.

“No, I don’t tell ’em هر چیزی. وجود دارد ممکن است هر گونه سر و صدا” بیکر گفت. “همه نگه می دارد و پیش بینی سر و صدا وجود دارد و ممکن است سر و صدا. این سخت است برای هشدار دادن به کسی که چیزی در حال آمدن است و آن را هرگز می آید چرا که شما به دنبال برای آن به جای بازی بازی. اگر آن را می آید شما در مقابله با آن است. اگر نه شما بروید و زندگی می کنند زندگی خود را.”

دو دیگر Astros شد برخورد با زمین در اواخر نوبت هر چند Gardenhire تاکید کرد آن را بر روی هدف است.

قبلا دیترویت شروع پارچ متی بوید دامن زد Altuve در اولین ورود, گفت: آن را دشوار است برای جلوگیری از booing و heckling و باقی مانده متمرکز بر بازی بازی.

“این بهار آموزش. راستش اجازه دهید اجازه دهید آن می میرند. آنچه را انجام داده است انجام می شود. من می دانم که چگونه همه احساس می کند اما هیچ کس در حال رفتن به تغییر هر چیزی در حال حاضر” بوید گفت. “مجازات شده است دست از این خط کشیده شده در شن و ماسه. امیدوارم که آن را تعطیل و آن را فقط بهترین ها را برای همه به جلو حرکت کند. آنها رو به با آن زندگی می کنند. که بیش از اندازه کافی است.”

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im